Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Apra 10 mg, Dulevia 30mg.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 witorrr98

witorrr98

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 2 postów
  • Imię:Wiktor

Napisano 17 wrzesień 2019 - 13:28

Witam.Opowiem pokrótce historię i pytanie, z jakim do Was zawitałem.Mam problem z odstawieniem leków,, które są podane w temacie.Dawka, na której funkcjonowałem od lat to Apra 5mg i Dulsevia 30mg.Po roku namawiań lekarza, o tym, jak to skutki uboczne niszczą mnie od środka, w końcu zgodził się odstawić.Kazał do szpitala więc poszedłem.Apre odstawił z miejsca,A po 4 dniach Dulsevie.Potężne objawy po tak nagłym odstawieniu wytrzymałem tydzień i jeden dzień czyli 8 dni.Godzinę temu wziąłem dawkę w domu, bo te prądy w głowie doprowadzały już do szaleństwa.Na prawdę nie mam już pomysłu jak się pozbyć tego syfu bez przeżywania koszmaru na jawie.Proszę o pomoc.Specjalnie założyłem konto, żeby się zapytać, także proszę to docenić ;)

#2 GoodEnough

GoodEnough

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 145 postów

Napisano 17 wrzesień 2019 - 18:19

Wnioskuję po treści, iż brałeś leki dłużej niż rok. Po takim okresie i przy opisywanej przez Ciebie intensywności skutków odstawienia dobrym sposobem będzie powolne odstawienie leków przez stopniowe zmniejszanie dawek, co może potrwać nawet kilka tygodni. Ewentualnie można zastosować podobne substancje z dłuższym okresem półtrwania. Oczywiście wszystko pod kontrolą lekarza.

Codziennie publikowana jest nowa, poprawiona wersja GoodEnough, twórca prosi o wyrozumiałość wobec błędów w działaniu ;)

You never know if you don't go...

#3 witorrr98

witorrr98

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 2 postów
  • Imię:Wiktor

Napisano 18 wrzesień 2019 - 08:11

No ok, dzięki :)