Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Wspołzycie seksualne a leki.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#21 sebastian86

sebastian86
  • Imię:Sebek

Napisano 26 maj 2021 - 14:03

macie moze problem z masturbacja polegajacy na tym ze nie  daje ona zadnego podniecenia?

#22 Tawak

Tawak

Napisano 26 maj 2021 - 23:15

Mój lek działa jeszcze lepiej niż no fap - nie mam już w ogóle libido i jestem zadowolony.

#23 sebastian86

sebastian86

Napisano 27 maj 2021 - 13:49

Mój lek działa jeszcze lepiej niż no fap - nie mam już w ogóle libido i jestem zadowolony.

czemu zadowolony?

#24 Tawak

Tawak

Napisano 27 maj 2021 - 13:52

czemu zadowolony?

Pomaga to pogodzić się z życiem, jest wygodne. Nie czuję żadnej potrzeby inicjowania,dążenia do zbliżeń. A kobiety, jak wiadomo, nigdy nie wykazywały i nie wykazują zainteresowania moją osobą.

#25 sebastian86

sebastian86

Napisano 27 maj 2021 - 13:53

Pomaga to pogodzić się z życiem, jest wygodne. Nie czuję żadnej potrzeby inicjowania,dążenia do zbliżeń. A kobiety, jak wiadomo, nigdy nie wykazywały i nie wykazują zainteresowania moją osobą.

a nie czujesz sie mniej meski przez brak libido?

#26 Tawak

Tawak

Napisano 27 maj 2021 - 14:23

Ja nie czuję się mężczyzną. Jestem agenderem. Mężczyzna zaczyna się w ocenie kobiet od 180 cm.
Fizycznie jestem mężczyzną, acz z niskim poziomem testosteronu. Psychicznie zaś nie identyfikuję się z żadną płcią.

macie moze problem z masturbacja polegajacy na tym ze nie  daje ona zadnego podniecenia?

Nie mam takiego problemu, bo jestem na no fapie.

#27 Pasiorek

Pasiorek

Napisano 09 lipiec 2021 - 19:54

Dzień dobry, Mam krótkie pytanie: czy lęki i stany przed-depresyjne (wiem, że to niemedyczne określenie, ale tak się diagnozuję) mogą mieć wpływ na przedwczesną ejakulację? Czy to może być jedna z przyczyn? Ewentualnie jeśli ktoś się z tym spotkał: jak to właściwie leczyć? Mam nadzieję na Waszą wyrozumiałość i brak śmieszków. Dziękuję.

#28 Willow47

Willow47
  • Imię:Willow

Napisano 10 lipiec 2021 - 01:47

@Pasiorek Witaj. Nie jestem lekarzem i nie miewam przedwczesnej ejakulacji z racji tego, że jestem kobietą. Ale mogę sobie wyobrazić jak stresujący musi to być dla mężczyzny problem. Dlatego ośmielę się odpowiedzieć, że owszem, to może być przyczyna stanów lękowych i depresyjnych. 

• Teraźniejszy lubi to
Dołączona grafika

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#29 anche

anche

Napisano 10 lipiec 2021 - 22:42

Dzień dobry, Mam krótkie pytanie: czy lęki i stany przed-depresyjne (wiem, że to niemedyczne określenie, ale tak się diagnozuję) mogą mieć wpływ na przedwczesną ejakulację? Czy to może być jedna z przyczyn? Ewentualnie jeśli ktoś się z tym spotkał: jak to właściwie leczyć? Mam nadzieję na Waszą wyrozumiałość i brak śmieszków. Dziękuję.

Witaj,

ośmieliłabym się powiedzieć więcej- mogą być przyczyną danego zaburzenia seksualnego. Przyszło mi także od razu zastanowienie jak osoba radzi sobie z lękami/depresją- czy aby nie używkami, one mogą także być przyczyną czy mieć wpływ.

Najlepiej byłoby się udać do seksuologa, on przeanalizuje poszczególne aspekty życia i pozwoli na doprecyzowanie z czym należy pracować i zasugeruje do kogo się udać.

pozdrawiam!

Linia Wsparcia (24h) 800 70 2222

Kryzysowy Telefon Zaufania (pon-pt, 14-22) 116 123

ITAKA centrum wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego (24h) 22 484 88 01 

ITAKA antydepresyjny telefon zaufania (pon i czw, 17-20) 22 484 88 01

Telefon Zaufania Uzależnienia Behawioralne 801 889 880 (codziennie, 17-22 opłata tylko za pierwszą minutę)