Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Organiczne Zaburzenia Dysocjacyjne

zaburzenia organiczne organiczne zaburzenia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Speedy95

Speedy95

Naczelny Szczur (El Presidento Szczurolandii)

• Bywalec
  • 4339 postów
  • Gadu-Gadu:48162724
  • Imię:Michał

Napisano 05 kwiecień 2019 - 17:10

nie wiem jak to możliwe ale chyba jest możliwe skoro lekarz ze szpitala tak stwierdził... mianowicie dekompensacja i organiczne zaburzenia osobowości niestety ale przeistoczyły się w organiczne zaburzenia dysocjacyjne... i to zaburzenie jest dla mnie nie wiem ale czymś nowym i powoli to uważam że jakby mnie naukowcy wzięli do badań to ja bym zbił fortunę bo praktycznie co kilka lat wykrywają co innego jest to serio dziwne ale cóż byleby dać radę 
choć pewnie gdy za rok będę brać skierowanie na oddział dzienny to wykryją znów coś nowego ale mnie to już nie rusza wiem to dziwne ale zupełnie gdzieś mam te diagnozy ponieważ to tylko nazwy które i tak niczego nie zmieniają poza tym jakie mam zaburzenie i tak leczenie to samo no czyli leki i psychoterapia bo tak to niczego więcej się nie da nawet lekarz mówił że to wyjątkowo ciężkie zaburzenie i tu szpital nic nie da i szpital tylko w ramach interwencji taka prawda.

Nie po to jesteśmy mózgiem obdarzeni by godność swą na drobne zamienić 
Ty mi pomożesz i ja ci pomogę raźniej będzie walczyło się z wrogiem 
Bo czasy srogie ja dam lek na zmęczoną duszę Ewenement Selecta
Vienio i Pele - To dla moich ludzi feat Gutek, Luis.