Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Czy ktoś mi moze pomoc?

bulimia jedzenie smutek

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 bylkiedysusmiech

bylkiedysusmiech

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 2 postów
  • Imię:Agi

Napisano 22 marzec 2019 - 17:48

Dzień dobry. Walczę codziennie ze soba. Potrafię glodzic sie tydzień by potem jeść i zwracać to... Stosuje leki przeczyszczajace ... Nie umiem nawiazac normalnej relacji z facetem. Nie wiem co robić chce by dawna ja wróciła...nie wiem kiedy to sie wymknelo spod kontroli:( Mieszkam w Anglii na stale nie mam tu pomocy. A nawet się wstydzę nie wiem co robić :(

#2 Daniela2018

Daniela2018

Zadomowiony

• Bywalec
  • 2132 postów
  • Imię:Daniela

Napisano 22 marzec 2019 - 18:46

@bylkiedysusmiech witaj!

Dobrze, że zdajesz sobie sprawę z tego, że źle się dzieje i masz pełną świadomość "złego postępowania" ze swoim organizmem.

Myślę, że nie obędzie się bez wizyty u lekarza specjalisty - tak, u psychiatry, bo sama nie poradzisz sobie z tym stanem, a samo nie przejdzie.

Wygląda to na anoreksję (głodzenie się), a następnie bulimię (objadanie się i prowokacja wymiotów). Nie chcę tu stawiać diagnozy, bo forum nie jest od tego, ale to co opisujesz (objawy) nie jest normalne i oscylują w kierunku tych chorób.

Powinnaś jak najprędzej skonsultować się z lekarzem, podjąć leczenie farmakologiczne i psychoterapię. Szkoda Twojego zdrowia, a sama nie poradzisz sobie. Natomiast leczenie przynosi dobre efekty.

• Complicated_85 lubi to