Skocz do zawartości

- - - - -

Dwubiegunówka - kryzys

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

• Gość

Napisano 26 lipiec 2019 - 05:52

Witam,
Potrzebuję rozmowy z kimś kto rozumie przez co przechodzą chadowcy. Zmagam sie z tym paskudztwem i dodatkowo przechodzimy z mężem jego stany depresyjne, których jestem przyczyną. W kwietniu zostałam po raz trzeci mamą. Od roku jestem bez leków. Mam przepisany lit, ale musze odstawić dziecko od piersi . To dodatkowo wpędza mnie dół. Nie radzę sobie z agresją. W głowie totalne zmęczenie i pustka uczuciowa. Chciałabym walczyć o małżeństwo i przetrwanie rodziny , ale nie potrafię. Nie wiem jak sie do tego zabrać.
Mąż nie chce skorzystać z porady psychiatry czy psychologa bo nie chce o sobie nikomu opowiadać.
I tak z dnia na dzień udajemy przed otoczeniem , ze wszystko jest ok. A w środku totalna ruina.
Potrzebuje rozmowy z ludźmi, którzy wiedzą i rozumieją co gra w duszy takim jak ja. Jak ogarnąć ten chaos.

#2 anche

anche

anche

• Moderator
  • 5226 postów

Napisano 29 lipiec 2019 - 21:08

Hej,

a jak z psychoterapią u Ciebie?

Nie wyobrażam sobie abyście nie skorzystali z pomocy kogoś innego. Myślę, że może Tobie przydałoby się wsparcie, aby móc odpowiednio przekazać mężowi jakie to ważne.

Co tzn, że jesteś przyczyną stanów depresyjnych swojego męża? Nie potrafię wyobrazić sobie jak ktoś mógłby te stany wywoływać u kogokolwiek jeśli ta osoba sama z siebie nie ma takowych skłonności. 

szczęście nie jest dziełem przypadku ani darem bogów.
szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla samego siebie.
~ e. fromm