Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

przywitanie od czarnego Wilka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 czarny Wilk

czarny Wilk

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 271 postów

Napisano 31 maj 2019 - 16:55

Witam wszystkich ciepło, jestem osobą o wilczej naturze, specyficzną i zbuntowaną, znerwicowaną przez życie ale też bardzo empatyczną i wrażliwą. Interesują mnie tematy metafizyczne, duchowość, energia, zjawiska nadprzyrodzone, historia, przyroda, sport, muzyka, film. Byłem wcześniej aktywny na innym forum ale zostałem tam bardzo źle potraktowany bo chciałem rozwiązać problem związany z dwójką moich dobrych przyjaciół Dzikiej i DziedzicaPruskiego. Trzeba tym ludziom pomóc i będę to podkreślał w swoich postach i trochę o nich opowiadał bo to ludzie wyjątkowi i świat powinien o nich wiedzieć. Z góry przepraszam za wszystkie problemy i chce zaznaczyć że w razie co jestem człowiekiem ugodowym co można się z nim na spokojnie dogadać. Jeszcze raz witam wszystkich i ściskam

#2 Daniela2018

Daniela2018

Zadomowiony

• Bywalec
  • 2109 postów
  • Imię:Daniela

Napisano 31 maj 2019 - 18:25

@czarny Wilk, witaj na naszym forum. :)

Zaciekawił mnie Twój post... chcesz opowiadać nie o sobie i swoich problemach, tylko o ludziach z innego forum? :rolleyes:

To trochę dziwne, bo nijak nie odniesiemy się do problemów tych osób. Ale jak chcesz, to opowiadaj, poczytamy, skoro "świat powinien o nich wiedzieć"... a Tobie ma ma przynieść poprawę samopoczucia. :)  ;) 

#3 czarny Wilk

czarny Wilk

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 271 postów

Napisano 31 maj 2019 - 18:37

witam Daniela opisze to dokładniej jak mogę w innym wątku. Ciebie i innych użytkowników zachęcam żebyście się wypowiadali w tym temacie bo każda opinia jest dla mnie bardzo cenna czy negatywna czy pozytywna.

#4 Marek123

Marek123

Weteran forum

• Bywalec
  • 1139 postów
  • Gadu-Gadu:10566169
  • Imię:Marek

Napisano 31 maj 2019 - 18:45

Hej Wilku :)

Użytkownik Marek123 edytował ten post 31 maj 2019 - 18:46

#5 czarny Wilk

czarny Wilk

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 271 postów

Napisano 31 maj 2019 - 18:47

https://www.youtube....h?v=ylg3xncr-3Y

#6 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Zadomowiony

• Bywalec
  • 2188 postów
  • Imię:Natalia

Napisano 31 maj 2019 - 21:45

Cześć Wilku. :)

Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.