Niech Pani tego nie robi Pani Ewo , raptem trzy lata i beda dwie dekady i to jeszcze bez zadnego bana.
[/size]Niejeden narwanny mlokos mogly pozazdroscic, oczywiscie powrotu do zdrowia gratuluje . Teraz juz tylko czas na radosc , spokoj i dzielenie sie cennym doswiadczeniem z juniorami .
[/size] [/size]
No bana jakbym miała to raczej z tego konta korzystać bym nie mogła
Krystaliczna nie jestem i przez te 17 lat posiadałam kilka ostrzeżeń
A powrót do zdrowia i dzielenie się? Hmm poprostu zmieniłam tok myślenia, poprzekręcałam trybiki w mózgu.
@Lumina możesz być zapalnikiem i od tego ludzie "odpalą się" oraz zaczną pisać







