Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Oddanie swemu panu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#21 czarny Wilk

czarny Wilk

Średniozaawansowany

• Grupa z ograniczeniami
  • 350 postów

Napisano 03 lipiec 2019 - 19:26

@Tawak ja zwiazku nie postrzegam w kategoriach poświęcenia. że niby co? że swoją wolność poświęcam? nie poswięcam jej... jęsli z kimś chce bardzo być to zarówno wolność jak i inne rzeczy mnie nie ochodzą, chcę tylko być z tą osobą... albo poswięcenioe swoich zainteresowan? znajomych? ja z tego nie rezygnuje nawet gdy jestem w zwiazku

też jestem tego samego zdania bo nie ma coś takiego jak poświęcenie dla związku bo po prostu kochasz to i nic nie poświęcasz bo dalej robisz co robiłeś. Chyba że zaczyna ci mówić żebyś przestała się z tym przyjaźnić czy z innym to ożna już mówić o jakimś tam poświęceniu. Wogóle bez sensu to jest bo będąc w związku możemy być bardziej wolni niż kiedy jesteśmy sami. Ja bym tego chciał ale widocznie coś ze mną nie tak .

• victoria lubi to

#22 SmacznyKeksik

SmacznyKeksik

Bywalec

• Bywalec
  • 529 postów
  • Imię:Magda

Napisano 03 lipiec 2019 - 19:53

Otóż to, jeśli dla kogoś miłość to ograniczenie, to dla mnie to jakaś chora wizja miłości albo nie wiem, może doświadczenia toksycznych związków, a nie prawdziwej, ubogacającej relacji.
  • victoria lubi to

#23 victoria

victoria

...se ne vrati...

• Bywalec
  • 9098 postów
  • Imię:tak

Napisano 03 lipiec 2019 - 21:18

@ czarny Wilk @SmacznyKeksik dokladnie - nic dodac, nic ujac...

nie mam nic do powiedzenia

#24 Tawak

Tawak

Bywalec

• Bywalec
  • 873 postów

Napisano 03 lipiec 2019 - 22:23

@victoria @SmacznyKeksik @ czarny Wilk

W temacie nie chodzi o związek z jakimkolwiek mężczyzną, lecz jedynie z takim, którego pragną kobiety. A takich jest mniejszość.

#25 czarny Wilk

czarny Wilk

Średniozaawansowany

• Grupa z ograniczeniami
  • 350 postów

Napisano 04 lipiec 2019 - 00:30

i co z tego @Tawak skoro nawet jak się do niego wszystkie ryją to i tak go znienawidzą bo on je będzie zdradzał ,nie szanował ,nie będzie nigdy wierny i traktował jak rzecz a kiedy znowu jest za miły ,zazdrosny też źle bo prowadzi do chorej obsesji co powoduje że jest mniej zaufania i wtedy można nazwać że coś poświęcamy w zamian naszej chorej miłości . Nie ma złotego środku ,musi być balans żeby zakochani nie czuli się przeciążeni, żeby byli leccy jak piórko przy sobie i czuli się jak ptaszki w powietrzu. Jeśli nie ma zaufania ,są chore myśli ,zazdrosći to tak samo źle kiedy się zdradza i się nie szanuje bo jedno i drugie zazwyczaj prowadzi do jednego agresjii lub rozwodu o ile już mówimy o związku na stałe. Nie ma czegoś takiego jak poświęcenie to przyjemność i energia co pozwala więcej czasem coś wykreować i co nas nakręca ale tylko wtedy kiedy nie tylko się tą osobę kocha ale czuje się bezpieczny i nie ma w tym żadnej chorej obsesjii czy proszenia o coś co nie chcesz zrobić jednym słowem szantaż. Jeżeli tego nie ma co napisałem i wszystko wydaje się płynne otoczoną chemią i pozytywną energią i radośc zakochanych nie widze obaw żey nie byli w sobie szczęśliwi na długie lata . 

#26 victoria

victoria

...se ne vrati...

• Bywalec
  • 9098 postów

Napisano 04 lipiec 2019 - 08:24

@victoria @SmacznyKeksik @ czarny Wilk

W temacie nie chodzi o związek z jakimkolwiek mężczyzną, lecz jedynie z takim, którego pragną kobiety. A takich jest mniejszość.

