Skocz do zawarto¶ci

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Co konstruktywnego dzi¶ zrobiłe¶?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedĽ
365 odpowiedzi w tym temacie

#341 Nelyssa

Nelyssa

Diamante

• Bywalec
  • 3960 postów
  • Imię:Karolcia :)

Napisano 18 wrzesień 2022 - 21:38

@PiotrWill co dzień się uczę, nawet kupiłam se witaminy na pamięć, żeby lepiej to wszystko pamiętać :)
1648728050-U13301.jpg

#342 newpokemon

newpokemon

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 121 postów
  • Imię:pikachu

Napisano 19 wrzesień 2022 - 17:33

@PiotrWill co dzień się uczę, nawet kupiłam se witaminy na pamięć, żeby lepiej to wszystko pamiętać :)

@Nelyssa  Jeśli Ci pomagają to proszę napisz konkretniej i ze szczegółami:  jakie to witamnki.

Może ktoś się tym zainspiruje i  też  mu to pomoże...? 

Kiedy piszemy  ręcznie to  małe "t"   jak w słowie   tak)jest niemal nierożnialne od małego "ł" ( jak w słowie  łoś)

A teraz przeczytajcie od tyłu nick   zasłużonego forumowicza t...k i zamiast t na końcu przeczytajcie "ł"

Tak moi mili to wszystko  "kawał"  dowcip, żart , prawda? B) 

#343 Nelyssa

Nelyssa

Diamante

• Bywalec
  • 3960 postów

Napisano 19 wrzesień 2022 - 18:02

@newpokemon witaminy z grupy B, tran, cynk, miedź, magnez, żelazo :)
1648728050-U13301.jpg

#344 po_prostu_jestem

po_prostu_jestem

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 121 postów

Napisano 19 wrzesień 2022 - 22:22

Dbałam o swoje dobre myśli :)
Ja biorę m.in. lecytynę. Właśnie dobra na pamięć i koncentrację :))

Użytkownik po_prostu_jestem edytował ten post 19 wrzesień 2022 - 22:22

#345 PiotrWill

PiotrWill

¦redniozaawansowany

• Bywalec
  • 178 postów
  • Imię:Piotr

Napisano 20 wrzesień 2022 - 02:13

@newpokemon witaminy z grupy B, tran, cynk, miedź, magnez, żelazo :)

A robiłaś w ogóle badania jaki masz tego poziom w organizmie? 

Użytkownik PiotrWill edytował ten post 20 wrzesień 2022 - 02:17

#346 Nelyssa

Nelyssa

Diamante

• Bywalec
  • 3960 postów

Napisano 20 wrzesień 2022 - 11:53

@PiotrWill ja ostatnio się mniej zdrowo odżywiam, to na pewno nie mam tego zbyt dużo z diety.
1648728050-U13301.jpg

#347 PiotrWill

PiotrWill

¦redniozaawansowany

• Bywalec
  • 178 postów

Napisano 20 wrzesień 2022 - 23:11

@PiotrWill ja ostatnio się mniej zdrowo odżywiam, to na pewno nie mam tego zbyt dużo z diety.

Nie znam Twojego trybu życia więc nie będę nic konkretnego mówić (zwłaszcza że zajadam się truskawkami na które mam uczulenie), ale pamiętaj tylko że przedawkowanie witamin ma konsekwencje głównie w postaci złego samopoczucia.

#348 shadowsun

shadowsun

¦redniozaawansowany

• Bywalec
  • 238 postów
  • Imię:Agata

Napisano 21 wrzesień 2022 - 09:48

To, że czegoś nie masz aktualnie w diecie to nie znaczy, że nie masz wystarczającego poziomu, bo żelazo to nie tylko to co badasz z krwi, ale też ferrytyna, która jest zapasem dla organizmu. W drugą stronę też to działa. Ja mam np. w badaniach krwi żelazo w normie, a i tak mam stwierdzoną niedokrwistość, bo mam o wiele za mały zapas żelaza.

Branie tak sobie żelaza bez wskazań nie ma sensu i może doprowadzić do hemochromatozy.

#349 Nelyssa

Nelyssa

Diamante

• Bywalec
  • 3960 postów

Napisano 21 wrzesień 2022 - 13:41

Ok, to już nie będę tego brała. Faktycznie może niepotrzebnie to biorę.
1648728050-U13301.jpg

#350 hawwa

hawwa

jestem jaka jestem :O)

• Bywalec
  • 5892 postów

Napisano 21 wrzesień 2022 - 14:07

Jeszcze nie, ale zaczynam robić pierogi ruskie...
  • Willow47 i Nelyssa lubi± to
"Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej." Paulo Coelho

#351 nostalgy88

nostalgy88

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 6 postów
  • Gadu-Gadu:46268406
  • Imię:Anna

Napisano 21 wrzesień 2022 - 19:44

Pracowałam, posprzątałam mieszkanie, zarejestrowałam się na forum :) Zaczęłam prowadzić dziennik z zapiskami myśli i uczuć 

• Willow47, Nelyssa i shadowsun lubi± to

#352 newpokemon

newpokemon

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 121 postów
  • Imię:pikachu

Napisano 23 wrzesień 2022 - 18:28

Pracowałam, posprzątałam mieszkanie, zarejestrowałam się na forum :) Zaczęłam prowadzić dziennik z zapiskami myśli i uczuć 

