Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Nie mam już siły

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
135 odpowiedzi w tym temacie

#121 zielona-dama

zielona-dama

Weteran forum

• Bywalec
  • 1027 postów
  • Imię:Joanna

Napisano 13 listopad 2019 - 18:14

Ostatnio mam wielki dół.Mam wrażenie że jestem do niczego.Schrzaniłam moje życie.
:(

#122 to_tylko_ja

to_tylko_ja

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 106 postów
  • Gadu-Gadu:48541726

Napisano 13 listopad 2019 - 18:27

Ostatnio mam wielki dół.Mam wrażenie że jestem do niczego.Schrzaniłam moje życie.
:(

Też się tak czuję.. Może chociaż ta świadomość, że jest nas dwie Ci pomoże. Możemy się licytować kto ma gorzej.

#123 SmacznyKeksik

SmacznyKeksik

Bywalec

• Bywalec
  • 565 postów
  • Imię:Magda

Napisano 13 listopad 2019 - 19:19

Dlaczego tak myślisz? Robiłaś te badania hormonalne? Ja też będę miała, ale w grudniu :( a jak ze szkołą?

#124 zielona-dama

zielona-dama

Weteran forum

• Bywalec
  • 1027 postów

Napisano 13 listopad 2019 - 20:41

Bo mam wrażenie że ukończyłam nie takie studia co trzeba i jeszcze poszłam do szkoły policealnej w zawodzie bez przyszłości.Napisałam to na innym forum i spotkałam się z ogromną falą hejtu:([/quote]Chodzę nadal do szkoły policealnej teraz będziemy mieć doradztwo zawodowe.Miałam badania hormonalne.Mam trochę za wysoką prolaktynę,a poza tym jest ok.

Użytkownik zielona-dama edytował ten post 13 listopad 2019 - 20:43

#125 zielona-dama

zielona-dama

Weteran forum

• Bywalec
  • 1027 postów

Napisano 18 grudzień 2019 - 14:22

Byłam wczoraj u terapeutki i u psychiatry.U teraoeutki rysowałam wstyd,brak akceptacji i swoją chorobę.Doszłyśmy do wniosku,że choroba zaczęła się dużo wcześniej niż mi się wydawało.A psychiatra,no cóż...pytał się mnie czy nie wybieram się na rentę.Chciałam zaświadczenie do lek med pracy że mogę pracować.Dostałam zaświadczenie,jednak zapytał się mnie czy dam sobie radę,bo nie wyglądam dobrze.Powiedział też że nie może napisać mi że leczenie zostało zakończone i czy jestem świadoma że to leczenie jest już na zawsze.
  • molenka lubi to

#126 zielona-dama

zielona-dama

Weteran forum

• Bywalec
  • 1027 postów

Napisano 18 marzec 2020 - 09:39

Mam wszystkiego dość.Terapeutka mnie olała mimo tego,że wcześniej pisała o możliwości pracy na messengerze.Dobrze,że w zeszłym tygodniu byłam u psychiatry,bo zostałsbym teraz bez leków.Kazał mi tylko wziąć większą dawkę jednego z leków.

#127 anche

anche

anche

• Moderator
  • 5290 postów

Napisano 18 marzec 2020 - 17:44

Mam wszystkiego dość.Terapeutka mnie olała mimo tego,że wcześniej pisała o możliwości pracy na messengerze.Dobrze,że w zeszłym tygodniu byłam u psychiatry,bo zostałsbym teraz bez leków.Kazał mi tylko wziąć większą dawkę jednego z leków.

Co tzn. olała? Nie udało jej się wyznaczyć dla Ciebie jakiegoś terminu do rozmowy?

• molenka lubi to
szczęście nie jest dziełem przypadku ani darem bogów.
szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla samego siebie.
~ e. fromm

#128 zielona-dama

zielona-dama

Weteran forum

• Bywalec
  • 1027 postów

Napisano 18 marzec 2020 - 18:00

Co tzn. olała? Nie udało jej się wyznaczyć dla Ciebie jakiegoś terminu do rozmowy?

Terapeutka nie odpisała na moją wiadomość.Czekam na wiadomość od wczoraj.Zwykle mi odpisywała.Jest dostępna na messengerze.Chciałabym porozmawiać bo bardzo źle się czuję.

#129 anche

anche

anche

• Moderator
  • 5290 postów

Napisano 19 marzec 2020 - 20:19

Rozumiem, przykro mi, że źle się czujesz. Terapeuta ma swoje określone dni pracy i mimo różnych form w jakich można z nim rozmawiać ma od tego określone godziny. Poczekaj jeszcze, jeśli jest to profesjonalna osoba to na pewno się odezwie. Zawsze można także napisać smsa w tej sprawie, być może z jakiegoś powodu nie widziała tej wiadomości.
Trzymaj się ciepło!

szczęście nie jest dziełem przypadku ani darem bogów.
szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla samego siebie.
~ e. fromm

#130 zielona-dama

zielona-dama

Weteran forum

• Bywalec
  • 1027 postów

Napisano 19 marzec 2020 - 21:51

Rozumiem, przykro mi, że źle się czujesz. Terapeuta ma swoje określone dni pracy i mimo różnych form w jakich można z nim rozmawiać ma od tego określone godziny. Poczekaj jeszcze, jeśli jest to profesjonalna osoba to na pewno się odezwie. Zawsze można także napisać smsa w tej sprawie, być może z jakiegoś powodu nie widziała tej wiadomości.
Trzymaj się ciepło!

Jednak odezwała się.Nie wiem o czym tak naprawdę mówić.Trochę się ostatnio tego nazbierało.Ostatnio mam ciężkie dni.

#131 victoria

victoria

...se ne vrati...

• Bywalec
  • 9257 postów

Napisano 19 marzec 2020 - 22:03

@zielona-dama co złego się dzieje? :(
nie mam nic do powiedzenia

#132 zielona-dama

zielona-dama

Weteran forum

• Bywalec
  • 1027 postów

Napisano 20 marzec 2020 - 10:55

Problemy w pracy przez tego koronawirusa.Dobrze,że dzisiaj już rozmawiałam z terapeutką.Trochę się uspokoiłam.

#133 victoria

victoria

...se ne vrati...

• Bywalec
  • 9257 postów

Napisano 20 marzec 2020 - 12:34

@zielona-dama wielu ludzi ma problemy w pracy z powodu tej epidemii, gdzieś tam z tyłu głowy tkwi lęk jak to wszystko będzie wyglądało zaraz lub za jakiś czas... ważne, by się nie nakręcać lękiem... to nic nie da, no moze tylko i wyłącznie gorsze samopoczucie

#134 zielona-dama

zielona-dama

Weteran forum

• Bywalec
  • 1027 postów

Napisano 20 marzec 2020 - 13:12

@zielona-dama wielu ludzi ma problemy w pracy z powodu tej epidemii, gdzieś tam z tyłu głowy tkwi lęk jak to wszystko będzie wyglądało zaraz lub za jakiś czas... ważne, by się nie nakręcać lękiem... to nic nie da, no moze tylko i wyłącznie gorsze samopoczucie

Jednak mam iść do pracy w poniedziałek.Już się stresuję.Zawsze tak mam gdy mam iść do pracy.Najchętniej zostalabym w łóżku.

#135 victoria

victoria

...se ne vrati...

• Bywalec
  • 9257 postów

Napisano 20 marzec 2020 - 15:44

@zielona-dama w związku z wirusem się boisz czy ta praca tak na Ciebie działa?

#136 zielona-dama

zielona-dama

Weteran forum

• Bywalec
  • 1027 postów

Napisano 20 marzec 2020 - 16:30

@zielona-dama w związku z wirusem się boisz czy ta praca tak na Ciebie działa?

Ta praca tak na mnie działa,Strasznie się stresuję przed poniedziałkiem.:(Mimo tego,że obiektywnie jest nawet miła atmosfera.

Użytkownik zielona-dama edytował ten post 20 marzec 2020 - 16:30