@Tawak rozne kobiety pragną różnych mężczyzn, ludzie roznie sie dobierają. widziałam naprawde rózne kombinacje połącze: głupi-mądra, mądry-głupia, przystojny-brzydka, brzydki-ładna. jeśli się w kimś zakochasz, to naprawde nie patrzysz na to jaki ten ktoś jest, nie ma to najmniejszego znaczenia

#27 Tawak

Tawak

Bywalec

• Bywalec
  • 873 postów

Napisano 04 lipiec 2019 - 13:02

Podkreślam raz jeszcze - temat nie jest o przeciętniakach i mężczyznach jeszcze niższej jakości. Oni nie są warci poświęceń że strony kobiety.;)

@Tawak rozne kobiety pragną różnych mężczyzn, ludzie roznie sie dobierają. widziałam naprawde rózne kombinacje połącze: głupi-mądra, mądry-głupia, przystojny-brzydka, brzydki-ładna. jeśli się w kimś zakochasz, to naprawde nie patrzysz na to jaki ten ktoś jest, nie ma to najmniejszego znaczenia

Może i to prawda, ale kobiet lubiących niskich mężczyzn jest z kilkadziesiąt razy mniej niż niskich mężczyzn. :lol:

#28 Daniela2018

Daniela2018

Zadomowiony

• Bywalec
  • 2139 postów
  • Imię:Daniela

Napisano 04 lipiec 2019 - 13:16

@Tawak, no popatrz Tawak, że jakoś tak się utarło i przyjęło, że kobiety rozglądają się za w miarę wysokim mężczyzną, bo fajnie taka para wygląda, gdy to chłop jest wyższy. :)

Ale z kolei niski mężczyzna szuka dość niskiej kobiety, żeby wyglądać proporcjonalnie do kobiety.

Chociaż są panowie, którzy bardzo lubią wyższe od siebie kobiety -  są to jednak wyjątkowe pary. ;)

Mężczyzna powyżej 173-175 nie jest znowu takim niskim -pasuje do wzrostu większości kobiet. :)

Poza tym panie mogą śmiało nosić szpilki przy wysokim partnerze - a przecież lubicie szpilki...

No i tak to wygląda z naszymi wzrostami.... :D

#29 victoria

victoria

...se ne vrati...

• Bywalec
  • 9098 postów

Napisano 04 lipiec 2019 - 14:24

Podkreślam raz jeszcze - temat nie jest o przeciętniakach i mężczyznach jeszcze niższej jakości. Oni nie są warci poświęceń że strony kobiety. ;)

Nadal nie kumam twojego toku myślenia... Co Ty z tym poświęceniem?

#30 czarny Wilk

czarny Wilk

Średniozaawansowany

• Grupa z ograniczeniami
  • 350 postów

Napisano 04 lipiec 2019 - 14:33

szczerze zgadzam się z @Tawak ja sam nie pasuje nigdzie i mówię serio i jestem poza lista czy kryteriami. Jestem ja i moja beznadzieja i zawsze będę 3,4 wyborem albo żadnym i nie mogę mieć do nikogo pretensji bo na to zasluguje
  • Tawak lubi to

#31 Tawak

Tawak

Bywalec

• Bywalec
  • 873 postów

Napisano 04 lipiec 2019 - 15:00

@victoria

W temacie chodzi o to, że niektóre kobiety znajdują partnera, którym mogą się pochwalić i o którego są też zazdrosne. One są jednocześnie zdolne do poświęcenia cząstki siebie właśnie dla takiego partnera. Do zaakceptowania wad, które przeciętniaków by skreśliły np. uzależnienia, niewierność, a nawet skłonności homoseksualne.

#32 victoria

victoria

...se ne vrati...

• Bywalec
  • 9098 postów

Napisano 04 lipiec 2019 - 15:33

@victoria

W temacie chodzi o to, że niektóre kobiety znajdują partnera, którym mogą się pochwalić i o którego są też zazdrosne. One są jednocześnie zdolne do poświęcenia cząstki siebie właśnie dla takiego partnera. Do zaakceptowania wad, które przeciętniaków by skreśliły np. uzależnienia, niewierność, a nawet skłonności homoseksualne.

@Tawak no nie sądzę, żeby kobiety kierowały się takimi przesłankami przy wyborze partnera... czy Ty słyszysz jak to brzmi? - jest niewierny, ale przystojny, więc go wezmę... sto razy wolalabym mniej przystojnego, ale wiernego. słuchaj nie zawsze goni się za pięknem zewnętrznym, zdecydowanie wolę piękno wewnętrzne i myślę, że większość kobiet podpisałaby się pod tym...

• Tawak lubi to

#33 Tawak

Tawak

Bywalec

• Bywalec
  • 873 postów

Napisano 04 lipiec 2019 - 15:40

@victoria

W przypadku mężczyzny trudno zauważyć piękno zewnętrzne, aczkolwiek są preferowane przez kobiety cechy zewnętrzne.
Temat nie dotyczy etapu wyboru partnera, lecz utrzymania istniejącego związku. Niewiele kobiet zakłada, że on będzie niewierny, poliamoryczny. :lol:
No i jeszcze jedno. Mniej przystojny będzie niewątpliwie bardziej wierny - nie będzie mu tak łatwo o możliwość seksu z inną kobietą.

