Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Nie mam już siły

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
123 odpowiedzi w tym temacie

#1 zielona-dama

zielona-dama

Weteran forum

• Bywalec
  • 1003 postów
  • Imię:Joanna

Napisano 18 maj 2019 - 20:18

Byłam na oddziale zamkniętym i dwóch dziennych.to znaczy zaraz skończę pobyt na dziennym,a następny pobyt mam za miesiąc w celu ustawienia leków. Jestem teraz w czarnej d....Nienawidzę siebie,mam ciągłe poczucie winy.Dla ukojenia nerwów tnę się.Próbowałam też zakończyć życie przedawkowaniem leków ale nie wyszło.Mam natrętne myśli żeby zakończyć życie.Nie wiem co już robić.

#2 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Zadomowiony

• Bywalec
  • 3359 postów

Napisano 18 maj 2019 - 20:53

@zielona-dama witaj na forum. Jeśli masz aż takie problemy z autoagresją to może jednak warto byłoby przedłużyć ten oddział zamknięty jeśli jest możliwość? I tam dobrać leki.

Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.

#3 Willow47

Willow47

Zadomowiony

• Moderator
  • 8262 postów
  • Imię:Willow

Napisano 19 maj 2019 - 02:24

Asiu, tak się zastanawiałam gdzie jesteś.....

Zgadzam się z WhiteBlankPage co do oddziału zamkniętego i przede wszystkim gruntownej terapii. Leki lekami. One pomagają i ułatwiają nam powrót na właściwe tory w życiu ale dopóki nie zmierzysz się ze swoim wnętrzem nie zaznasz spokoju.

Dołączona grafika

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#4 Dora123

Dora123

Bywalec

• Bywalec
  • 799 postów
  • Imię:Dorota

Napisano 19 maj 2019 - 19:02

zgadzam się z poprzedniczkami. Oddział zamknięty do dobry pomysł. Leki i psychoterapia. Mnie w końcu dobrali leki, tobie też dobiorą 

• molenka, selfvenom i WhiteBlankPage lubią to

#5 zielona-dama

zielona-dama

Weteran forum

• Bywalec
  • 1003 postów

Napisano 31 maj 2019 - 16:14

Jestem już w szpitalu.Mam nadzieję że będzie lepiej.Pozytywem jest że mogę wychodzić na spacery z rodzicami.Ciekawe jak długo tutaj będę...

#6 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Zadomowiony

• Bywalec
  • 3359 postów

Napisano 31 maj 2019 - 16:25

@zielona-dama fajnie, że możesz wychodzić na spacery z bliskimi. I cieszę się, że się odezwałaś. :)

Mam nadzieję, że pobyt tam będzie Ci służył.

Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.

#7 zielona-dama

zielona-dama

Weteran forum

• Bywalec
  • 1003 postów

Napisano 03 czerwiec 2019 - 09:01

Eh dzisiaj na obchodzie nic się nie dowiedziałam poza "trochę u nas pobędziesz dziecko".Efekt tego że nie wyglądam na swój wiek.Wyglądam na jakieś 16,17 lat.
Eh dzisiaj na obchodzie nic się nie dowiedziałam poza "trochę u nas pobędziesz dziecko".Efekt tego że nie wyglądam na swój wiek.Wyglądam na jakieś 16,17 lat.

#8 Willow47

Willow47

Zadomowiony

• Moderator
  • 8262 postów
  • Imię:Willow

Napisano 03 czerwiec 2019 - 20:54

Nie ważne jak długo....byle Ci pomogli....

Dołączona grafika

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#9 Magmie123

Magmie123

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5433 postów

Napisano 15 czerwiec 2019 - 10:30

Nie mam siły, aby przekonać chłopaka na różne zakupy. Albo stawia na swoje, albo kolegów się słuch. A sam mówi, że musimy z kasą uważać, bo jednak później opłaty ciągle zostają, a wiadomo wszystko od zera kupować to trochę kasy pójdzie. Nie wiem już jak mam podejść do niego, przegadać jego.  

#10 titanic

titanic

Zadomowiony

• Bywalec
  • 4866 postów

Napisano 15 czerwiec 2019 - 10:46

Nie mam siły, aby przekonać chłopaka na różne zakupy. Albo stawia na swoje, albo kolegów się słuch. A sam mówi, że musimy z kasą uważać, bo jednak później opłaty ciągle zostają, a wiadomo wszystko od zera kupować to trochę kasy pójdzie. Nie wiem już jak mam podejść do niego, przegadać jego.  

A może listę zrobić, policzyć i zaplanować na co faktycznie Was stać na ten moment ?

Z jednej strony to wydaje, się komplementem, a z drugiej faktycznie irytuje i utrudnia pewne sprawy.

Coś się zmieniło u Ciebie od ostatniego wpisu? Miałaś okazję porozmawiać z prowadzącym Cię lekarzem?

Użytkownik titanic edytował ten post 15 czerwiec 2019 - 10:48

• Milkyway lubi to
CHAD- ...i wszystko jasne...?
Jeżeli uważasz, że określają kogoś 3 lub 4 litery to znaczy, że ?
//////////////////////////////
Pożyję ile się da, a jak się nie da to też to  jakoś przeżyję.

#11 Magmie123

Magmie123

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5433 postów

Napisano 15 czerwiec 2019 - 10:54

@titanic Dobry pomysł z tą listą. Wczoraj powiedział, że kupienie garnków to moja broszka, wczoraj pokazałam jakie chcę kupić, on dzisiaj spytał się kolegów czy dobry pomysł na te garnki, oni powiedzieli, że nie jest to dobry pomysł, lepiej inne wziąć, podali firmę. Teraz pisze, że lepiej bedzie jak on kupi te które koledzy powiedzieli. To jaka to moja broszka? I czy on będzie z nimi je używał czy ze mną?

#12 titanic

titanic

Zadomowiony

• Bywalec
  • 4866 postów

Napisano 15 czerwiec 2019 - 14:22

@titanic Dobry pomysł z tą listą. Wczoraj powiedział, że kupienie garnków to moja broszka, wczoraj pokazałam jakie chcę kupić, on dzisiaj spytał się kolegów czy dobry pomysł na te garnki, oni powiedzieli, że nie jest to dobry pomysł, lepiej inne wziąć, podali firmę. Teraz pisze, że lepiej bedzie jak on kupi te które koledzy powiedzieli. To jaka to moja broszka? I czy on będzie z nimi je używał czy ze mną?

A to co on proponuje to jakieś G czy może coś porównywalnego- lepszego według Twojego rozeznania?

#13 Magmie123

Magmie123

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5433 postów

Napisano 15 czerwiec 2019 - 14:34

A to co on proponuje to jakieś G czy może coś porównywalnego- lepszego według Twojego rozeznania?

Moim zdaniem te co ja proponuję są lepsze, dlatego że mają grubsze dno, rączki są nitowane. W tamtych tego nie ma.

Użytkownik Magmie123 edytował ten post 15 czerwiec 2019 - 14:38

#14 titanic

titanic

Zadomowiony

• Bywalec
  • 4866 postów

Napisano 15 czerwiec 2019 - 14:39

Moim zdaniem te co ja proponuję są lepsze, dlatego że mają grubsze dno, rączki są nitowane. W tamtych tego nie ma.

Jakie są jego argumenty? A cenowo ?

Użytkownik titanic edytował ten post 15 czerwiec 2019 - 14:40

#15 Magmie123

Magmie123

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5433 postów

Napisano 15 czerwiec 2019 - 16:22

Cenowo jego są droższe 100zł. A argumenty: bo koledzy tak mówią :/

#16 dopołowy

dopołowy

Zadomowiony

• Bywalec
  • 1574 postów

Napisano 15 czerwiec 2019 - 16:30

Rany.. to o każdą pierdołe takie konsultacje? Papier toaletowy też tak omawiacie? Podobają Ci się te garnki to je kup i się nie pytaj chłopa.

#17 Magmie123

Magmie123

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5433 postów

Napisano 15 czerwiec 2019 - 17:43

Rany.. to o każdą pierdołe takie konsultacje? Papier toaletowy też tak omawiacie? Podobają Ci się te garnki to je kup i się nie pytaj chłopa.

Co Tobie przeszkadza?
Skoro Tobie przeszkadza ten wątek to opuść ten wątek. Nikt nie każe Tobie czytać

Użytkownik Magmie123 edytował ten post 15 czerwiec 2019 - 17:54

#18 Liana

Liana

Zadomowiony

• Bywalec
  • 6341 postów

Napisano 15 czerwiec 2019 - 17:49

@Magmie123 fajnie, że Twój facet się interesuje tak przyziemnymi sprawami jak zakup garów :) Nie musicie mieć w domu to co wasi znajomi...przede wszystkim Twój facet powinien mieć na uwadze Twoje zdanie i potrzeby i jeżeli ty uważasz, że gary które wybrałaś spełniają Twoje oczekiwania to jak najbardziej powinien być za :) Postaw na swoim...

• cień wiatru lubi to

#19 dopołowy

dopołowy

Zadomowiony

• Bywalec
  • 1574 postów

Napisano 15 czerwiec 2019 - 18:46

@Magmie123 hej nie złość się na mnie, trochę z doskoku to pisałam i skrótem myślowym, jakoś źle sformułowałam wszystko. Przepraszam , jeśli Cię uraziłam. Bardziej mi chodziło o konsultacje Twojego chłopaka z Jego kolegami. To, że Wy razem podejmujecie takie decyzje to jest normalne. Proszę nie skarż się na mnie do administracji, możesz ze mną pogadać. Jesteśmy dorośli i mamy chyba otwarte umysły. Każdy czasem się myli. Nie trzeba przy tym być złym i obrażonym. :) jeszcze raz przepraszam więcej nie będę reagować na Twoje posty.
  • Wisienka770330 i cień wiatru lubią to

#20 titanic

titanic

Zadomowiony

• Bywalec
  • 4866 postów

Napisano 15 czerwiec 2019 - 22:23

Cenowo jego są droższe 100zł. A argumenty: bo koledzy tak mówią :/

Czyli nie chodzi o kasę...

Jeżeli jego koledzy są kucharzami lub przynajmniej gotują swoim kobietom obiadki w tych garnkach to wziąłbym pod uwagę ich opinię ;) Być może to ich kobiety były źródłem informacji o garnkach, że dobre są. Czasem nawet teściowa dobrze doradzi ;)

Co nie znaczy, że automatycznie bym się z ich opinią  finalnie zgodził. Tak czy inaczej nie zakładałbym też z góry, że mój wybór jest najlepszy.  Udział w  większych i kosztowniejszych domowych zakupach uważam powinien odbywać się po partnersku. Kobieta i mężczyzna często inaczej widzą te same rzeczy. Fajnie by było gdyby się uzupełniali i to ich łączyło, a nie dzieliło. Emocji przy grubszych zakupach bym unikał. Ale to tylko moje skromne zdanie.

Użytkownik titanic edytował ten post 15 czerwiec 2019 - 22:55