Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Chyba potrzebna mi pomoc

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Patka 86

Patka 86

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 1 postów
  • Imię:Patrycja

Napisano 06 październik 2019 - 13:14

Witam ,
Mam 33 lata , trójkę wspaniałych dzieci i kochającego męża . Od miesiąca marnie się czułam . Poszłam ostatnio do lekarza i zlecił mi wykonanie badań . Zrobiłam wszystkie jak kazał i wyszły książkowe . Powinno wszystko być ok , ale nie jest . Mam myśli , że zostałam źle zdiagnozowana i niedługo umrę . Zostawię dzieci i męża . Kiedy o tym pomyśle dostaje ataku paniki. Czasem jest tak , że najpierw przychodzi uczucie niepokoju i leku , a później o tym myślę . Zaczynam się zastanawiać czy wszystkie moje dolegliwości : ból głowy , ból brzucha , ból pleców , drętwienie rąk, utrata apetytu i masy ciała nie są spowodowane przez jakaś depresję albo nerwicę. Moja pani doktor powiedziała ostatnio , że nic nie widzi niepokojącego u mnie u jej się wydaje że to początki depresji . Wczoraj cały dzień przeplakalam bo miałam wrażenie , że boli mnie wszystko i mam obiawy raka trzustki . Wcześniej miałam to samo z guzem mózgu ale głowa przestała boleć mnie parę dni temu . Ciągle burczy mi w brzuchu ale jak zaczynam jeść to wszystko staje mi w gardle . Nic nie cieszy mnie , trochę zaczynam się bać wychodzić z domu . Wolę być na kanapie pod kocem . Z płaczem nie umiem się pochamować nawet jak jesteśmy gdzieś w gościach . Jalmmnie najdzie to już nie do opanowania . Nie smakuje mi nic co wcześniej uwielbiałam. Nie mam nawet siły i ochoty gotować . Zmuszam się bo mam dzieci ale i tak jest ciężko . Co ja powinnam.zrobic ???
  • molenka lubi to

#2 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Zadomowiony

• Bywalec
  • 2576 postów
  • Imię:Natalia

Napisano 06 październik 2019 - 14:03

@Patka 86 witaj na forum.

Na Twoje ostatnie pytanie jest chyba jedna odpowiedź: udać się do psychiatry i niech on spróbuje podjąć się postawienia diagnozy.

Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.

#3 Complicated_85

Complicated_85

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5164 postów
  • Gadu-Gadu:3246621
  • Imię:Dominika

Napisano 06 październik 2019 - 15:24

Witaj na forum. Również uważam, że wizyta u lekarza może pomóc stanąć na nogi. Masz objawy depresyjne i im wcześniej postarasz się im zapobiec, tym lepiej dla Ciebie jak i Twoich dzieci, które potrzebują matki. Wizyta u psychiatry owiana jest złą sławą, ale w obecnych czasach staje się coraz powszechniejsza, więc nie masz się co obawiać. Powodzenia.

"The pain you feel today, will be the strength you feel tomorrow".

"Prawdziwe zwycięstwo to zwycięstwo nad samym sobą".

#4 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 6186 postów

Napisano 06 październik 2019 - 20:44

Witaj na forum. Również uważam, że wizyta u lekarza może pomóc stanąć na nogi. Masz objawy depresyjne i im wcześniej postarasz się im zapobiec, tym lepiej dla Ciebie jak i Twoich dzieci, które potrzebują matki. Wizyta u psychiatry owiana jest złą sławą, ale w obecnych czasach staje się coraz powszechniejsza, więc nie masz się co obawiać. Powodzenia.

Wizyty u psychiatry to faktycznie dla osób nie w temacie hardkor, ale już psycholog to nie takie złe rozwiązanie, celebryci chodzą czy trzeba czy nie, przynajmniej pod tym względem warto naśladować jak się wstydzisz iść do psychiatry.

Większość z nas taką wizytę ma już za sobą i każdy Ci powie że nie taki diabeł zły.

Wszystko co doskonałe, dojrzewa powoli.

..widzę że się Pan ładnie przedstawił, przed nam, tutaj, w tej chwili słuchaczom, przed milionami słuchaczy....