Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Cokolwiek napisze......

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 darkest_hour

darkest_hour

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 7 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 23 czerwiec 2019 - 20:23

Cześć. Kiedyś już się tutaj witałem ale chyba ten temat gdzieś zniknął. Cokolwiek tu napisze i tak nie odda to dobrze tego jak się czuję. Całej tej mieszanki złych odczuć jaka jest w mojej głowie. Jestem okropnie samotny. Mam 29 lat i czuję, że już nic dobrego nie ma przede mną. Tylko strach, pustka, smutek i bezsilność. Odkąd pamiętam czułem to samo.  Z czasem wcale nie jest lepiej tylko z jeszcze większym rozżaleniem spoglądam na swoje życie.

#2 Liana

Liana

Zadomowiony

• Bywalec
  • 4914 postów

Napisano 23 czerwiec 2019 - 20:47

@darkest_hour witaj ponownie na forum...jest tu wile osób samotnych więc rozgość się i zapraszam do aktywności. Pisz tutaj jak się czujesz i co cię boli a znajdziesz może ludzi z którymi znajdziesz wspólny język i porozumienie a wtedy samotność nie będzie taka straszna.

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.g051.gif

#3 darkest_hour

darkest_hour

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 7 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 23 czerwiec 2019 - 20:54

Jestem zmęczony swoim życiem po prostu. Szczerze nie spodziewam się, że znajdę tu kogoś kto mnie zrozumie albo czuje się podobnie. Większość ludzi tutaj to osoby z depresja, które przed chorobą żyły normalnie. Ja natomiast nie mam depresji. Zawsze byłem wycofany, nieśmiały. Kontakty z ludźmi sprawiały mi wysiłek. Od okresu dojrzewania zdałem sobie sprawe, że moje życie będzie wyglądać dokładnie tak jak teraz wygląda.

#4 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Weteran forum

• Bywalec
  • 1488 postów
  • Imię:Natalia

Napisano 23 czerwiec 2019 - 21:30

@darkest_hour sam stwierdzasz, że nie masz depresji? depresja to cholernie podstepna choroba. 

Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.