Użytkownik Tawak edytował ten post 04 lipiec 2019 - 15:41

#34 czarny Wilk

czarny Wilk

Średniozaawansowany

• Grupa z ograniczeniami
  • 350 postów

Napisano 04 lipiec 2019 - 15:48

tu się akurat z tobą nie zgodzę bo soro już będzie miał swoją miłość może pokazać jak jest wartościowym człowiekiem i inni też to mogą wtedy też to widzieć bo znajomi twej dziewczyny mogą go poznać od innej strony ale nie zmienia faktu że osoba mniej widoczna daje z siebie więcej niż osoba co ma wszystko na wyciągnięcie ręki .

#35 Tawak

Tawak

Bywalec

• Bywalec
  • 873 postów

Napisano 04 lipiec 2019 - 16:27

@ czarny Wilk
Nie jest to pokój prywatny i nie uważam się za właściciela tego tematu. Nie pogniewam się jednak, jeśli specyzujesz swoją poprzednią wypowiedź.

#36 Sana

Sana

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 67 postów
  • Imię:Roksana

Napisano 04 lipiec 2019 - 17:43

Zauważyłam, że wbrew pozorom ten wygląd nie jest aż taki ważny jak pewnosć siebie. Jak facet ma gadane i troche zadba o siebie to nawet bedac za przeproszeniem paszczurem zdobędzie każdą kobietę. Znałam takich co oko sie na nich dłużej nie zatrzyma nim sie odezwą ale przewracali kobietkami jak leci. Dobry bajer, ale do tego też inteligencja jest potrzebna i brak kompleksów. Taki to nawet kobiecie wmówi, że jest przyztojny a ona w to uwierzy. Jeśli zaś chodzi o zdrady to już kwestia charakteru ale pewny siebie ma łatwiej.
Jedyny problem jest taki, że jak facet (w sumie u kobiet to samo) uslyszal pare razy, że jest brzydki to pewność siebie szybko traci.

#37 czarny Wilk

czarny Wilk

Średniozaawansowany

• Grupa z ograniczeniami
  • 350 postów

Napisano 04 lipiec 2019 - 19:32

tylko czy wszyscy są pewni siebie choćby tu :D

#38 victoria

victoria

...se ne vrati...

• Bywalec
  • 9098 postów

Napisano 04 lipiec 2019 - 20:08

Zauważyłam, że wbrew pozorom ten wygląd nie jest aż taki ważny jak pewnosć siebie. Jak facet ma gadane i troche zadba o siebie to nawet bedac za przeproszeniem paszczurem zdobędzie każdą kobietę. Znałam takich co oko sie na nich dłużej nie zatrzyma nim sie odezwą ale przewracali kobietkami jak leci. Dobry bajer, ale do tego też inteligencja jest potrzebna i brak kompleksów. Taki to nawet kobiecie wmówi, że jest przyztojny a ona w to uwierzy. Jeśli zaś chodzi o zdrady to już kwestia charakteru ale pewny siebie ma łatwiej.
Jedyny problem jest taki, że jak facet (w sumie u kobiet to samo) uslyszal pare razy, że jest brzydki to pewność siebie szybko traci.

dokładnie, tak, zdecydowanie gadka wyprzeda przymioty fizyczne

• Tawak lubi to

#39 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Zadomowiony

• Bywalec
  • 3411 postów

Napisano 05 lipiec 2019 - 06:45

Wygląd jest ważny, ale nie najważniejszy, tego nie przeskoczymy.

Jest coś, co musi nas do tej osoby przyciągnąć. Pierwsze wrażenie, które robi się tylko raz i to jego największy minus. ;)

Kiedy spotykamy kogoś pierwszy raz na żywo, to raczej ten ktoś musi się nam chociaż odrobinę podobać wizualnie. Inna sprawa dotyczy znajomości internetowych. Tam najpierw rozmawiamy, później się widzimy.

Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.

#40 SmacznyKeksik

SmacznyKeksik

Bywalec

• Bywalec
  • 529 postów
  • Imię:Magda

Napisano 05 lipiec 2019 - 11:05

O borze, wielkie mi mecyje, że kobiety przeciętnie wolą wyższych. A mężczyźni przeciętnie wolą młodsze i czy kobiety lamentują tak masowo z tego powodu?? Każda płeć ma swoje preferencje również co do cech fizycznych drugiej strony i w tym zakresie jest mniej więcej po równo.

I nie są to sztywne preferencje, bo widać rozmaite odstępstwa od kanonów i ideałów. Czasem się zdarzy, że niższy facet znajdzie wyższą, czasem starsza kobieta młodszego itd.

Są ogólne trendy w preferencjach obu płci, ale to nie są zero-jedynkowe schematy, to po pierwsze, a po drugie tak, jak wspomniałam, każda płeć ma swoje preferencje i to jest naturalne. Więc wieczne narzekanie na wymagania kobiet co do wzrostu itd. jest bez sensu zwłaszcza, gdy mężczyźni mają również swoje oczekiwania wobec kobiet.

Często faceci gadają "ale to niesprawiedliwe, nie mamy wpływu na swój wzrost!!!!!" - a czy kobieta ma wpływ na swoją młodość i wiele innych czynników, które dla facetów są istotne?

• Daniela2018 lubi to