Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Forumowi gracze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Tomek

Tomek

Zadomowiony

• Bywalec
  • 1897 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 22:55

Kolega kiedys pojechal na wakacje do brata do Szkocji. Zamiast jakos ten wyjazd wykorzystac to ciagle tylko gral w Tibie. Ale oplacilo sie - jako jeden z pierwszych (albo i pierwszy) w moim wojewodztwie wbil 100 poziom. W takim 2005 czy 2006 roku budzilo to szacun :]

• Graviora lubi to

#22 BiałaHiena

BiałaHiena

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 420 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 14 marzec 2019 - 23:00

@Tomek

od gier trzymam się od nowego roku z daleka, awaria głównego kompa... fps on line świetnie wyłączał myślenie... ale nie... mimo mojego stanu daruje sobie.  Teraz kontakt z gram ma tylko przez np:

They all told me to kill what I hate about myself. So I'm killing everything in myself slowly.

#23 Obieżyświat

Obieżyświat

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 51 postów
  • Imię:Kuba

Napisano 15 marzec 2019 - 09:16

A co to było jak Metin2 się pojawił XD

"Won stond muj metek", "mam przyjsc wojem ?" :D

#24 Feliks

Feliks

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 42 postów
  • Imię:Nikt

Napisano 15 marzec 2019 - 18:17

Tak samo marnujesz czytajsc książkę przygodową, oglądając seriale itd. Rozrywka to rozrywka i zajmuje czas ale o to właśnie chyba chodzi ?

W DL napierniczałem w coopie z kumplem ładnie. Ale łby tym zombie latały hehe.

Hearts of Iron kozak, ale w sumie gra na jedną kampanię - odeprzeć Niemców i zdobyć Berlin Polską. Udało mi się za 6 podejściem :D

Najpierw zająłem szybko Prusy, po czym przerzucając armię na zachód zatrzymałem Niemców pod Krakowem. Kilka miesięcy takich walk (Ruskie nie atakowały, ale chciały ziemie Wschodnie więc oddałem im nie mogąc bronić wschodu) i w końcu w Gdańsku wylądowali Brytyjczycy. Francja padła, ale na szczęście Włosi dostawalo srogi wpiernicz i po jakimś czasie razem z krajami Beneluxu, Brytyjczykami i USA od południa zajęliśmy Niemcy.

II RP obroniona, no to czas na Ruskich i tutaj już nie dałem rady bo Brytole sięw wypieli na mnie :P

Dla mnie najciekawsze było podbijanie Europy i potem Świata III Rzeszą, zwłaszcza działanie dywizjami pancernymi pod dowództwem Mansteina, Rommla itd., odcinanie i okrążanie sił wroga. Jako nazista starałem się podbijać co się da bez pomocy sprzymierzeńców, a jak już się udawało to wyrzucałem sojusznika z frakcji i też podbijałem ;) Zawsze interesowały mnie takie alternatywne wersje historii. Fajnie też było grając Japonią podbicie Chin  a potem Związku Radzieckiego- to też by było ciekawe jakby Japonia sięgała Europy ;)

A jeżeli chodzi o symulację wojny naszą ukochaną ojczyznę, pamiętam ciekawą kampanię gdy sprzymierzając się z Niemcami udało się podbić Związek Radziecki. Ach jaka szkoda, że nasz naród nie osiągnął takiej potęgi, by sięgać od Odry aż po Ural ;)