Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Zaburzenia lękowo-depresyjne, nadreaktywny pęcherz, rozstanie..

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 PanPaweł

PanPaweł

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 4 postów
  • Imię:Paweł

Napisano 04 czerwiec 2019 - 04:33

Zacznijmy od tego, co się działo w moim życiu w wielkim skrócie. Do czasu szkoły rozwijałem się wzorowo psychicznie i fizycznie. Od czasu pójścia do szkoły byłem ofiarą wyśmiewania z powodu głupiej, szczeniackiej miłości. Zacząłem się bać każdego dnia, nie chciałem chodzić do szkoły. W międzyczasie zmarły mi 3 najbliższe osoby - Tata, Dziadek oraz Wujek. Bolało. Wszyscy ode mnie odchodzą, a ostatnio pożegnałem się ze związkiem w którym byłem 2 lata i do teraz się zbieram. (Od lutego). Od gimnazjum choruje na nadreaktywny pęcherz (toaleta co 20 minut).

Mieszkam aktualnie w UK gdzie buduje od nowa swoje życie. Od pewnego czasu biorę pewien specyfik który bardzo mi pomaga na nerwy, depresje - leki odstawiłem. Muzyka, znajomi - jakoś się żyje. Jakoś. Jednak ten specyfik jest drogi - miesiąc kuracji 300zł, ale za to pomaga praktycznie na wszystko. Bóle, nerwy, stres, niektórym osobom pomógł nawet na raka. Czekam jeszcze aż zadziała na mój nieszczęsny pęcherz który skutecznie pozbawia mnie życia towarzyskiego.

Życzę wszystkim wszystkiego dobrego, ze wszystkiego da się wyjść, trzeba jednak czasu. Jeśli ktoś jest wierzący - miejcie mnie w swoich modlitwach, choć w kościele nie byłem już bardzo długo. Inni miejcie mnie w swoich myślach i pamięci.

Siły, walki. Dacie radę.

Podrawiam was.

Dodam, że bardzo brakuje mi bliskości i drugiej osoby. Bardzo.

Użytkownik cień wiatru edytował ten post 04 czerwiec 2019 - 06:31
Niedozwolona reklama

• Complicated_85 lubi to

#2 PanPaweł

PanPaweł

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 4 postów
  • Imię:Paweł

Napisano 05 czerwiec 2019 - 17:00

Jaka niedozwolona reklama? Żadna reklama. Chęć pomocy innym, a jeśli ktoś nie wie jak to działa to niech nie wymyśla idąć w myśl dajcie człowieka/post a znajde paragraf..

#3 cień wiatru

cień wiatru

Zadomowiony

• Moderator
  • 11447 postów

Napisano 05 czerwiec 2019 - 17:05

Panie Szanowny Kolego. Post został edytowany, a nie usunięty. Fragment mający charakter reklamy, agitacji, namawiania jak zwał tak zwał został przeze mnie skasowany i pozostańmy przy tym. Moderacja tu ocenia wypowiedzi i kwalifikuje czy się nadają na nasze forum czy nie.

Dziękuję za uwagę. 

• molenka lubi to

Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią co chcą !