Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

uwielbiam jeydyic motocyklem i ostatnio zlapalem sie na tym ze przeginam

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 darkside

darkside

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 8 postów

Napisano 04 październik 2019 - 17:56

mieszkam w niemczech wszyscy tu jezdza powoli a ja daje na maksa choc wiem jak to sie moze skonczyc -ale jakos mam to w pupie kocham predkosc wiem moge zabic innych i staram sie jezdzic szybko tam gdzie mam pewnosc ze nie narobie kupy ale jazda po miescie 150 na godzine czasami oczywiscie i tak nie jest bezpieczna ale ten ped jest silniejszy odemnie wiem mam autostrady i tam jestem naprawde odlaczony jestem ja moja maszyna i asfalt jest to jedyna chwila gdy depresja nie ma na demna wladzy jedynie adrenalina krazy najlepszy narkotyk na swiecie i najlepsze jest to ze nie martwie sie ze zgine martwie sie ze po drugiej stronie nie bedze motocykli i tu jest bol pozdrawiam wszystkich cierpiacych

#2 Le Pentrec

Le Pentrec

Cham i tłuk, granatem oderwany od pługa!

• Bywalec
  • 1435 postów

Napisano 04 październik 2019 - 17:57

A no nie będzie motocykli po drugiej stronie. I to jedyny problem w tym co opisałeś.

#3 Wisienka770330

Wisienka770330

Zadomowiony

• Bywalec
  • 14815 postów
  • Imię:Kasia

Napisano 04 październik 2019 - 19:49

@darkside pomyśl o innych ludziach, o tym że nie daj Bóg (oby nigdy nie doszło do tego oczywiście) możesz kogoś skrzywdzić.
Nie będę się rozpisywać jak to mam w zwyczaju co wynika z mojego gadulstwa.
Poza tym takich rzeczy nie trzeba według mnie nikomu tłumaczyć.

#4 victoria

victoria

...se ne vrati...

• Bywalec
  • 8973 postów
  • Imię:tak

Napisano 04 październik 2019 - 19:53

@darkside ciekawie to opisales :)

nie mam nic do powiedzenia

#5 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 6186 postów

Napisano 04 październik 2019 - 20:29

gdybym miał prawko na motor pewnie już bym jeżdził ale powstrzymjuje mnie jeszcze jedno, strach przed utratą prawka, bez tego nie mógł bym pracować a na motorku to czuje nie trudno stracić.

Wszystko co doskonałe, dojrzewa powoli.

..widzę że się Pan ładnie przedstawił, przed nam, tutaj, w tej chwili słuchaczom, przed milionami słuchaczy....

#6 Le Pentrec

Le Pentrec

Cham i tłuk, granatem oderwany od pługa!

• Bywalec
  • 1435 postów

Napisano 04 październik 2019 - 20:31

gdybym miał prawko na motor pewnie już bym jeżdził ale powstrzymjuje mnie jeszcze jedno, strach przed utratą prawka, bez tego nie mógł bym pracować a na motorku to czuje nie trudno stracić.

Nie rób. Mnie kiedyś to kręciło, zrobiłem prawko kategorii A (w 2012) i od tamtego czasu jeździłem motocyklem chyba ze 4 razy. :wacko: Zdobycie sprawiło że zakazany owoc przestał być zakazany i przestał smakować. :(

Użytkownik Le Pentrec edytował ten post 04 październik 2019 - 20:32

#7 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 6186 postów

Napisano 04 październik 2019 - 20:41

Nie rób. Mnie kiedyś to kręciło, zrobiłem prawko kategorii A (w 2012) i od tamtego czasu jeździłem motocyklem chyba ze 4 razy. :wacko: Zdobycie sprawiło że zakazany owoc przestał być zakazany i przestał smakować. :(

Pewnie nie zrobię ale jak widzę i pomyślę że też mógł bym wsiąść na motór, bez korków pojechać to się zastanawiam.

Miałem kiedyś skuter i przyznam że mi się podobała jazda szczególnie jak jest ciepło,

Wszystko co doskonałe, dojrzewa powoli.

..widzę że się Pan ładnie przedstawił, przed nam, tutaj, w tej chwili słuchaczom, przed milionami słuchaczy....