Co jest Wam (ka¿demu z osobna) potrzebne do zwi±zku mi³osnego(z drugim cz³owiekiem)?
Rozpoczêty przez
O0o...
, 05 lis 2019 14:07
20 odpowiedzi w tym temacie
#21
Napisano 25 grudnia 2025 - 20:42
Moje forum: www.zzyty-team.net.pl
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Czy mo¿liwym jest, ¿e jeste¶cie narcyzami? |
Depresja - pytania i rozmowy | po_prostu_jestem |
|
|
|
Witam wszystkich z osobna :))
|
Pokój zapoznawczy | Przypadek |
|
|
|
Polecam Wam kochani pewien sposób autoterapii, który odkry³am i mnie leczy i regeneruje |
Metody niekonwencjonalne | Nelyssa |
|
|
|
To jak? Jest kto¶ z okolicy Pu³aw, Kazimierza Dolnego, Na³êczowa? |
Pokój zapoznawczy | elmatt |
|
|
|
Powrót Martwego Ducha, który wci±¿ jest martwy |
Pokój zapoznawczy | Pan Bonfacy |
|
|
U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 1
0 u¿ytkowników, 1 go¶ci, 0 anonimowych






