Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Witam .

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

#21 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Zadomowiony

• Bywalec
  • 3407 postów

Napisano 03 listopad 2019 - 23:07

@ Free zapracowany człowiek, to się ceni. Ale nie róbmy off topu, polecam złożyć własny wątek.

Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.

#22 Mikula

Mikula

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 48 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 09:28

@Mikula mało konkretnie.. :P jakieś seriale? :)

Komedie , wojenne i dramaty lubię najbardziej 🙂 i oczywiście seriale . Teraz ogladam Dom z papieru .🙂
Obejrzalam pierwszy sezon Got i więcej nie dalam rady ,nie moje gusta 🙂

#23 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Zadomowiony

• Bywalec
  • 3407 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 09:32

@Mikula oooo Dom z papieru jest świetny! GoT i ja nie oglądałam, bo nie przeczytałam książek ;) a mam taką małą, niepisana zasadę, że jak nie przeczytam, to nie oglądam. :)

Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.

#24 Mikula

Mikula

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 48 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 09:53

@Mikula oooo Dom z papieru jest świetny! GoT i ja nie oglądałam, bo nie przeczytałam książek ;) a mam taką małą, niepisana zasadę, że jak nie przeczytam, to nie oglądam. :)

No jakiś w tym sens faktycznie jest , ja też lubię mieć porównanie książka- film 🙂 przeważnie wygrywa u mnie książka , choć jest wyjątek np. Dziewczyna z pociągu 🙂 film był moim zdaniem lepszy🙂
Oo tak DzP jest sztosen 🙂 jestem teraz na 2 sezonie 🙂 procesor jest mega 😍😍
A "Belfer" polski widziałaś?

#25 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Zadomowiony

• Bywalec
  • 3407 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 10:10

@Mikula ja zaczęłam drugi sezon, ale za bardzo później nie miałam kiedy oglądać, więc wisi sobie do obejrzenia na Netflixie.

Tak, Belfra widziałam, świetny. :)

#26 Mikula

Mikula

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 48 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 10:20

@WhiteBlankPage jak mija dzień? Czym sie zajmujesz?

#27 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Zadomowiony

• Bywalec
  • 3407 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 10:41

@Mikula właśnie jadę do pracy. Miałam być na 7:30, ale pozwoliłam sobie nieco przesunąć godziny pracy. B)

A pracuje w korporacji. ;) To tak ogólnie.

A Ty, pracujesz na co dzień?

Jak się dziś czujesz tak w ogóle?

#28 Mikula

Mikula

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 48 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 16:20

Tak , pracuje co drugi dzień , dziś mam jeszcze wolne 🙂
Dziekuje , dziś nawet całkiem w miarę.. w ogóle jak już wstałam i to dość wcześnie to jest dla mnie wyzwanie😄 zwykle leżę do 12 i ciężko mi wstać i żyć...może dlatego że dzisiaj mialam dużo na głowie i jakas motywacja była🙂 albo może dlatego też że piszę z Tobą, fajne uczucie, nie czuje sie samotna już wiesz o co chodzi🙂

#29 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Zadomowiony

• Bywalec
  • 3407 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 16:25

@Mikula no i super, że czujesz się lepiej, cieszę się. Pisz tu tyle ile chcesz i kiedy chcesz. :)

Miałaś duzo na głowie, ale już wszystko ogarnięte?
  • Mikula lubi to

#30 Mikula

Mikula

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 48 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 16:28

Tak🙂 jeszcze tylko marzy mi się żeby głowa odpuściła choć na chwilę to było by miło ;ppp

#31 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Zadomowiony

• Bywalec
  • 3407 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 16:33

@Mikula przypomnij kiedy masz wizytę?

#32 Mikula

Mikula

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 48 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 16:40

Jakoś za miesiąc , na tyle cZasu mi starczy leków🙂
Opowiedz coś o sobie, też chorujesz na depresję? Co Cię tu sprowadza?

#33 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Zadomowiony

• Bywalec
  • 3407 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 17:42

@Mikula no ale najważniejsze, że dobrze się czujesz. Bóle głowy też są takie częste nadal?

