Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Terapia grupowa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maja92

Maja92

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 197 postów
  • Imię:Maja

Napisano 01 grudzień 2019 - 15:18

Witajcie.

Ostatnio terapeutka powiedziała mi, że chciałaby mnie wysłać na terapię grupową. Jestem w terapii indywidualnej 6 lat i dużo rzeczy już przerobiłam. Powiedzcie mi proszę jak to wygląda? Nie chce na nowo rozdrapywać zagojonych ran...

#2 hawwa

hawwa

jestem jaka jestem :O)

• Bywalec
  • 3670 postów

Napisano 01 grudzień 2019 - 16:30

Witajcie.

Ostatnio terapeutka powiedziała mi, że chciałaby mnie wysłać na terapię grupową. Jestem w terapii indywidualnej 6 lat i dużo rzeczy już przerobiłam. Powiedzcie mi proszę jak to wygląda? Nie chce na nowo rozdrapywać zagojonych ran...

Gdy ja chodziłam na terapię grupową dla współuzależnionych to w pierwszy dzień musiałam się przedstawić, krótko opowiedzieć dlaczego tu jestem nie powiem było emocjonalnie pierwszy raz, ale później już tylko lekko na sercu... Bardzo polubiłam ludzi z grupy i terapeutkę mimo, że wydawała sie surowa 

"Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej." Paulo Coelho

#3 Maja92

Maja92

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 197 postów

Napisano 01 grudzień 2019 - 20:12

Gdy ja chodziłam na terapię grupową dla współuzależnionych to w pierwszy dzień musiałam się przedstawić, krótko opowiedzieć dlaczego tu jestem nie powiem było emocjonalnie pierwszy raz, ale później już tylko lekko na sercu... Bardzo polubiłam ludzi z grupy i terapeutkę mimo, że wydawała sie surowa 

A późniejsze spotkania jak wyglądały? Każdy musi coś powiedzieć?

#4 hawwa

hawwa

• Bywalec
  • 3670 postów

Napisano 01 grudzień 2019 - 21:18

A późniejsze spotkania jak wyglądały? Każdy musi coś powiedzieć?

Nie chcesz nie odpowiadasz, terapeutka robiła nam różne zadania coś opisywaliśmy.
Ja bardzo lubiłam terapię grupową, dodawało mi siłę, że nie jestem sama... Ludzie byli pomocni...
"Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej." Paulo Coelho

#5 Maja92

Maja92

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 197 postów

Napisano 02 grudzień 2019 - 06:30

Są też spotkania indywidualne z terapeutą z grupy?

#6 hawwa

hawwa

• Bywalec
  • 3670 postów

Napisano 02 grudzień 2019 - 12:41

@Maja92  tego nie wiem musisz się dowiedzieć...