Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Brakuje mi drugiej połowy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

#61 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Zadomowiony

• Bywalec
  • 3721 postów

Napisano 24 marzec 2019 - 20:03

Ja jestem i sama, i samotna.
I niezrozumiana przede wszystkim, a tego chyba najbardziej mi brakuje.
I poczucia bezpieczeństwa.
  • apsa lubi to

Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.

#62 bigvic

bigvic

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 127 postów

Napisano 24 marzec 2019 - 20:45

człowiek jak miał bardziej poukładane w głowie (lepiej sobie ze wszystkim radził) już wtedy miał problemy zaufaniem...  nawet jeśli dojdę do siebie psychicznie i ekonomiczne, kiepsko widzę powrót do szukania 2 połowy...  do tego po tak kur... długiej przerwie  :mellow:

A nic mi nawet o tym nie mów, jak jakaś kobieta sama się do mnie nie przypałęta to do końca życia będę kawalerem.
  • Tawak lubi to

#63 victoria

victoria

...se ne vrati...

• Bywalec
  • 9151 postów

Napisano 24 marzec 2019 - 21:42

A mi brakuje drugiej osoby - partnera. I nie postrzegam go jako swoją "drugą połowę", bo ja się czuję kompletna, a partner powinien byc dodatkiem do zycia.

nie mam nic do powiedzenia

#64 Ból Nadzieji

Ból Nadzieji

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 149 postów
  • Gadu-Gadu:67027429
  • Imię:Sebastian

Napisano 24 marzec 2019 - 22:39

Kiedys pragnąłem ,,drugiej połówki" ,teraz wiem, ze to tylko wyidealizowana fantazja. To niebo, ktore tak egoistycznie porządamy.
  • Tawak lubi to
Always look on the bright side of life.

#65 Premi94

Premi94

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 150 postów
  • Imię:Przemek

Napisano 24 marzec 2019 - 22:48

Cóż... każdy chyba chciałby być kochany i móc kochać. Mój obecny stan niestety sprawia, że nie tylko w kwestiach damsko-męskich jestem bezsilny. Zresztą kiedyś dużo lepiej też nie było. Kiedyś była samotność, teraz jest izolacja społeczna.

#66 Stillirise96

Stillirise96

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 7 postów
  • Imię:Tomek

Napisano 24 marzec 2019 - 23:51

Dokladnie tak jak kolega wyzej wspomnial trzba pokochac i zaakceptowac siebie isc za ciosem byc prawdziwym wzgledem siebie
Wiem ze przeciwnosci losu,i zycie ktore daje mam porzadny wpierdol psychiczny bo tak jest np w moim przypadku 22lata po przejsciach rozstanie po 3letnim zwiazku praktycznie z pierwsza miloscia mojego zycia wspolne dziecko. matka chora na cukukrzyce, tatczyce w dodatku jeszcze chora na depresje kazdy ma inne przezycia i przemyslenia nie napisalem tu tego zeby kogos pouczac czy cos ale nie mozna kierowac sie emocjami i uzalezniac swojego szczescia od drugiej osoby nie powiem tez mi nie jest fajnie byc samotnym i prowadzic monotomne,smutne,samotne zycie w dodatku byc nie zrozumianym zero pomocy, jakiego kolwiek wsparcia mozemy albo robic cos w kierunku zeby bylo lepiej albo mozemy siedziec w internecie i zalic sie sobie nawzajem i plakac w ramiona albo mozemy cos robic zeby bylo lepiej zjednoczyc sie i pomoc sobie nawzajem

#67 SmacznyKeksik

SmacznyKeksik

Bywalec

• Bywalec
  • 554 postów
  • Imię:Magda

Napisano 25 marzec 2019 - 07:36

A nic mi nawet o tym nie mów, jak jakaś kobieta sama się do mnie nie przypałęta to do końca życia będę kawalerem.

Samo się nic nie dzieje i nikt nam nie podstawi papu pod nos. Wszyscy sami musimy starać się o to, co dla nas ważne, a bierność tylko nam odbiera możliwości. Oczywiście nie jestem lepsza, bo sama często popadam w bierność w niektórych sprawach xd

Użytkownik SmacznyKeksik edytował ten post 25 marzec 2019 - 07:36

#68 Tawak

Tawak

Bywalec

• Bywalec
  • 928 postów

Napisano 25 marzec 2019 - 23:01

@bigvic

Nie słuchaj kobiet!

One fascynują się tylko niektórymi mężczyznami, oczekując od tych wybranych niemożliwego - wierności.

łączę wyrazy szacunku za przyjętą, prawidłową postawę wobec kobiet.