Skocz do zawartości

- - - - -

Hey.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Ana__*

Gość_Ana__*
  • Gość

Napisano 22 wrzesień 2019 - 17:41

.

Użytkownik Ana_ edytował ten post 27 wrzesień 2019 - 15:25

#2 GoodEnough

GoodEnough

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 145 postów

Napisano 22 wrzesień 2019 - 17:49

Witaj Ana!

Dołączenie do użytkowników forum to dobra decyzja. Najprościej mówiąc, tutaj zawsze możesz podzielić się problemami i nikt nie będzie oceniał, krytykował czy wyśmiewał. Możesz też poznać ludzi w podobnym stanie i nierzadko dowiedzieć się jak sobie radzą. To w jakimś stopniu substytucja dla potrzeby kontaktu z ludźmi.

Lubisz maile, to myślę, iż polubisz prywatne korespondencje przez forum (PW/priv). Możesz śmiało do mnie pisać, bo ja też lubię, gdy mogę dopracować wypowiedź, zamiast miotać słowami przez jakiś czat. Pozdrawiam!

Codziennie publikowana jest nowa, poprawiona wersja GoodEnough, twórca prosi o wyrozumiałość wobec błędów w działaniu ;)

You never know if you don't go...

#3 MartwyDuch

MartwyDuch

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 124 postów
  • Imię:Bartosz

Napisano 22 wrzesień 2019 - 18:11

Witaj. Życzę Ci żeby pobyt tutaj Ci pomógł.

#4 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Zadomowiony

• Bywalec
  • 2576 postów
  • Imię:Natalia

Napisano 22 wrzesień 2019 - 18:20

@{Ana_} witaj na forum. :) Fajnie, że postanowiłaś zajrzeć w Nasze progi. Strasznie dużo w życiu przeszłaś, ale jak widać - udźwignęłaś to i walczysz dalej - powinnaś być z siebie dumna.

Mam nadzieję, że spodoba Ci się tutaj, nawiążesz nowe znajomości i codzienność stanie się nieco bardziej znośna.

Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.

#5 PepeTheFrog

PepeTheFrog

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 29 postów

Napisano 22 wrzesień 2019 - 19:22

Witaj Aniu 

No tak to bywa czasem w życiu, że problemy natury zdrowotnej potrafią popsuć życiowe plany. Choć dolegliwości są różne, i o różnym stopniu nasilenia - ważne, że się nie poddajesz. Nie zamykasz się w przysłowiowej "piwnicy" , chcesz rozmawiać z ludźmi

Pozdrowienia

#6 Nelyssa

Nelyssa

Karolcia :)

• Bywalec
  • 1968 postów
  • Gadu-Gadu:57338688
  • Imię:Karola

Napisano 23 wrzesień 2019 - 13:41

Witaj Ana :) Bardzo dobrze, ze sie nie poddajesz, walczysz z choroba. Tu na forum na pewno otrzymasz wsparcie. Jesli bedziesz chciala popisac, to odezwij sie na pw :)

Dbaj o to, aby w Twoich dniach było jak najwięcej życia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych