Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Paplanina kosmetyczno-wizażowa :)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
925 odpowiedzi w tym temacie

#921 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Napisano 07 listopad 2020 - 10:58

Oj nie, moje włosy jednak nie potrzebowały protein. Mam dziś takie wielkie g na głowie, że to jest dramat. :D
  • Willow47 lubi to

Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.

#922 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Napisano 18 listopad 2020 - 07:24

Znajomej wczoraj zrobiłam. :) Na pierwszym zdjęciu po lewej stronie jest kolor, gdy robi się chłodno, a po prawej w normalnej temperaturze ;)

Załączone pliki

• anche i Nann lubią to

Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.

#923 Nann

Nann

Napisano 18 listopad 2020 - 23:13

@WhiteBlankPage ladne,chociaz ja  nie przepadam za tymi kolorami,ale te zgaszone odcienie sa takie eleganckie.

#924 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Napisano 19 listopad 2020 - 08:14

@Nann nie ja wybieram kolory osobom, którym robię paznokcie :) Ale akurat ta znajoma właśnie bardzo lubi jasne kolory i zazwyczaj wybiera tylko i wyłącznie takie. Raz zdecydowała się chyba na ciemne.
Z kolei inna znajoma lubuje się tylko w ciemnych ;)
U mnie to różnie.
Ostatnio też nie szaleje ze zdobieniami u siebie, bo robię sobie krótkie (w sensie robię tylko hybrydę na naturalnej płytce), już od bardzo dawna nie przedłużałam żelem :)

Mi się mega podoba ten efekt z folią właśnie. Tym świecącym czymś z boku paznokcia. Na zdjęciu jak na zdjęciu, ale na żywo wygląda obłędnie.

#925 Nann

Nann

Napisano 19 listopad 2020 - 21:20

@WhiteBlankPage to nie byla krytyka :P

Ja niestety musialam sie jjz wziac za moje  palce i mam zabronione nawet zwyklym lakierem czy odzywka, jak wylecze to sobie kupie fajne, kolorowe lakiery.

#926 anche

anche

Napisano 20 listopad 2020 - 00:02

Super, że dbacie o siebie, eleganckie kobiety!
Choroba nie sprawia, że przestajemy być piękne i że możemy być zadbane C:

• Tawak lubi to

„Osoba depresyjna raz po raz dochodzi do granicy swoich możliwości DOPASOWYWANIA się do innych i swojej gotowości do REZYGNACJI.

Początkiem uzdrowienia może być dla niej zrozumienie, że nie może uciec przed ISTNIENIEM JAKO PODMIOT, jeśli nie chce zostać zniszczona ciągłymi NADMIERNYMI wymaganiami, jakie stawiają przed nią jej własne „cnoty” i jeśli nie chce ciągle z zazdrością patrzeć na tych, którzy BEZ poczucia winy i lęku biorą od życia pełnymi garściami TO, CO POTRAFIĄ.”

„Oblicza lęku” Fritz Riemann

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych