@Zaklęta w marmur miło, że się "objawiłaś"
Wpadaj jak najczęściej w przelocie
Powodzenia ![]()
Użytkownik Liana edytował ten post 01 grudnia 2019 - 09:47
Napisano 01 grudnia 2019 - 09:30
@Zaklęta w marmur miło, że się "objawiłaś"
Wpadaj jak najczęściej w przelocie
Powodzenia ![]()
Użytkownik Liana edytował ten post 01 grudnia 2019 - 09:47
Napisano 28 grudnia 2021 - 11:16
Le Pentrec.
Napisano 10 maja 2022 - 22:34
Napisano 10 maja 2022 - 22:40
Napisano 11 maja 2022 - 06:51
Napisano 05 kwietnia 2025 - 23:30
Napisano 06 kwietnia 2025 - 08:11
Matterhorna. Miał sporą szansę na zażyćue czerwonej pigułki. Może przestałby pić, jakby więcej zrozumiał.
Miło że ktoś o nim wspomniał tutaj. Poczytałem jego posty.....Obalam plotki i mity. Nie jestem nim. Znałem go osobiście, mieszkaliśmy na tej samej ulicy. On na własne życzenie przeprowadził się dwie ulice dalej. Tak wybrał.
Użytkownik VvvV edytował ten post 06 kwietnia 2025 - 08:13
"Nie wierzę w miłość ani w to że można być szczęśliwym. Gdybym kiedyś uwierzył to musiałbym się powiesić"
Napisano 06 kwietnia 2025 - 10:24
Tośki i Wisienki.
Napisano 06 kwietnia 2025 - 11:47
Napisano 07 kwietnia 2025 - 15:18
Napisano 07 kwietnia 2025 - 21:14
O, miło czytać. Pamiętam, że gdy ja byłam tu świeżo po rejestracji, to Wisienka miała już tu duży staż i usiłowała zrezygnować z forum, potem wracała, potem znowu rezygnowała. W końcu już całkiem przestała pisać.Wisienka ma się dobrze z tego co wiem.
Napisano 08 kwietnia 2025 - 08:17
O, miło czytać. Pamiętam, że gdy ja byłam tu świeżo po rejestracji, to Wisienka miała już tu duży staż i usiłowała zrezygnować z forum, potem wracała, potem znowu rezygnowała. W końcu już całkiem przestała pisać.
Wiem że moja wypowiedź guzik dla was znaczy, ale miałem z nią kontakt , przez telefon , tuż po jej odejściu. Miała do mnie prośbę drobną, o ile oczywiście miałbym okazję ją spełnić i tak okazji nie miałem w ogóle, jednak ciągle o tej prośbie pamiętam. Potem kontakt się urwał całkowcie. Oczywiście jak to w dyskusjach ze zwykła kobietą a przegrywem wióry leciały, ale miło ją wspominam. Próbowała ratować wspólnego znajomego. Wyszło jak wyszło.
"Nie wierzę w miłość ani w to że można być szczęśliwym. Gdybym kiedyś uwierzył to musiałbym się powiesić"
Napisano 22 kwietnia 2025 - 21:52
Najbardziej mi brakuje Wisienki - była najcieplejszą osobą, jaką znałam w necie.
Napisano 25 kwietnia 2025 - 00:03
Napisano 10 maja 2025 - 00:41
Napisano 11 maja 2025 - 11:25
No właśnie, raczej nie wypada jej tak nękać, jak uzna, że chce wrócić na forum to wróci.@11100 myślałam o tym, żeby się do Wisienki odezwać, ale nie wiem, czy chciałaby ze mną pisać i odnawiać znajomość.
Napisano 11 maja 2025 - 11:36
Ja skąd inąd wiem, na ile to prawdziwe, że całkiem ok sobie radzi, przynajmniej tak to wygląda.
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Jak i gdzie kogoś poznać? |
Relacje międzyludzkie | Zmiennokształtny |
|
|
|
Przywiązanie się do kogoś
|
Relacje międzyludzkie | TeżSamotny |
|
|
|
Forumowe Randki
|
Relacje międzyludzkie | Gość_Sana_* |
|
|
|
Kogo w sobie widzicie? |
Zabawy | Speedy95 |
|
|
|
Czy macie kogos... |
Depresja - pytania i rozmowy | andrzejun |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych