Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Forumowi gracze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Obieżyświat

Obieżyświat

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 51 postów
  • Imię:Kuba

Napisano 14 marzec 2019 - 19:03

Kto gra w coś na PC ? Może zagramy w coś w trybie kooperacji ? Kupujemy piwko, odpalamy steama i jakiś komunikator i gramy. Co wy na to :D ?

#2 Tomek

Tomek

Zadomowiony

• Bywalec
  • 1897 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 19:06

Ja czasem gram, ale nie w multi. Nie te czasy kiedy robilo sie siec lan z kolegami i gralo w quake'a 3 cala noc :)

A w co gram? obecnie Metro Exodus

#3 BialaPatola

BialaPatola

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 46 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 19:07

Kto gra w coś na PC ? Może zagramy w coś w trybie kooperacji ? Kupujemy piwko, odpalamy steama i jakiś komunikator i gramy. Co wy na to :D ?

Ja niby czasem gram. Raczej typowe single, ale dostosować się mogę. Oprócz piwa, bo ja jestem straight edge xD

• GwEnDoLyN lubi to

#4 Obieżyświat

Obieżyświat

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 51 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 19:12

@Tomek specjalnie kupiłem dwie poprzednke części dla Exodusa, ale poczekam aż będzie na steam :D

@BialaPatola co to znaczy xD ?

Ja ogrywalem z kumplem swietnego multi Rainbow Six Siegs, fajna taktyczna strzelanka.

Nawet glupie turnieje w fife moglibysmy zdobic przez neta :D

Z singla ogralem ostatnio Kingdom Coms Deliverance :). Swietny RPG

#5 Tomek

Tomek

Zadomowiony

• Bywalec
  • 1897 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 19:15

@Obieżyświat Jestem fanem ksiazek z tego uniwersum i na szczescie zrobilem preorder na steamie, wiec nie musze sie uzerac z epic :)

Polece jeszcze od siebie "Firewatch". Niby symulator chodzenia, ale wciagnal mnie jak odkurzacz.

#6 BialaPatola

BialaPatola

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 46 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 19:16

@Tomek specjalnie kupiłem dwie poprzednke części dla Exodusa, ale poczekam aż będzie na steam :D

@BialaPatola co to znaczy xD ?

Ja ogrywalem z kumplem swietnego multi Rainbow Six Siegs, fajna taktyczna strzelanka.

Nawet glupie turnieje w fife moglibysmy zdobic przez neta :D

Z singla ogralem ostatnio Kingdom Coms Deliverance :). Swietny RPG

Ło panie, Kingdom Come to majstersztyk. Fifa jest preferowana, mimo że miałem tylko pirata jakiś czas temu xD. W strzelanki niestety nie gram. Z czegoś gdzie się strzela to mam na kompie chyba tylko Saints Row, Mass Effect 3 i te sprawy.

A straight edge znaczy, że jestem anty używki. Anty trawa, anty alko, anty fajki, nie mówiąc już o innych narkotykach. Ale moi znajomi biorą różne rzeczy i głowy im nie suszę xD

• GwEnDoLyN lubi to

#7 Obieżyświat

Obieżyświat

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 51 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 19:19

Ja już nie piracę od kiedy zarabiam. Niedługo nowy mortal kombat wychodzi też byłoby spoko powyżywać się trochę :D
Ale najbardziej i tak lubię strategie i dark soulsy. Nowy Total War w maju, bede pewnie naparzal :D

#8 BialaPatola

BialaPatola

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 46 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 19:20

Ja już nie piracę od kiedy zarabiam. Niedługo nowy mortal kombat wychodzi też byłoby spoko powyżywać się trochę :D

Ja odkąd zarabiam właśnie bardziej byłem into piracenie, bo zdałem sobie dużo lepiej sprawę ile to kosztuje xD

• GwEnDoLyN lubi to

#9 Tomek

Tomek

Zadomowiony

• Bywalec
  • 1897 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 19:21

A mowili, ze po wprowadzeniu cyfrowej dystrybucji spadna ceny, bo odejda koszty tloczenia plyt, magazynowania itd. :D

#10 BiałaHiena

BiałaHiena

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 420 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 14 marzec 2019 - 19:22

A mowili, ze po wprowadzeniu cyfrowej dystrybucji spadna ceny, bo odejda koszty tloczenia plyt, magazynowania itd. :D

naprawdę ktoś w to wierzył?! 

They all told me to kill what I hate about myself. So I'm killing everything in myself slowly.

#11 Obieżyświat

Obieżyświat

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 51 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 19:25

Tymczasem cyfrowe sa drozsze czesto niz pudelkowe XD
Nie bedzie taniej juz nigdy. Ale kiedy gry beda za 300 zl to sory ale ja odpadam z tej branzy :P. 200 zl to duzo, ale raz w roku tyle wydam. A na reszte czekam az stanieje do 100 zl maks

#12 Tomek

Tomek

Zadomowiony

• Bywalec
  • 1897 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 19:27

@BiałaHiena Zapewne niejeden...

W sklepach czesto wydania pudelkowe sa tansze, bo te sklepy jednak MUSZA wyprzedac to, co maja, bo beda stratni. A taki steam? moze sobie robic promocje kiedy chce lub nie robic ich wcale.

Dazy sie oczywiscie do tego, by wersje pudelkowe calkiem wyprzec (microsoft ma zamiar wprowadzic nowa wersje xboxa one pozbawionego napedu). Co to oznacza dla graczy? ano to, ze gry beda drozsze, brak mozliwosci odsprzedania i w zasadzie uzytkownik nie jest wlascicielem niczego. Taki steam czy inny ps store moze usunac ci konto i tracisz wszystkie swoje gry, bo nie jestes wlascicielem niczego. W regulaminie steama chyba nawet jest zapis, ze uzytkownik tylko te gry wynajmuje :D

Trudno jednak sie dziwic firmom, ze do tego daza skoro to oznacza dla nich tylko korzysci.

#13 Obieżyświat

Obieżyświat

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 51 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 19:32

Na steamie sie tak jakby wypozycza, jak upadnie to stracimy wszystko.

Za to regulamin gog mowi ze gra po zakupie nalezy do gracza i moze sobie legalnie zrobic jej kopie, ale tylko dla siebie :P

#14 Feliks

Feliks

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 42 postów
  • Imię:Nikt

Napisano 14 marzec 2019 - 21:20

Grałem sporo w Total War Atilla, w ostatnich miesiącach trochę w Hearts of Iron IV, Thronnes of Brittania i Dying Light. Ostatnio brak chęci na marnowanie życia w ten sposób. Grzeszyłem też grając w For Honor.

#15 Obieżyświat

Obieżyświat

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 51 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 22:43

Grałem sporo w Total War Atilla, w ostatnich miesiącach trochę w Hearts of Iron IV, Thronnes of Brittania i Dying Light. Ostatnio brak chęci na marnowanie życia w ten sposób. Grzeszyłem też grając w For Honor.

Tak samo marnujesz czytajsc książkę przygodową, oglądając seriale itd. Rozrywka to rozrywka i zajmuje czas ale o to właśnie chyba chodzi ?

W DL napierniczałem w coopie z kumplem ładnie. Ale łby tym zombie latały hehe.

Hearts of Iron kozak, ale w sumie gra na jedną kampanię - odeprzeć Niemców i zdobyć Berlin Polską. Udało mi się za 6 podejściem :D

Najpierw zająłem szybko Prusy, po czym przerzucając armię na zachód zatrzymałem Niemców pod Krakowem. Kilka miesięcy takich walk (Ruskie nie atakowały, ale chciały ziemie Wschodnie więc oddałem im nie mogąc bronić wschodu) i w końcu w Gdańsku wylądowali Brytyjczycy. Francja padła, ale na szczęście Włosi dostawalo srogi wpiernicz i po jakimś czasie razem z krajami Beneluxu, Brytyjczykami i USA od południa zajęliśmy Niemcy.

II RP obroniona, no to czas na Ruskich i tutaj już nie dałem rady bo Brytole sięw wypieli na mnie :P

#16 Graviora

Graviora

BędzieGorzej

• Bywalec
  • 951 postów
  • Imię:Sebastian

Napisano 14 marzec 2019 - 22:44

Ja pisze sie na wszelkie rzeczy tego typu jak : TeamSpeak czy czat glosowy w grze ale nie gram w zbyt wiele...

Moge zagrac w LOLA albo TIBIE :D 

Ewentualnie jakiesz warcaby, szachy online :X 

<p>Setki pytan, tysiace odpowiedzi. #BedzieGorzej.

#17 Tomek

Tomek

Zadomowiony

• Bywalec
  • 1897 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 22:46

Ktos jeszcze gra w Tibie? o.O byla hitem kiedy chodzilem do gimnazjum :D

#18 Graviora

Graviora

BędzieGorzej

• Bywalec
  • 951 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 22:49

Ktos jeszcze gra w Tibie? o.O byla hitem kiedy chodzilem do gimnazjum :D

Nie gram na obecna chwile ale zaczalem gdy mialem 9 lat :D Nie gram systematycznie od 3-4 lat, wczesniej duzooo sie gralo. Bardzo... Tibia ruleZ ! 

Nie bylo to zbyt interesujaca grafika ale za to jaki GamePlay... 

#19 BiałaHiena

BiałaHiena

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 420 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 14 marzec 2019 - 22:50

@Tomek

u mnie na zajęciach jak robiłem technika IT - był ziomek  dwie pasje Tibie i Siłownia :) tylko grał chyba zawalił egzaminy zew. Zresztą tylko dwie osoby się chciały czegoś nauczyć i musiały zaliczać różne zadanka  ja i jeszcze jedna osoba.

They all told me to kill what I hate about myself. So I'm killing everything in myself slowly.

#20 Graviora

Graviora

BędzieGorzej

• Bywalec
  • 951 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 22:52

@Tomek

O nawet mam screena ile to sie gralo dziennie, tragedia. Za to wspominam to piekne ze wzgledu na to, ze nie myslalem o niczym ...

1552600302-U12239.png