Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Chyba potrzebna mi pomoc

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Patka 86

Patka 86

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 1 postów
  • Imię:Patrycja

Napisano 06 październik 2019 - 13:14

Witam ,
Mam 33 lata , trójkę wspaniałych dzieci i kochającego męża . Od miesiąca marnie się czułam . Poszłam ostatnio do lekarza i zlecił mi wykonanie badań . Zrobiłam wszystkie jak kazał i wyszły książkowe . Powinno wszystko być ok , ale nie jest . Mam myśli , że zostałam źle zdiagnozowana i niedługo umrę . Zostawię dzieci i męża . Kiedy o tym pomyśle dostaje ataku paniki. Czasem jest tak , że najpierw przychodzi uczucie niepokoju i leku , a później o tym myślę . Zaczynam się zastanawiać czy wszystkie moje dolegliwości : ból głowy , ból brzucha , ból pleców , drętwienie rąk, utrata apetytu i masy ciała nie są spowodowane przez jakaś depresję albo nerwicę. Moja pani doktor powiedziała ostatnio , że nic nie widzi niepokojącego u mnie u jej się wydaje że to początki depresji . Wczoraj cały dzień przeplakalam bo miałam wrażenie , że boli mnie wszystko i mam obiawy raka trzustki . Wcześniej miałam to samo z guzem mózgu ale głowa przestała boleć mnie parę dni temu . Ciągle burczy mi w brzuchu ale jak zaczynam jeść to wszystko staje mi w gardle . Nic nie cieszy mnie , trochę zaczynam się bać wychodzić z domu . Wolę być na kanapie pod kocem . Z płaczem nie umiem się pochamować nawet jak jesteśmy gdzieś w gościach . Jalmmnie najdzie to już nie do opanowania . Nie smakuje mi nic co wcześniej uwielbiałam. Nie mam nawet siły i ochoty gotować . Zmuszam się bo mam dzieci ale i tak jest ciężko . Co ja powinnam.zrobic ???
  • molenka lubi to

#2 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Zadomowiony

• Bywalec
  • 4404 postów

Napisano 06 październik 2019 - 14:03

@Patka 86 witaj na forum.

Na Twoje ostatnie pytanie jest chyba jedna odpowiedź: udać się do psychiatry i niech on spróbuje podjąć się postawienia diagnozy.

Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.

#3 Complicated_85

Complicated_85

Zadomowiony

• Moderator czatu
  • 6102 postów
  • Gadu-Gadu:3246621
  • Imię:Dominika

Napisano 06 październik 2019 - 15:24

Witaj na forum. Również uważam, że wizyta u lekarza może pomóc stanąć na nogi. Masz objawy depresyjne i im wcześniej postarasz się im zapobiec, tym lepiej dla Ciebie jak i Twoich dzieci, które potrzebują matki. Wizyta u psychiatry owiana jest złą sławą, ale w obecnych czasach staje się coraz powszechniejsza, więc nie masz się co obawiać. Powodzenia.

"Życie zaczyna się tam, gdzie kończy się lęk". 

"Prawdziwe zwycięstwo to zwycięstwo nad samym sobą".

#4 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 6383 postów

Napisano 06 październik 2019 - 20:44

Witaj na forum. Również uważam, że wizyta u lekarza może pomóc stanąć na nogi. Masz objawy depresyjne i im wcześniej postarasz się im zapobiec, tym lepiej dla Ciebie jak i Twoich dzieci, które potrzebują matki. Wizyta u psychiatry owiana jest złą sławą, ale w obecnych czasach staje się coraz powszechniejsza, więc nie masz się co obawiać. Powodzenia.

Wizyty u psychiatry to faktycznie dla osób nie w temacie hardkor, ale już psycholog to nie takie złe rozwiązanie, celebryci chodzą czy trzeba czy nie, przynajmniej pod tym względem warto naśladować jak się wstydzisz iść do psychiatry.

Większość z nas taką wizytę ma już za sobą i każdy Ci powie że nie taki diabeł zły.

Wszystko co doskonałe, dojrzewa powoli.

..widzę że się Pan ładnie przedstawił, przed nam, tutaj, w tej chwili słuchaczom, przed milionami słuchaczy....