Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Punkt krytyczny dla związku

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
136 odpowiedzi w tym temacie

#41 Matterhorn

Matterhorn

Średniozaawansowany

• Grupa z ograniczeniami
  • 269 postów

Napisano 13 czerwiec 2019 - 05:50

Wy macie wybór,większość z nas wyrok.

#42 Liana

Liana

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5909 postów

Napisano 13 czerwiec 2019 - 05:56

Co mnie zadziwia najbardziej to to, że co poniektórzy nie mają wglądu ani krytycyzmu własnego postępowania...nie zastanawiają się nad sobą tylko widzą zło w całym otaczającym świecie.

• victoria i cień wiatru lubią to

Przyjaźń jest jak słońce.

Czasami coś ją przysłoni, ale nigdy nie gaśnie.

#43 Matterhorn

Matterhorn

Średniozaawansowany

• Grupa z ograniczeniami
  • 269 postów

Napisano 13 czerwiec 2019 - 06:01

Mogę napisać,ze jestem porypany,bo geny,bo dzieciństwo a świat piękny,ale czy to cos zmieni?

#44 Tawak

Tawak

Bywalec

• Bywalec
  • 773 postów

Napisano 13 czerwiec 2019 - 06:56

Tak jesteśmy w lepszej sytuacji...

Confessio est regina probationum. :)

#45 Matterhorn

Matterhorn

Średniozaawansowany

• Grupa z ograniczeniami
  • 269 postów

Napisano 13 czerwiec 2019 - 07:09

:)

#46 Daniela2018

Daniela2018

Zadomowiony

• Bywalec
  • 2138 postów
  • Imię:Daniela

Napisano 13 czerwiec 2019 - 07:41

Gdyby nikt mi nie odpisywał to i ja bym nic nie pisał więcej ;) komiczna sytuacja-ich wybór

Napisałbyś znowu, że cię olewamy. Nie chcesz porad, nie chcesz wsparcia, a jak nikt się nie odzywał, to pisaeś, że cię olewamy.

To nie sytuacja jest komiczna...

• cień wiatru lubi to

#47 dopołowy

dopołowy

Weteran forum

• Bywalec
  • 1340 postów

Napisano 13 czerwiec 2019 - 07:46

I wiecie czemu tak jest? Widzicie, mamy lepiej, bo jesteśmy silniejsze, cwańsze, potrafimy kombinować i w większości wiemy czego chcemy i dążymy do tego powolutku. Natrafiamy na przeszkody na depresję na totalne rozdupcenie życia. I nie nie spadamy na 4 łapy, ale idziemy po to dalej nie ważne czy dzień miesiąc czy dekadę to zajmie. Choćby miało mi to zająć i całe życie to i tak nie odpuszczę. Wiec panowie patrzcie i uczcie sie od nas bo marny wasz los
  • cień wiatru i Liana lubią to

#48 Matterhorn

Matterhorn

Średniozaawansowany

• Grupa z ograniczeniami
  • 269 postów

Napisano 13 czerwiec 2019 - 07:59

@dopołowy Co to u was za kombinowanie? Ładnie się ubrać,wymalować,uśmiechać i POŁOWA sukcesu za wami.Ja wysłałem moje foto kilku osobom na forum i innym obcym też i jakie opinie od "jest ok" po "przystojny" aż do jednej "bardzo przystojny" na pierwszych randkach "Matterhornie jesteś naprawdę fajnym chłopakiem,ale możemy być przyjaciółmi" Ja mam dopiero zagwozdkę,bo nie dość,że przystojny to fajny chłopak i co? I dalej sam,to co ja mam sobie myśleć? To trwa przez 18 lat.Łatwo jest napisać w internecie.że będę walczyła całe życie i facet tak może napisać. Ciężko jest po 18 latach walki i wypróbowaniu wszelakich metod pisać takie cukerkowate rady Kombinowanie....albo bierzesz sobie taką z raku lak (jak ja) albo masz burdel (to ja w przyszłości) Ja nie opuściłem po dziś dzien,inaczej b mnie na tym forum nie było,stan mojej wątroby jest dowodem,że ten temat mnie obchodzi.

Zwykły normalny chłopak ma bardzo pod górkę w tych czasach,a taki jak ja z takimi genami i dzieciństwem to ma prze...kichane na maxa

Napisałbyś znowu, że cię olewamy. Nie chcesz porad, nie chcesz wsparcia, a jak nikt się nie odzywał, to pisaeś, że cię olewamy.

To nie sytuacja jest komiczna...

