Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

kogo nam brakuje z forum


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gość_Liana_*

Gość_Liana_*
  • Gość

Napisano 01 grudnia 2019 - 09:30


@Zaklęta w marmur miło, że się "objawiłaś" :D Wpadaj jak najczęściej w przelocie ;) Powodzenia :)


Użytkownik Liana edytował ten post 01 grudnia 2019 - 09:47

  • Zaklęta w marmur lubi to

#22 Gość_Nann_*

Gość_Nann_*
  • Gość

Napisano 28 grudnia 2021 - 11:16

Le Pentrec.



#23 hawwa

hawwa

    jestem jaka jestem :O)

  • Bywalec
  • 6 525 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 10 maja 2022 - 22:23

Le Pentrec.


Przekażę mu :) I ma się dobrze. Czasem spotyka się z Mareczkiem @Marek123
  • Nann lubi to
"Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej." Paulo Coelho

#24 Nann

Nann

    Średniozaawansowany

  • Bywalec
  • 275 postów
  • Płeć:Nie ustawione

Napisano 10 maja 2022 - 22:34

Pozdrow ;)

#25 hawwa

hawwa

    jestem jaka jestem :O)

  • Bywalec
  • 6 525 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 10 maja 2022 - 22:40

@Nann pozdrowię :)

Mi duuuużo "starych" osób brakuje...

Najbardziej "Rava" chcialabym się znowu wygadać i dostać "po zadzie" ... oraz "Inci" mam nadzieję, że jesteś wśród aniołów i jesteś radosna...
"Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej." Paulo Coelho

#26 hawwa

hawwa

    jestem jaka jestem :O)

  • Bywalec
  • 6 525 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 11 maja 2022 - 06:51

Jeszcze Tygrysa mi brakuje...
  • Nelyssa lubi to
"Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej." Paulo Coelho

#27 EsimAysin

EsimAysin

    Bywalec

  • Bywalec
  • 514 postów
  • Imię:Ayşin
  • Płeć:Kobieta

Napisano 05 kwietnia 2025 - 23:30

Precelka najbardziej.

#28 VvvV

VvvV

    Bywalec

  • Bywalec
  • 948 postów
  • Imię:P.
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 06 kwietnia 2025 - 08:11

Matterhorna. Miał sporą szansę na zażyćue czerwonej pigułki. Może przestałby pić, jakby więcej zrozumiał.

Miło że ktoś o nim wspomniał tutaj. Poczytałem jego posty.....Obalam plotki i mity. Nie jestem nim. Znałem go osobiście, mieszkaliśmy na tej samej ulicy. On na własne życzenie przeprowadził się dwie ulice dalej. Tak wybrał. 


Użytkownik VvvV edytował ten post 06 kwietnia 2025 - 08:13

"Nie wierzę w miłość ani w to że można być szczęśliwym. Gdybym kiedyś uwierzył to musiałbym się powiesić"


#29 Mary Jane

Mary Jane

    Średniozaawansowany

  • Bywalec
  • 254 postów
  • Imię:Maria.
  • Płeć:Kobieta

Napisano 06 kwietnia 2025 - 10:24

Tośki i Wisienki.


  • hawwa i K24 lubią to

#30 hawwa

hawwa

    jestem jaka jestem :O)

  • Bywalec
  • 6 525 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 06 kwietnia 2025 - 11:47

@Mary Jane mi też. Tośka miała swój cięty język ale bardzo ją lubiłam. Była jedną z pierwszych osób, które ze mną pisały. Wisienka ma się dobrze z tego co wiem.

Mi jeszcze Nann brakuje i wielu innych...
  • EsimAysin lubi to
"Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej." Paulo Coelho

#31 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 663 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 07 kwietnia 2025 - 15:18

Najbardziej mi brakuje Wisienki - była najcieplejszą osobą, jaką znałam w necie.
Moje forum: www.zzyty-team.net.pl

#32 Magd@

Magd@

    Średniozaawansowany

  • Bywalec
  • 349 postów
  • Imię:Magdalena

Napisano 07 kwietnia 2025 - 21:14

Wisienka ma się dobrze z tego co wiem.

O, miło czytać. Pamiętam, że gdy ja byłam tu świeżo po rejestracji, to Wisienka miała już tu duży staż i usiłowała zrezygnować z forum, potem wracała, potem znowu rezygnowała. W końcu już całkiem przestała pisać.

#33 VvvV

VvvV

    Bywalec

  • Bywalec
  • 948 postów
  • Imię:P.
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 kwietnia 2025 - 08:17

O, miło czytać. Pamiętam, że gdy ja byłam tu świeżo po rejestracji, to Wisienka miała już tu duży staż i usiłowała zrezygnować z forum, potem wracała, potem znowu rezygnowała. W końcu już całkiem przestała pisać.

Wiem że moja wypowiedź guzik dla was znaczy, ale miałem z nią kontakt , przez telefon , tuż po jej odejściu. Miała do mnie prośbę drobną, o ile oczywiście miałbym okazję ją spełnić i tak okazji nie miałem w ogóle, jednak ciągle o tej prośbie pamiętam. Potem kontakt się urwał całkowcie. Oczywiście jak to w dyskusjach ze zwykła kobietą a przegrywem wióry leciały, ale miło ją wspominam. Próbowała ratować wspólnego znajomego. Wyszło jak wyszło. 


"Nie wierzę w miłość ani w to że można być szczęśliwym. Gdybym kiedyś uwierzył to musiałbym się powiesić"


#34 Gość_Le Pentrec_*

Gość_Le Pentrec_*
  • Gość

Napisano 22 kwietnia 2025 - 21:52

Najbardziej mi brakuje Wisienki - była najcieplejszą osobą, jaką znałam w necie.


Spróbuj może do niej zagadać na FB, jeśli jeszcze ma tam konto. Też ją dobrze wspominam, niestety jak zwykle coś odwaliłem i znajomość poszła się chędożyć.

#35 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 663 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 25 kwietnia 2025 - 00:03

@11100 myślałam o tym, żeby się do Wisienki odezwać, ale nie wiem, czy chciałaby ze mną pisać i odnawiać znajomość.
  • Magd@ lubi to
Moje forum: www.zzyty-team.net.pl

#36 K24

K24

    Średniozaawansowany

  • Bywalec
  • 497 postów
  • Imię:Krystian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 10 maja 2025 - 00:41

Wisienki chyba tylko, nią gadałem
Daaawno

#37 Magd@

Magd@

    Średniozaawansowany

  • Bywalec
  • 349 postów
  • Imię:Magdalena

Napisano 11 maja 2025 - 11:25

@11100 myślałam o tym, żeby się do Wisienki odezwać, ale nie wiem, czy chciałaby ze mną pisać i odnawiać znajomość.

No właśnie, raczej nie wypada jej tak nękać, jak uzna, że chce wrócić na forum to wróci.

#38 Mary Jane

Mary Jane

    Średniozaawansowany

  • Bywalec
  • 254 postów
  • Imię:Maria.
  • Płeć:Kobieta

Napisano 11 maja 2025 - 11:36

Ja skąd inąd wiem, na ile to prawdziwe, że całkiem ok sobie radzi, przynajmniej tak to wygląda.


  • hawwa lubi to

#39 Randolph Carter

Randolph Carter

    Nowy uczestnik

  • Bywalec
  • 36 postów
  • Imię:Carter

Napisano 25 maja 2025 - 01:23

Była tutaj Eleonora. Bardzo żywa, wdzięczna dziewczyna. Paliła papierosy jak smok, pisaliśmy. Krótko, ale ona była jak pasujący fragment.

PISCINE-NATURELLE-Libre-de-droit-min.jpg


#40 Lumina

Lumina

    Nowy uczestnik

  • Bywalec
  • 105 postów
  • Imię:Bądźmy dla siebie dobrzy :)
  • Płeć:Nie ustawione

Napisano 08 czerwca 2025 - 20:42

Kiedyś  było to wdzięczne miejsce dopóki ludzie nie zaczęli się gryźć...

 

Mnie najbardziej brakuje obiektywnego i sprawiedliwego @XAW

 

Brakuje jeszcze jednej osoby ale przemilczę nick..


Użytkownik Lumina edytował ten post 08 czerwca 2025 - 20:43






Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych