Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

CHAD jako choroba nr 1 wsrod osob odbierajacych sobie zycie.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 KrzysztofBne

KrzysztofBne

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 37 postów
  • Imię:MichalBNE

Napisano 04 maj 2019 - 06:58

Mam wrazenie ze dlatego iz osoby zdrowe, popadajac w stan depresji "spadaja" w dol bedac w stanie rownowagi psychicznej, normalnosci podczas gdy chorujacy na zaburzenia afektywne dwubiegunowe leca na glowe, szyje z niewyobrazalnie wyzszej wysokosci.

Roznica pomiedzy stanami jest tak ogromna i odczuwalna ze bardzo ciezka do zniesienia.

To jest tylko moje subiektywne odczucie. Zmagam sie z tym juz od wielu lat. Nie mam nalogow a chorobe lecze jedynie w stanie depresji ale juz mam dosyc. Za kazdym razem CHAD mnie przechytrzy.

Zaczalem sie poraz pierwszy leczyc litem ponad miesiac temu. 

Nigdy nie zdecydowalem sie na dzieci bojac sie ze moge przekazac predyspozycje do tej choroby.

Użytkownik KrzysztofBne edytował ten post 04 maj 2019 - 08:36

#2 Matterhorn

Matterhorn

Średniozaawansowany

• Grupa z ograniczeniami
  • 269 postów

Napisano 04 maj 2019 - 07:03

Ja od 10 lat się nie leczę,bo niby się wyleczyłem,acz główny problem pozostał.Najgorsze są te nastroje. Jednego dnia chciałbym lecieć na miasto - imprezki,festiwale,poznawać ludzi itd itp tak aby wszedzie było mnie pełno a następnego dnia chciałbym zamieszkać w lesie zdala od ludzi. Chyba nie da się z tego wyleczyć tak na wieki wieków,można zaleczyć załagodzic stan,ale to tylko moje skromne zdanie.

Użytkownik Matterhorn edytował ten post 04 maj 2019 - 07:04

#3 istari

istari

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 74 postów
  • Gadu-Gadu:Jeszcze to działa?
  • Imię:Damian

Napisano 07 maj 2019 - 19:50

@ Matterhorn   To jest normalne :) Ja mam tak i każdy znajomy tak ma :) Faceci tak funkcjonują a jak kobiety są dziwne teraz to nie nasz problem :P