Psychiatra stwierdził, że to zaburzenia adaptacyjno-depresyjne. Pojawiły się po pewnym, przykrym dla mnie wydarzeniu w życiu. Opisane wszystko jest w pokojach prywatnych do których będziesz miała za jakiś czas dostęp, ale nie pamiętam warunków dostępu. ;)

#34 Mikula

Mikula

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 48 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 20:32

I neurolog i psychoterapeutka i dermatolog (bo też w czasie stresu i zdenerwowania swędzi mnie skóra głowy i powieki). Miałam zrobione chyba większość badań po dwa razy robione. Nic u mnie nie znaleźli. Tomogrfy rezomansny nic nie pokazały. Poczytaj o technikach relaksacyjnych, jakaś fizjoterapia, masaż leczniczy całego kręgosłupa. Mi to pomaga bardzo.

@Mikula hej spokojnie, czasem dobranie leków troszkę trwa. Twój organizm musi je zaakceptować i do nich przywyknąć. Nie porzucaj nadziei tak szybko. :)

Psychiatra musiał coś wpisać w karcie, nie ma możliwości, że nie. Jeżeli interesuje Cię diagnoza to zawsze możesz zapytać lekarza, co Ci wpisał wg ICD-10.

Staram się żyć normalnie ale to jest bardzie funkcjonowanie niż zycie..
Nigdy nie pomyslalabym że spotka mnie tak ciężkie w życiu doświadczenie jak codzienny ból głowy Boli mnie głowa w okolicach potylicy, taki tępy ucisk, a dodatkowo, punktowo, czasem na skroni, na czubku lub w innych miejscach pojawia się kłujący, uporczywy ból. Ten kłujący, punktowy pojawia się rzadziej, jednak uczucie tępego ucisku nie opuszcza mnie nigdy, czasem jedynie się nasila lub słabnie.

Staram się żyć normalnie ale to jest bardzie funkcjonowanie niż zycie..
Nigdy nie pomyslalabym że spotka mnie tak ciężkie w życiu doświadczenie jak codzienny ból głowy Boli mnie głowa w okolicach czoła i nosa ,taki tępy ucisk, a dodatkowo, punktowo, czasem na skroni, na czubku lub w innych miejscach pojawia się kłujący, uporczywy ból. Ten kłujący, punktowy pojawia się rzadziej, jednak uczucie tępego ucisku nie opuszcza mnie nigdy, czasem jedynie się nasila lub słabnie.

Jak na razie nie mam chyba dostępu bo nie pokazuje mi się..

Użytkownik Mikula edytował ten post 06 listopad 2019 - 11:49

#35 Free

Free

Nowy uczestnik

• Grupa z ograniczeniami
  • 87 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 20:33

Kręgosłup?

#36 Mikula

Mikula

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 48 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 20:34

Kręgosłup?

Pytasz czy boli mnie kręgosłup ?

#37 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Zadomowiony

• Bywalec
  • 3407 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 20:34

@Mikula miałaś prześwietlana tylko głowę?

#38 Mikula

Mikula

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 48 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 20:38

Miałam tomografie zatok i osobno tomografie głowy. Neurolog po wstepnym badaniu nie wykluczył że może to być od kręgosłupa powiedział ze jest to możliwe ale wątpliwe. nic dalej w tym kierunku nie robiłam.
Psychiatra za to stwierdził że te bóle to sa bóle napieciowe , przyczyną może być depresja i odradzil mi szukania imnych przyczyn jak i kolejną wizytę u neurologa.

#39 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Zadomowiony

• Bywalec
  • 3407 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 20:40

@Mikula nie jestem ekspertem, ale szukałabym przyczyn w kręgosłupie. Możesz mieć jakiś nacisk faktycznie na nerwy, które za to odpowiadają.
  • Mikula lubi to

#40 Mikula

Mikula

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 48 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 20:41

Poza tym zauważyłam że te bóle nasilają się gdy poprzedza je jakiś stres.. a że ja ciągle sie denerwuje także może dlatego ta głowa nie odpuszcza.😕😕😕 podobnie jest ze spaniem. Jeśli bardzo źle śpię głowa bardziej boli. I tak to wygląda😕😕😕