Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

witam jestem nowy

jestem nowy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#21 Robert 78

Robert 78

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 20 postów
  • Imię:Robert

Napisano 29 maj 2019 - 12:18

Jestem bo wizycie u przychiatry rozmowa trwała około 15 minut przychiatra wykluczył schizofrenie wypisał skierowanie do neurologa .Na początku mi ulżyło bałem się że to schizofrenia. Ale gdy zobaczyłem minę procownic w rejestracji zacząłem się zastanawiać co jest grane dziewczyna była zestresowana czytając rozpoznanie na skierowaniu nonstop konsultowała się z koleżanką zamiast za kilka miesięcy mam badania za kilka dni konkretnie na 4-06 poproszono mnie żebym był z osobą z rodziny . Dziewczyna wprost powiedziała że muszę szybko zrobić badania neurologiczne ale nie ma wolnego miejsca była zestresowana ciągle pytała jak się czuje czy może miałem wypadek i to jest zabawne w tym wszystkim Ja pamiętam tą rozmowę i pamiętam rozmowę z lekarzem ale nie pamiętam co robiłem tydzień temu dodatkowo okazało się że mieszam wydarzenia z poprzednich lat myśląc że miały miejsce wczoraj czuję się jak na rollercoaster.
Na skierowaniu mam rozpoznanie F07.8 - Inne organiczne zaburzenia osobowości i zachowania spowodowane chorobą,uszkodzeniem lub dysfunkcją mózgu .

#22 cień wiatru

cień wiatru

cieniu

• Moderator
  • 12410 postów

Napisano 29 maj 2019 - 12:26

@Robert 78 kiedy się zapiszesz? Dostaniesz skierowanie na eeg i badania obrazowe i może coś się wyjaśni.

Bądźcie silnymi ludźmi. 

Siła to dobroć dla siebie i innych. 

#23 Robert 78

Robert 78

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 20 postów

Napisano 29 maj 2019 - 14:11

Badania będę miał robione za parę dni konkretnie 4-06 przyszły tydzień . W tej samej przychodni co byłem dzisiaj .można powiedzieć że trafiłem to odpowiedniej placówki . Teraz minęło trochę czasu już się uspokoiłem na początku czułem wszystko razy 100 teraz emocje opadły.Za parę dni będę wiedział co mi jest na chwilę obecną przychiatra wykluczył schizofrenie a to duży plus.Mam nadzieję że tomografia głowy coś wykaże bo jeśli nie to będę w kropce

Użytkownik Robert 78 edytował ten post 29 maj 2019 - 14:12

#24 Isabella88

Isabella88

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 4 postów
  • Imię:Isabella

Napisano 30 maj 2019 - 21:30

Robert78 masz dlugi staz depresji, a myslales moze o terapii z terapeuta? Ja potrzebowalam 15 lat i ciazy by w koncu zrozumiec, ze jedyna droga, to droga przez terapie, inaczej zyc bez tej choroby nie bede nigdy. A z chora matka, to dodatkowe obciazenie dla psychiki. Oprocz psychiatry ew.lekow koniecznie terapia. Nie poddawaj sie, jesli od razu nie znajdziesz "swojego" terapeuty. A umrzec, wiesz jak z piosenki : "zycie samo zlozy skrzydla"- nie trzeba przyspieszac, i tak kazdy z nas kiedys umrze. Lepiej naturalnie.

#25 Robert 78

Robert 78

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 20 postów

Napisano 31 maj 2019 - 12:31

Terapeuta? uważam że to dobry pomysł we wtorek będę miał tomografiale głowy jeżeli tomografia nic nie wykaże to będę przynajmniej wiedział co jest grane.Jak to ujął kierownik możliwe że mi się mózg przegrzewa czyli poprostu mi odbija z spowodu stresu wezmę L4 i zobaczymy