"Jeśli robisz dobrze albo jeśli robisz źle - masz rację" :)

Użytkownik Matterhorn edytował ten post 13 czerwiec 2019 - 08:01

#49 Tawak

Tawak

Bywalec

• Bywalec
  • 773 postów

Napisano 13 czerwiec 2019 - 08:18

@dopołowy
Umiejętność radzenia sobie z silnym stresem jest biologicznym atutem kobiet.

#50 victoria

victoria

...se ne vrati...

• Bywalec
  • 8960 postów
  • Imię:tak

Napisano 13 czerwiec 2019 - 08:29

@ Matterhorn

Z kobietami o samotności nie warto nawet rozmawiać, bo ich ten problem w zasadzie nie dotyczy. Czy naprawdę chcesz z nimi dyskutować ostro i jałowo, na temat im nieznany?

Nie zgadzam się z tym...

@ Matterhorn
Kobiety są z natury w lepszej sytuacji erotycznej.

a co to oznacza?

Tak jesteśmy w lepszej sytuacji...wybieram samotność niż życie z mężczyzną o poglądach od których mózg się lasuje :D

Potwierdzam. Podpisuje sie rekami i nogami pod tym...

Noż mi się otworzył w kieszeni... <_<

• molenka lubi to
nie mam nic do powiedzenia

#51 dopołowy

dopołowy

Weteran forum

• Bywalec
  • 1340 postów

Napisano 13 czerwiec 2019 - 08:33

@ Matterhorn przypomina mi to mojego znajomego. Który jest typem faceta wrzucanego do friendzone. Może nie masz tego czego kobiety szukają w stałym związku. Tobie zaś łatwo pisać o szczerości której nie masz w życiu prawdziwym. I nie zakładaj, że osoba, która nie tłucze raz po raz co złego jej się w życiu przytrafiło była chowana przed złem w bunkrze. I tak to jest kombinowanie. Bo ładnie się ubrać trzeba umieć. Tania szmatę z lumpa każdy głupi umie na dupe założyć. Zrobić tak aby to co trzeba było widoczne, to co ciekawe sprytnie zakryte, a to co niepotrzebne - schowane. I uśmiech- proszę Cię. Znam pełno kobiet które są piękne do momentu aż się nie uśmiechną - a i to trzeba umieć. kokietowanie, uwodzenie i umiejętność prowadzenia rozmowy nie jest wypijane z mlekiem matki. Tego się trzeba nauczyć.

@Tawak a wiesz czemu? bo na polowania wojny inne awantury szli faceci i już się przyzwyczaiłyśmy do stresu "co z nami będzie jak onnie wroci", wy nas zmusiliscie poniekąd.

#52 Matterhorn

Matterhorn

Średniozaawansowany

• Grupa z ograniczeniami
  • 269 postów

Napisano 13 czerwiec 2019 - 08:39

@dopołowy nie ma żeńskiego odpowiednika Elliota Rodgera, więcej meżczyzn popełnia samobójstwo z powodu samotności/zawodu miłosnego, jest więcej starych kawalerów niż starych panien (w sensie samotności a nie braku ślubu)

Ty swoje,ja swoje.Samotność jak jest tak jest.Życzę udanego życia

Wtrącę się tutaj:nas zmusiła sytuacja-wojna.nie dość,że chłop się martwił jak przeżyć tą całą checę,to jeszcze martwił się jak tam w domu.życie

#53 Tawak

Tawak

Bywalec

• Bywalec
  • 773 postów

Napisano 13 czerwiec 2019 - 08:54

Nie zgadzam się z tym...

Nie musisz się zgadzać. :)

Przyczyna samotności mężczyzny (tj. brak partnerki seksualnej) tkwi w nim samym. Nie odpowiadamy za swoje geny, a nasza samotność nie jest zawiniona przez kobiety. Przypadki zawinionej samotności, samotności z wyboru też są.

Samotność wśród kobiet występuje rzadko, zazwyczaj jest zawiniona (łakomstwo). Są też przypadki samotności niezawinionej (oszpecenie, choroby wrodzone, uraz po gwałcie, molestowaniu seksualnymBe dzieciństwie).

a co to oznacza?

Kobiety dokonują wyboru partnera seksualnego.
Ograniczenia ekonomiczne, a także kulturowe (interes państwa - ergo elit) nie pozwalają wszystkim kobietom na wybór tylko tych atrakcyjnych samców (oni są w mniejszości). Ale to się zmienia w świecie zachodnim wskutek wprowadzenia świadczeń socjalnych na dzieci i coraz rzadszego występowania tradycyjnej rodziny.

@Tawak a wiesz czemu? bo na polowania wojny inne awantury szli faceci i już się przyzwyczaiłyśmy do stresu "co z nami będzie jak onnie wroci", wy nas zmusiliscie poniekąd.

Nie, po prostu z biologicznego punktu widzenia (zachowanie gatunku) każda kobieta była cenną, a nie każdy samiec. Część samców natura mogła spisać na straty.

Użytkownik Tawak edytował ten post 13 czerwiec 2019 - 08:58

• Matterhorn lubi to

#54 dopołowy

dopołowy

Weteran forum

• Bywalec
  • 1340 postów

Napisano 13 czerwiec 2019 - 09:10

Nie wiesz czy nie ma. Biorąc pod uwagę liczebność ludzi na naszej pięknej niebieskiej kropce... To że nie ma na Wikipedii nie oznacza że nie chodzi taka po kuli. A Elliot... widzisz chłopak winił cały świat - teoretycznie kobiety o to, że żadna dziewusia nie chciała do łóżka z nim pójść. Dziwny motyw, bo po drodze mężczyzn zabijał czego winni? Trochę robisz z niego Wertera na dopingu, a był to człowiek z zaburzeniami - aspołeczny zły młodzik. Twoja fascynacja tym człowiekiem jest conajmniej niepokojąca.
@Tawak też prawda

#55 Matterhorn

Matterhorn

Średniozaawansowany

• Grupa z ograniczeniami
  • 269 postów

Napisano 13 czerwiec 2019 - 09:13

Skąd Ty możesz wiedzieć,ze to fascynacja.Daruj sobie ok?Jedyna fascynacja dla mnie to Chuck Schuldiner i ś.p. znajoma mojej matki. Po prostu zauważam kogoś takiego.Za to co zrobił - splunięcie na grób mu się należy,ale "jakoś" rozumiem te jego emocje.To temat głębszy - wątpię,zebyś to zrozumiała.Gdyby chodziło tylko o seks,to jest inne rozwiązanie. Wysłał list do terapeuty zawsze jest to dla mnie kontrargument,kiedy wysyłacie mnie do psy-psy

#56 dopołowy

dopołowy

Weteran forum

• Bywalec
  • 1340 postów

Napisano 13 czerwiec 2019 - 09:19

Tak to wspominasz na okrągło uznałam że fascynujesz się człowiekiem. Tyle. Po co ta agresja. :) Ok?

#57 Matterhorn

Matterhorn

Średniozaawansowany

• Grupa z ograniczeniami
  • 269 postów

Napisano 13 czerwiec 2019 - 09:24

To że zapomnę wstawić emotki nie znaczy,że pisze agresywnie ;) raczej ripostuje na spokojnie a że się nie zgadzam często cóż.Czemu wspominam o Elliocie,18latach itd itp? Nie czytacie tych moich wypocin i nie zapamiętujecie to się powtarzam po raz nty.Ewentualnie czytacie,zapamietujecie,ale się nie odnosicie ;) Jestem jak JKM tego forum ;) On przez tyle lat gada ciągle to samo a ja piszę tutaj to samo ;)

#58 Wisienka770330

Wisienka770330

Zadomowiony

• Bywalec
  • 14815 postów
  • Imię:Kasia

Napisano 13 czerwiec 2019 - 09:25

@dopołowy
Umiejętność radzenia sobie z silnym stresem jest biologicznym atutem kobiet.

Z tym się zgadzam natomiast..
Kobiety z natury są silniejsze psychicznie.
I jako kobieta (napewno nie jedyna na forum ale nie chcę wypowiadać się za inne kobiety..) znam uczucie samotności w sferze prywatnej (związkowej) i nie prawdą jest że kobiety nie cierpią z powodu samotności.
Ja nie cierpię już ale znam to uczucie.

Załączone pliki

Użytkownik Wisienka770330 edytował ten post 13 czerwiec 2019 - 09:30

#59 Matterhorn

Matterhorn

Średniozaawansowany

• Grupa z ograniczeniami
  • 269 postów

Napisano 13 czerwiec 2019 - 09:31

Ja cierpię i mnie ostatnio skręcało aż w prawym boku (wątroba) życie :(

#60 dopołowy

dopołowy

Weteran forum

• Bywalec
  • 1340 postów

Napisano 13 czerwiec 2019 - 09:36

Ech. Bo jak się odnieść do czegoś jak Ty powiedziałeś że już WSZYSTKO zrobiłeś. No to pozostaje co werteryzm na %%