Zdecydowanie nie wiem co się dzieje z jedną użytkowniczką co jak tu wchodziłem zawsze było słonecznie,pozytywnie a górskie doliny odbijały się tak jak bym tam był obecnie. Bardzo fajna ,miła ,uduchowiona,utalentowana w każdym kierunku dziewczyna.Mimo że mało ją pewnie znam to kiedy jej nie ma widać to od razu jest tu inaczej i smutniej. Pozdrawiam Cię Daniela2018 i mam nadzieje że znów się pojawisz a za oknem wyjdzie wiosna ![]()
kogo nam brakuje z forum
#1
Napisano 24 listopada 2019 - 10:00
#2
Napisano 24 listopada 2019 - 10:03
Kilka osób.
"Prawdziwe zwycięstwo to zwycięstwo nad samym sobą".
#3
Gość_Liana_*
Napisano 24 listopada 2019 - 10:17
Fajne rozmowy na czacie...gdzies to wszystko uleciało.
- Wisienka770330 i Complicated_85 lubią to
#4
Napisano 24 listopada 2019 - 10:23
@12873 Niooo
.
"Prawdziwe zwycięstwo to zwycięstwo nad samym sobą".
#5
Napisano 24 listopada 2019 - 10:24
tak już Lianuś jest, wszystko ulatuje i odchodzi a jednak trza się cieszyć kolejnym śpiewem ptaków, słońcem na niebie i widokami co raczej nie przeminą a można przy tym sobie powspominać i pomarzyć ![]()
#6
Napisano 24 listopada 2019 - 11:20
#9
Napisano 24 listopada 2019 - 12:18
Pomimo konfliktu dożywotnio brakuje mi też Tosi, ale Tosi jaką pamiętam z dawnych lat kiedy nasza relacja była dobra i zanim wszystko bezpowrotnie nie uległo zmianie.
Brakuje mi bardzo matrix mimo Jej ciętego języka. Długo nie przepadałyśmy za sobą mimo że od początku istnienia forum się znamy, ale potem nastąpił przełom i bardzo Ją polubiłam..
Brakuje mi też Sarka i Wojtka Materhorn. Żałuję że nie udało mi się ich uspokoić w odpowiednim czasie gdy zbyt ich tu poniosło i musieli ponieść niestety ale zasłużoną karę. Ale prywatnie staram się czasem mieć z nimi luźny kontakt. Ostatnio rzadko ale ze względu tylko na swoje problemy, wtedy gdy bardzo cierpię dopuszczam do siebie tylko najbliższe osoby - przyjaciół.
Brakuje mi też kilku innych osób i sytuacji ale nie chcę pisać elaboratu. I nie mam siły psych za bardzo.
Użytkownik Wisienka770330 edytował ten post 24 listopada 2019 - 12:19
#10
Gość_relic_*
Napisano 24 listopada 2019 - 12:34
- Wisienka770330, Complicated_85 i czarny Wilk lubią to
#11
Napisano 24 listopada 2019 - 13:06
Nie no brak Danieli jest aż tak wyraźny że nie wiem jak dawniej było tutaj i jak barwne były osobowości ale ta dziewczyna ma taką w sobie siłę że nie da się jej podrobić i widać od razu kiedy jest mniej aktywna.Oby wróciła bo to duża strata dla forum.
#12
Napisano 24 listopada 2019 - 13:10
Pisząc post skupiłam się bardziej na uczestnikach forum z bardzo dawnych lat oraz osobach które odeszły..
Nie opisałam i tak wszystko co bym chciała z powodu braku sił.
Użytkownik Wisienka770330 edytował ten post 24 listopada 2019 - 13:11
- czarny Wilk lubi to
#13
Gość_Liana_*
Napisano 24 listopada 2019 - 13:40
#14
Napisano 24 listopada 2019 - 13:44
#15
Napisano 24 listopada 2019 - 14:08
#16
Napisano 24 listopada 2019 - 16:56
A wiadomo komuś, co z Danielą?
"Prawdziwe zwycięstwo to zwycięstwo nad samym sobą".
#17
Gość_Liana_*
Napisano 24 listopada 2019 - 16:57
#18
Gość_relic_*
Napisano 24 listopada 2019 - 17:00
Miriam też mi brakuje. Sympatyczna, życzliwa, otwarta, z poczuciem humoru.
- Wisienka770330 lubi to
#19
Gość_Liana_*
Napisano 24 listopada 2019 - 17:05
@Zaklęta w marmur też nie ma od dawna
Użytkownik Liana edytował ten post 24 listopada 2019 - 17:06
- Zaklęta w marmur i Complicated_85 lubią to
#20
Napisano 30 listopada 2019 - 15:45
A mnie brakuje Frozena
@Zaklęta w marmur też nie ma od dawna
Nie wiem, czy to dobre miejsce, by się "objawić", ale jam jest nadal i wciąż, tylko tu mi nie po drodze, w niedoczasie albo innym czymś nie takim ![]()
Dziękuję Lianka za pamięć- wywołałaś, to masz
Ciumki i ściskacze w przelocie, ale takie najprawdziwsze ![]()
- victoria i Wisienka770330 lubią to
Poprzerywana linia na dłoniach.
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Jak i gdzie kogoś poznać? |
Relacje międzyludzkie | Zmiennokształtny |
|
|
|
Przywiązanie się do kogoś
|
Relacje międzyludzkie | TeżSamotny |
|
|
|
Forumowe Randki
|
Relacje międzyludzkie | Gość_Sana_* |
|
|
|
Kogo w sobie widzicie? |
Zabawy | Speedy95 |
|
|
|
Czy macie kogos... |
Depresja - pytania i rozmowy | andrzejun |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






