Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * - 1 głosy

Z życia konsultanta, czyli chodzę za Tobą z nadajnikiem i dziwne, ale u mnie działa.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
122 odpowiedzi w tym temacie

#121 SmacznyKeksik

SmacznyKeksik

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 457 postów
  • Imię:Magda

Napisano 10 październik 2019 - 18:00

@SmacznyKeksik U mnie w banku moge sie rozlaczyc tylko wtedy jak wyzywa mnie personalnie. Jesli sie drze i mowi cos w stylu: "co to za ch*** bank!" albo "ku*** co to za oplata?! w oddziale mowili, ze wszystko darmowe!" to niestety nie moge si

S*ko, to nie jest personalne??

Użytkownik SmacznyKeksik edytował ten post 10 październik 2019 - 18:01

#122 Tomek

Tomek

Zadomowiony

• Bywalec
  • 2109 postów

Napisano 10 październik 2019 - 18:20

@SmacznyKeksik pewnie, ze jest i w tym przypadku moglbym sie rozlaczyc. Ale jesli po prostu przeklina, drze sie, ale mnie osobiscie nie wyzywa to musze zostac na linii.

@WhiteBlankPage

76a93d889f93421f48a938dd7265abcb_origina

To bylby dopiero vip :D U mnie nie jest to az tak restrykcyjne - moge normalnie przegladac konta bogatych klientow (dzis np. trafil mi sie taki, ktory mial na zwyklym koncie osobistym prawie 5 mln i chcial zwiekszyc limit przelewow do 2 mln :D), ale nie mam uprawnien do przegladania kont tych najwiekszych bogoli, ktorzy jednoczesnie maja podpisana specjalna umowe z bankiem o bycie vipem. Poza tym tacy to nie dzwonia na ogolna infolinie, bo maja swoich indywidualnych doradcow, ktorzy skacza na kazde zawolanie i do tego jeszcze concierge'a, ktory na zyczenie zalatwi ci np. bilety na koncert madonny xD

#123 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Zadomowiony

• Bywalec
  • 2939 postów

Napisano 10 październik 2019 - 18:25

@Tomek u nas kiedyś jeden konsultant nie wytrzymał i wszedł na konto jednego z VIPow, wyszukał, został zwolniony następnego dnia. ;)

Najwięksi bogacze oczywiście mają swoje osoby, ale zdarza się, że potrzebują pomocy w środku nocy. ;P

Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.