#26 Robert 78

Robert 78

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 20 postów

Napisano 03 czerwiec 2019 - 11:46

Miałem właśnie rozmowę z ojcem sądziłem że panuje nad racjonalnym myśleniem sądziłem że nie pamiętam kilku miesięcy a teraz zrozumiałem że mam luki w pamięci i to z ostatnich dni boję się że trafię do szpitala zanim neurolog postawi diagnoze . Jedynie czego jestem pewien to że mam luki w pamięci że nie poznaje ludzi na ulicy a oni mnie znają Dzisiaj byłem u lekarza rodzinnego poprosiłem o L4 lekarz powiedział że neurolog lub przychiatra wypisze mi L4 więc teraz muszę czekać na konsultacje która wyjaśni co mi dolega czy mam problem neurologiczny czy mi odbija palma i w takim stanie mam chodzić do pracy. Dlatego byłem u kierownika poprosiłem o dwa dni wolne i dostałem je bez problemu . teraz jestem w domu i ojciec pyta o różne sprawy z ostatnich dni a ja nic nie kojarzę możliwe że miałem już robione badania i nic nie pamiętam mam jedynie skierowanie z jutrzejszym spotkaniem u neurologa pokazałem je ojcu potwierdził dzień i godzinę . teraz siedzę w pokoju i mi powoli odbija z tego wszystkiego

#27 Willow47

Willow47

Zadomowiony

• Moderator
  • 8228 postów
  • Imię:Willow

Napisano 03 czerwiec 2019 - 20:52

Zapisujesz sobie zdarzenia po kolei? Spróbuj. Pokażesz lekarzowi i być może to też będzie wskazówka do konkretnej diagnozy. Opowiesz co pamiętasz a czego nie. Najważniejsze teraz jest jutrzejsze badanie. Daj znać po wszystkim. 

Dołączona grafika

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#28 Robert 78

Robert 78

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 20 postów

Napisano 11 czerwiec 2019 - 20:20

Witam wszystkich lekarze po paru minutach już wiedzieli na co choruje byli zdziwieni że lekarz rodzinny nie wiedział?? Okazało się że choruje na padaczkę miałem już robione EEG teraz czekam na wyniki i na kolejne badania konkretnie tomografię głowy i mózgu . Oczywiście byłem u lekarza rodzinnego był po nocnej zmianie w szpitalu zrobił tylko wielkie oczy czytając co napisała neurolog na skierowaniu

#29 Willow47

Willow47

Zadomowiony

• Moderator
  • 8228 postów
  • Imię:Willow

Napisano 11 czerwiec 2019 - 20:23

@Robert 78 Robert masz diagnozę. Ufffff....

Padaczka to cholerstwo ale da się z tym żyć i leki coraz skuteczniejsze. 

Dołączona grafika

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#30 Robert 78

Robert 78

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 20 postów

Napisano 11 czerwiec 2019 - 21:16

Na razie dostałem jeden lek który łagodzi objawy padaczki teraz wszystko układa się w logiczną całość nawet rodzina była zaskoczona okazało się że moja mama zauważyła że coś jest nie tak była u lekarza rodzinnego i nie tylko ale w moim przypadku choroba postępuje inaczej dokładnie jest udajniona to micro padaczka która działa na między innymi na słuch czyli widzę twarz ale nie potrafię zrozumieć co mówi osoba stojąca obok mam dysfunkcję i uszkodzenie mózgu wypisali mi kilka Rozpoznań jakieś F06.8 F06.7 o ile dobrze pamiętam muszę przyznać że byłem zaskoczony nie wiedziałem że jest kilka rodzajów padaczki dla mnie padaczka to padaczka jak na filmie . Niestety zauważyłem że nadal mam zaniki pamięci mam nadzieję że leki poprawią pamięć wiem że muszę poczekać około miesiąc żeby zobaczyć efekty
  • Willow47 lubi to

#31 Robert 78

Robert 78

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 20 postów

Napisano 15 lipiec 2019 - 18:36

Witam wszystkich właśnie uświadomiłem sobie że minęły trzy a właściwie 4 godziny a ja ciągle próbuje coś napisać. Ale nie potrafię znaleźć odpowiednich słów żeby logicznie wytłumaczyć co czuje w danej chwili na czym polega mój problem Bo jak można opisać chaos w głowie jak logicznie wytłumaczyć że straci się wspomnienia ze nie potrafię przypomnieć sobie co robiłem tydzień wcześniej, trzy dni wcześniej ,Jak napisać że się boję żeby nie zostać wyśmianym na forum . Jak obisac co czuje gdy czytam coś co napisałem parę dni wcześniej a teraz czytając swoje wspomnienia czuję że czytam wspomnienia innej osoby , jak wyjaśnić że mam chwile kiedy pragnę zamknąć oczy i się nie obudzić że mam dość walki kiedy uświadamiam sobie że tracę pamięć a jednocześnie pragnę żyć

Użytkownik Robert 78 edytował ten post 15 lipiec 2019 - 18:38