Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

GŁOSOWANIE - Konkurs na najfajniejszego zwierzaka forumowego -

zwierzaki konkurs ankieta głosowanie zwierzaki forumowe cztery łapki nasi czteronożni przyjaciele zwierzak

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Speedy95

Speedy95

    Szczur lądowy...

  • Grupa z ograniczeniami
  • 5 488 postów
  • Imię:Michał
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:okolice Gryfina

Napisano 01 czerwca 2019 - 17:48


tak jak zapowiadałem prezentuje wam anonimową ankietę dotyczącą naszym milusińskich

poniżej znajduje się link do niej oto zasady głosowania:

 

1. Koniecznie trzeba wpisać nick z forum aby móc zagłosować.

2. Oddajemy po jednym głosie na zestaw zdjęć/pojedyncze zdjęcie

3. Głosowanie trwa do 10.06.2019 do godziny 22.00.

 

dziękuje Lianie za przygotowanie ankiety Nelyssie za to że też pomogła no oraz wszystkim

pozostałym za wrzucenie zdjęć.

 

oto link:

https://www.surveymonkey.com/r/9TVPLYV


  • Nelyssa lubi to

#2 Wisienka770330

Wisienka770330

    Memory *

  • Bywalec
  • 17 617 postów
  • Imię:Kasia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Kamień Pomorski blisko Szczecina

Napisano 01 czerwca 2019 - 18:08

Szkoda że nie wiedziałam o tym konkursie i nie dodałam swoich kotków...
Innym razem 😉.

Użytkownik Wisienka770330 edytował ten post 01 czerwca 2019 - 18:09


#3 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 666 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 01 czerwca 2019 - 18:09

Zaglosowane :)


Moje forum: www.zzyty-team.net.pl

#4 Gość_relic_*

Gość_relic_*
  • Gość

Napisano 01 czerwca 2019 - 19:49

Poszło :)





Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zwierzaki, konkurs, ankieta, głosowanie, zwierzaki forumowe, cztery łapki, nasi czteronożni przyjaciele, zwierzak

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych