Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Zaburzenia osobowości,F60,F43

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tomek1996

Tomek1996

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 7 postów
  • Imię:Tomek

Napisano 14 kwiecień 2019 - 16:36

Cześć wszystkim
Tak jak wyżej mam stwierdzone zaburzenia osobowości i reakcje na silny stres i zaburzenia przystosowawcze nie wiem już co mam robić czuje jakbym miał zwariować momentami jest ze mną w miarę dobrze czysta euforia,po prostu wszystko mi się chce A momentami kompletna dolina,smutek
Jestem obecnie na leku pramolan 50mg w okresie ostatnich 2lat trochę przeszedłem nie będę mówił i opowiadał co bo to człowiek by musiał się przejść sam w moich butach albo przeżyć to co ja wracając do tematu nie radzę sobie z psychika otepienie intelektualne,w środku czuje się roztrzesiony i wypalony dosłownie jak 70letni człowiek A mam 23lata nie przypuszczałem że będę pisał kiedy kolwiek na forum ale nie mam się komu wygadać
Proszę Was o poradę jakieś słowo otuchy będę wdzięczny za jaką kolwiek wskazówkę może ktoś miał podobnie i z tego wyszedł.pozdrawiam
Dodam tylko to że nie czuje się w dodatku sobą,dręczy mnie dziwne poczucie winy,czuje się jakbym był dosłownie w innym świecie

#2 Liana

Liana

Zadomowiony

• Bywalec
  • 3817 postów
  • Imię:Magda

Napisano 14 kwiecień 2019 - 16:59

@Tomek1996współczuję cię ale jedyne co radzę to leczenie i kontakt z psychiatrą...na bieżąco opowiadaj o wszystkim tak aby lekarz miał wgląd w chorobę. Tutaj też oczywiście możesz opisywać jak się czujesz i na pewno zawsze otrzymasz wsparcie słowne. Też mam stwierdzone zaburzenie osobowości i wiem, że można to okiełznać tylko należy współpracować z lekarzem.

Mnie akurat pomógł drugi psychiatra, który właściwie postawił diagnozę i przepisał odpowiednie leki. Tak więc życzę ci tego samego...trzymaj się tam ciepło :)

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.g051.gif

#3 Kaciapa

Kaciapa

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 72 postów
  • Imię:Kasia

Napisano 14 kwiecień 2019 - 22:38

A próbowałeś psychoterapii? Może to by jakoś pomogło pewne kwestie uporządkować, wyjaśnić i przepracowac 🙂?
Ja np nie sądziłam nigdy że coś jest ze mną nie tak. Po prostu zylam. To że coś mi przeszkadzało tłumaczyłam tym że każdy ma coś co mu przeszkadza. I dopiero niedawno niestety dowiedziałam się że można zrobić coś żeby zmienić swoje życie i nie uważać za normalne rzeczy które mi przeszkadzają 😎

Użytkownik Kaciapa edytował ten post 14 kwiecień 2019 - 22:40

• Complicated_85 lubi to