Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Na co zwracacie uwage u drugiej osoby?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Hexa_Ross

Hexa_Ross

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 71 postów
  • Gadu-Gadu:65812328

Napisano 01 wrzesień 2019 - 14:07

Witam. Tak jak powyżej. Na co zwracacie uwage u osoby nowo poznanej lub którą znacie dłuższy czas? Chodzi konkretnie, jeśli jesteś mężczyzną to u kobiety i na odwrót. Co ci sie podoba- gesty, emocje, zachowania, wygląd. :) 
Ja uwielbiam nieśmiały uśmiech u mężczyzn oraz spokój w oczach. Aż nogi się uginają  :D Zwracam również uwage na drobnostki, typu gestykulacja czy odwracanie wzroku- minimalizm.
Nie lubie gdy zwracają się do mnie tonem który olewa, byle jak, zamiast np nieść coś ciężkiego nawet po połowie większość jest na mojej stronie a dla nich to pikuś  ;) 
Na wygląd ogólnie uwagi nie zwracam. Osoba ma być poprostu zadbana, higiena utrzymana :)

A wy?

#2 Liana

Liana

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5895 postów

Napisano 01 wrzesień 2019 - 14:29

Dla mnie facet musi mieć "to coś" i to zupełnie mi wystarcza. Jest to coś niezwykłego i urzekającego...nie dające się zamknąć w żadne ramy.

• GwEnDoLyN lubi to

Przyjaźń jest jak słońce.

Czasami coś ją przysłoni, ale nigdy nie gaśnie.

#3 Hexa_Ross

Hexa_Ross

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 71 postów

Napisano 01 wrzesień 2019 - 14:36

Dla mnie facet musi mieć "to coś" i to zupełnie mi wystarcza. Jest to coś niezwykłego i urzekającego...nie dające się zamknąć w żadne ramy.

A gdyby miał to coś, to co mogłoby być na kolejnych punktach? Bądź co by irytowało? Np bekanie, śpiewanie disco polo pod prysznicem, ślinienie sie? :D

#4 cień wiatru

cień wiatru

cieniu

• Moderator
  • 12374 postów

Napisano 01 wrzesień 2019 - 14:45

bekanie, śpiewanie disco polo pod prysznicem, ślinienie sie? :D

O fuuuj :D.

Bądźcie silnymi ludźmi. 

Siła to dobroć dla siebie i innych. 

#5 Liana

Liana

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5895 postów

Napisano 01 wrzesień 2019 - 14:49

@Hexa_Ross raczej taki przypadek mi się nie zdarzył...choć wielu doświadczeń nie mam. Jakoś szybko znalazłam swojego wymarzonego...jedynego i wyjątkowego człowieka którym jest mój mąż. Lubię jego spokój i opanowanie, siłę a jednocześnie delikatność...mogłabym tu odpłynąć trochę ale nie chce. To jest trochę osobiste...

Użytkownik Liana edytował ten post 01 wrzesień 2019 - 14:50

• Hexa_Ross lubi to

Przyjaźń jest jak słońce.

Czasami coś ją przysłoni, ale nigdy nie gaśnie.

#6 Hexa_Ross

Hexa_Ross

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 71 postów

Napisano 01 wrzesień 2019 - 14:49

O fuuuj :D.

Czyli mamy opinie negatywów co ktoś nie lubi :) 

• cień wiatru lubi to

#7 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5862 postów

Napisano 01 wrzesień 2019 - 15:15

Bekanie po piwie jest koniecznośćią ze względu na zdrowie, podobnie z innymi gazowanymi napojami, osobiście mi to nie przeszkadza.

Z innych rzeczy choć nie specjalnie się nad tym zastanawiam zależy mi na to by osoba nie była przesadnie upierdliwa, nie lubię kiedy ktoś zwraca uwagę na moje standardowe zachowanie , opisuje je, to niepotrzebnie zwraca moją uwage na temat którym nie mam ochoty się zajmować/zastanawiać. Mam jakieś cechy, zespół wielu cech które w pewien sposób mnie określają ale nie koniecznie muszę się nad nimi zastanawiać. Albo nie lubię kiedy ktoś mnie pisuje jednym zdaniem, ja wiem takie postawienie sprawy ułatwia coś osobie która to mówi ale mnie się to nie podoba.

Cenię ludzi którzy wgłębiając się w jakąś dyskusję mają coś więcej do powiedzenia poza ogólnikami.

• Hexa_Ross lubi to
Wszystko co doskonałe, dojrzewa powoli.

..widzę że się Pan ładnie przedstawił, przed nam, tutaj, w tej chwili słuchaczom, przed milionami słuchaczy....

#8 Tawak

Tawak

Bywalec

• Bywalec
  • 743 postów

Napisano 01 wrzesień 2019 - 16:06

U mężczyzn: wzrost, ubiór, uścisk dłoni, brzuch.

U kobiet: wzrost, twarz, piersi, przedramiona, a podczas ciepłej pory roku również kostki i stopy.
  • Complicated_85 lubi to

#9 lguy

lguy

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 01 wrzesień 2019 - 16:14

Z wyglądu zawsze zwracałem uwagę najpierw spojrzenie (nie oczy, spojrzenie!) oraz włosy. Ale to drobiazg. Dlatego że to co najbardziej mnie pociąga wśród kobiet to skrajności czy sprzeczności. A właściwie to jedna. Ostry wygląd mówiący o wojnie ze światem, ale w rzeczywistości delikatność, niewinność i wrażliwość. O tym dowiedziałem się stosunkowo niedawno.

#10 Hexa_Ross

Hexa_Ross

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 71 postów

Napisano 01 wrzesień 2019 - 18:01

Z wyglądu zawsze zwracałem uwagę najpierw spojrzenie (nie oczy, spojrzenie!) oraz włosy. Ale to drobiazg. Dlatego że to co najbardziej mnie pociąga wśród kobiet to skrajności czy sprzeczności. A właściwie to jedna. Ostry wygląd mówiący o wojnie ze światem, ale w rzeczywistości delikatność, niewinność i wrażliwość. O tym dowiedziałem się stosunkowo niedawno.

Jakie spojrzenie było najciekawszym? :) lub może być bądź go szukasz?

#11 lguy

lguy

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 01 wrzesień 2019 - 18:11

@Hexa_Ross Nie sposób chyba uczciwie to określić. Inni pewnie nazwaliby to właśnie ,,tym czymś''. Może coś na pograniczu zadziorności i niewinności. Coś nieskalanego. Albo wręcz przeciwnie.

Użytkownik lguy edytował ten post 01 wrzesień 2019 - 18:12

• Hexa_Ross lubi to

#12 cień wiatru

cień wiatru

cieniu

• Moderator
  • 12374 postów

Napisano 01 wrzesień 2019 - 18:17

Mnie się podobają osoby o ciepłym, łagodnym wyrazie twarzy, spokojne, zrównoważone, niezbyt gadatliwe, o powściągliwym zachowaniu. Jeśli wyczuwam skromność, prostolinijność, szczerość, życzliwość, dobroć z miejsca taka osoba dostaje ode mnie maksimum punktów.
  • Daniela2018, GwEnDoLyN i Hexa_Ross lubią to

Bądźcie silnymi ludźmi. 

Siła to dobroć dla siebie i innych. 

#13 Daniela2018

Daniela2018

Zadomowiony

• Bywalec
  • 2133 postów
  • Imię:Daniela

Napisano 01 wrzesień 2019 - 18:25

@cień wiatru, mogę skopiować Twój post? Bo również cenię takie osoby... obu płci. :)

#14 Tawak

Tawak

Bywalec

• Bywalec
  • 743 postów

Napisano 01 wrzesień 2019 - 18:27

Zapomniałem dopisać, że gapię się jeszcze na kobiece pupy.

#15 lguy

lguy

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 01 wrzesień 2019 - 18:30

A ja właśnie nigdy i w sumie brzydzę się komentarzami niektórych tego typu, że ,,spójrz jaka dupa''. Dla mnie najbardziej pociągający jest fakt, że kobieta jest moja. Wtedy piersi czy tyłek mojej kobiety jest najlepszy i jedyny. Tak miałem, kiedy jeszcze byłem w związku.
  • Complicated_85, cień wiatru i GwEnDoLyN lubią to

#16 Tawak

Tawak

Bywalec

• Bywalec
  • 743 postów

Napisano 01 wrzesień 2019 - 18:37

@lguy

Ja tak nie komentuję. Pupa jest miękka, bo taka jest z natury, to nic nadzwyczajnego. Ale zwraca moją uwagę, bo tak mnie zaprogramowano.

#17 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5862 postów

Napisano 01 wrzesień 2019 - 18:42

U kobiet sposób w jaki patrzy na innych, bardziej dosłownie niż w przenośni.

Na makijaż, mało której kobiecie pasuje mocny makijaż,

• Tawak i WhiteBlankPage lubią to
Wszystko co doskonałe, dojrzewa powoli.

..widzę że się Pan ładnie przedstawił, przed nam, tutaj, w tej chwili słuchaczom, przed milionami słuchaczy....