@nostalgy88 No i zamponowaś mi. :)  Mam nadzieję, że kiedyś  (  w dziale psychoterapi/ psychologia  lub w dziale Rozwój osobisty )

napiszesz coś więcej o tym całym dzienniku uczuć - jak to się robi -  zaciekawiłem się. Fajnie, że jesteś :)

Użytkownik newpokemon edytował ten post 23 wrzesień 2022 - 18:45

Kiedy piszemy  ręcznie to  małe "t"   jak w słowie   tak)jest niemal nierożnialne od małego "ł" ( jak w słowie  łoś)

A teraz przeczytajcie od tyłu nick   zasłużonego forumowicza t...k i zamiast t na końcu przeczytajcie "ł"

Tak moi mili to wszystko  "kawał"  dowcip, żart , prawda? B) 

#353 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 2242 postów

Napisano 24 wrzesień 2022 - 02:20

Wróciłem z aktywnością na tag #przegryw na wykopie.

#354 Nelyssa

Nelyssa

Diamante

• Bywalec
  • 3960 postów

Napisano 09 paĽdziernik 2022 - 19:43

Skończyłam kolejną część pracy nad nowym forum :) Strasznie mi się nie chciało, ale powoli przybliżam się do celu :)
1648728050-U13301.jpg

#355 PiotrWill

PiotrWill

¦redniozaawansowany

• Bywalec
  • 178 postów

Napisano 11 paĽdziernik 2022 - 23:25

@nostalgy88

Z ciekawości, 88 w Twoim nicku ma jakiś związek ze skrótem popularnym w środowisku white power? 

#356 Nelyssa

Nelyssa

Diamante

• Bywalec
  • 3960 postów

Napisano 12 paĽdziernik 2022 - 17:41

Porobiłam trochę porządków w pokoju i w zapiskach :)
1648728050-U13301.jpg

#357 Nelyssa

Nelyssa

Diamante

• Bywalec
  • 3960 postów

Napisano 02 listopad 2022 - 14:57

Umyłam naczynia, posprzątałam po zwierzakach, pouczyłam się niemieckiego oraz HTML i CSS, zrobiłam sobie i mamie picia na cały dzień, i poćwiczyłam :)
1648728050-U13301.jpg

#358 Anonimo

Anonimo

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 136 postów
  • Imię:Anonimo

Napisano 03 listopad 2022 - 14:11

Odpisałem na wszystkie zaległe wiadomosci e-maile i poruszyła mnie jedna z nich to znaczy osoba i jej wiadomość bardzo chcailbym ją poznać. Jakbym czytał o ..... temat jest świetny, idealnie oddaje emocje, oby tylko nie mieć jej na sumieniu. Wklejam pewien fragment super jazda , bo tyle moge ,to może byc o głębszym uczuciu lub o :yum: ... ... tak mam na imie jedynie wiesz .... najpiekniejsze , poznalismy sie na szycie najwyzszych gor lub u podnuza ich wierzchcholkow . Wspinajac i walczac o kazdy dzien tak jak kazdy w depresji i wlasnie wtedy przechodzila nad nami burza i slyszelismy ten czarny rozgwar chmur nad nami i grzmoty ,ktore rozerwaly powietrze w swym nie pochamowanym gniewie a my stalismy bezbronni wpatrujac sie w przerazeniu stopieni rozlani strachem w jednosc polaczeni soba drzacy i nawet ten bol w naszych sercach przestawal powoli byc bolem , czulismy bezmiar przestrzeni i chaos ogromnej mocy destrukcji beznamietne i okrutnie nas przeszywajacych i ta niespozyta energia . Wszystkie blyskawice pra-poczatkow nacieraly na nas pozbawiajac nas mocy a my marzylismy o cieplych promieniach slonca otulajacych nasze serca i umysly . Ucichlo lecz na chwileczke na prozno szukalismy ucieczki w niespozytym pieknie wszechswiata , gdzie nasza milosc lsnila tanim blaskiem swiatla odbijajacym sie w wyblaklym swietle ksiezyca . Najcichsze perly deszczu polaczone z echem wiecznosci przeplywaly swobodmie poprzez co przestalo byc juz bolem . A trzask i loskot byly przeslizglym dotyiem wiatru lub jego westchnieniem dotykajacym samotne krople krwi na krawedzi platka rozy tak bardzo wyblaklej z tesknoty . A cos rwało mna i szarpalo ,###

#359 Nelyssa

Nelyssa

Diamante

• Bywalec
  • 3960 postów

Napisano 03 listopad 2022 - 15:27

Poczytałam książkę, umyłam naczynia, sprzątnęłam po zwierzakach, rozwiązałam sudoku, umyłam podłogi, zrobiłam sobie i mamie picia na cały dzień, pouczyłam się norweskiego i Pythona, i jeszcze za godzinę zrobię obiadek psinkom :)
  • Anonimo lubi to
1648728050-U13301.jpg

#360 Anonimo

Anonimo

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 136 postów
  • Imię:Anonimo

Napisano 04 listopad 2022 - 10:39

Zgadzam się...i to bez końca .. Im więcej od­po­wie­dzi, tym jeszcze więcej pytań. Im więcej py­tań, tym więcej od­po­wiedzi :)