Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Brakuje mi drugiej połowy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
253 odpowiedzi w tym temacie

#241 Tawak

Tawak

Napisano 30 wrzesień 2020 - 14:56

@SmacznyKeksik

Powtarzam raz jeszcze - z przegrywu się nie wychodzi.

Chłopcu odrzuconemu przez dziewczęta, czy szerzej - przez otoczenie, pozostanie bluepillem nic nie da. 

#242 Teraźniejszy

Teraźniejszy
  • Imię:Anastazy

Napisano 30 wrzesień 2020 - 15:30

@Tawak "jeśli dobrze rozumiem ? to wychodzisz z przeciągu i ogarniasz wszystko czarno-niebieskieim  pi-ll-em , to jak to tak zwane ,  nic nie da ,  rozumiem ,  olśnienie z warszawy , celowo  piszemy małą literą,

#243 Tawak

Tawak

Napisano 30 wrzesień 2020 - 15:42

@Teraźniejszy
nie ogarniam tego, co napisałeś.  :blink:

#244 Teraźniejszy

Teraźniejszy

Napisano 30 wrzesień 2020 - 16:00

@Tawak ,,, nie ogarniasz  ?  dobrze ,  więc proszę odsłon to czego nie rozumiesz ?

#245 Tawak

Tawak

Napisano 30 wrzesień 2020 - 16:15

O co ci chodzi z tą Warszawą i przeciągiem? Niebiesko-czarny pill to coś związanego FC Internazionale czy z HSV?

#246 Teraźniejszy

Teraźniejszy

Napisano 30 wrzesień 2020 - 16:56

@Tawak wybacz mi  ,  przeciąg to inaczej wątpliwość , niepewność na kogo postawić w tym szalonym sezonie warszawa odpada ,  FC i HSV daje do myślenia w tym szaleństwie  musi być metoda ,  ale czy wena  twórcza warta ryzyka?

#247 sebastian86

sebastian86
  • Imię:Sebek

Napisano 30 wrzesień 2020 - 17:13

Dziwi mnie niektórych determinacja żeby mieć dziewczynę. Naprawdę. @sebastian86, myślisz, że Twoje życie będzie wtedy kolorowe i super? Możesz się nieźle rozczarować. Czasami naprawdę samemu lepiej.

Jeśli idzie o mnie to wolałbym mieć przyjaciółkę. Z dziewczyną łatwiej mi się rozmawia, bo z reguły są bardzo drobiazgowe i wszystko rozkładają na czynniki pierwsze. A ja programista to mi to odpowiada. Żartuje, ale coś w tym jest. Dla mnie zawsze dziewczyny robiły więcej niż faceci. Może tak wyszło. Może nie.

nie napisalem ze oczekuje superości i kolorowosci w zwiazku

• Moon73 lubi to

#248 adresik

adresik

Napisano 30 wrzesień 2020 - 17:37

xD

#249 Sarsm1

Sarsm1
  • Imię:Miłosz

Napisano 30 wrzesień 2020 - 18:10

Wiecie co tak czytałem wypowiedzi @Tawak i zacząłem zastanawiać się o co chodzi z tymi słowami " blackpille" i "redpille", więc sprawdziłem.... No oniemiałem że coś takiego istnieje wychodzi na to że jeszcze mało wiem o życiu.... co więcej nie wiem czy chciałem zapoznawać się z tym mam wrażenie że to komplikuje strasznie coś co i tak jest trudne dla facetów którzy próbują sobie kogoś znaleźć ale tak czytam to wszystko i mam wrażenie że odbiegliśmy mocno od tematu (też maczałem w tym palce....).

Więc ustaliliśmy że dziewczyny można szukać w: 

1. Necie (ciężkie ale wykonalne, znam osoby które chodzą średnio na 4 randki w miesiącu dzięki internetowi albo wcale jak ja czemu??)

2. Znajomi/Poprzez rodzinę ( myślę że to również jest ciężki temat bo dajmy na to macie wspólnych znajomych poznajecie się chodzicie ze sobą, coś się nie udaje i dodatkowo wspólni znajomi są w to wciągani ALE  z drugiej strony mogą pomóc zespolić związek lub go naprawić)

3. Wychodzenie do ludzi ( no to szeroko rozumiane pojęcie bo ja to mogę rozumieć jako SZKOŁA, PRACA gdzie uważam że jest wysoka możliwość poznania kogoś i o wiele łatwiejsza bo siłą rzeczy widzicie się tam częściej, ale można to rozumieć również jako KURSY, KONWENTY, SIŁOWNIA, SPOTKANIA W DOMU KULTURY, WOLONTARIAT itd. tu mam mieszane uczucia ale ok można kogoś znaleźć)

4. Imprezy, bary, kluby ( Nie wiem raczej wątpię... nie chcę nikogo urazić ale to w moim mniemaniu nie najlepsze miejsce na poznanie wybranki losu... Wiele osób o tym mi mówiło, sam tak uważam.... Co najwyżej można się tam umówić z nową sympatią ale znaleźć raczej mało możliwe)

5. niech ktoś coś dopisze :P

No i ogólnie trzeba w sumie wiedzieć co Ciebie jako człowieka pcha do tego żeby być w związku (nie ma właściwej odpowiedzi ale można próbować bo być w związku dla samego bycia w nim jest słabe). Myślę że samo świadomość jest w tym przypadku niezbędna żeby ze swojej strony pchać taki związek w dobrym kierunku, należy pamiętać że czasem jest dobrze czasem źle i starać się zawsze razem próbować pokonać przeciwności losu.

Już opisałem GDZIE możemy szukać partnera/partnerki ale trzeba powiedzieć jak zachęcić płeć przeciwną do rozmowy lub spotkania, strategie są różne w zależności od płci. I teraz uwaga dla kobiet założyć profil na tinderze lub innym profilu randkowym i w sumie mają tyle randek ile zapragną tylko muszą użyć sitka żeby wyłowić swój kamień szlachetny  ;). Co musi zrobić facet NIE WIEM!!!!  bo jestem sam od 10 lat XD ale jeśli mam być poważny to jedyne co przychodzi mi do głowy to coś trudnego ale trzeba być po pierwsze odważny bo trzeba jakoś do obcej kobiety zagadać, jak to już się uda i nie spojrzy na Ciebie jak na robaka to trzeba być naturalnym bo inaczej nie wróżę dobrego zakończenia a są raczej dwa (żeby nie gmatwać). Pierwsze szybko okazuje się że nie jesteś księciem z bajki lub samcem alfa i wyznajesz ideologię wolnych skarpet XD co kończy się zerwaniem (ale pierwsze miesiąc z motylami w brzuchu jest twój i nikt Tonie tego nie zabierze) a drugie to takie że całe życie udajesz kogoś kim nie jesteś co powoduje u Ciebie stres a w konsekwencji krótsze życie ( a niestety uwielbiamy grać fajniejszych niż jesteśmy bo tak XD). WIĘĆ MÓJ APEL JEST TAKI ZOSTAŃMY W DOMACH FACECI NIECH KOBIETY ZOBACZĄ JAK SMUTNO JEST BEZ NAS I MOŻE PRZESTANĄ BYĆ TAK WYBREDNYMI KSIĘŻNICZKAMI XD XD NIECH RZYJĄ WOLNE SKARPETY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

#250 Zołza

Zołza
  • Imię:D

Napisano 30 wrzesień 2020 - 18:17

Wojna płci trwa, a ten wątek czyta się tak : 21575b799eb661dff318c504dc38798b.gif

#251 amino

amino

Napisano 30 wrzesień 2020 - 19:49

No i ogólnie trzeba w sumie wiedzieć co Ciebie jako człowieka pcha do tego żeby być w związku (nie ma właściwej odpowiedzi ale można próbować bo być w związku dla samego bycia w nim jest słabe). Myślę że samo świadomość jest w tym przypadku niezbędna żeby ze swojej strony pchać taki związek w dobrym kierunku, należy pamiętać że czasem jest dobrze czasem źle i starać się zawsze razem próbować pokonać przeciwności losu.

Bardzo dobrze powiedziane :) Ja bym jeszcze dodała, że równie ważne jest po odpowiedzeniu sobie na pytanie co nas pcha do bycia w związku, odpowiedzenie sobie czego sie po takim związku spodziewamy i spojrzenie z boku na to na ile te nasze oczekiwania są realne. To ta cięższa część z pewnością szczególnie dla tych, kórzy albo nigdy w związku nie byli albo byli bardzo dawno temu.

Już opisałem GDZIE możemy szukać partnera/partnerki ale trzeba powiedzieć jak zachęcić płeć przeciwną do rozmowy lub spotkania, strategie są różne w zależności od płci. I teraz uwaga dla kobiet założyć profil na tinderze lub innym profilu randkowym i w sumie mają tyle randek ile zapragną tylko muszą użyć sitka żeby wyłowić swój kamień szlachetny   ;). Co musi zrobić facet NIE WIEM!!!!  bo jestem sam od 10 lat XD ale jeśli mam być poważny to jedyne co przychodzi mi do głowy to coś trudnego ale trzeba być po pierwsze odważny bo trzeba jakoś do obcej kobiety zagadać, jak to już się uda i nie spojrzy na Ciebie jak na robaka to trzeba być naturalnym bo inaczej nie wróżę dobrego zakończenia a są raczej dwa (żeby nie gmatwać). Pierwsze szybko okazuje się że nie jesteś księciem z bajki lub samcem alfa i wyznajesz ideologię wolnych skarpet XD co kończy się zerwaniem (ale pierwsze miesiąc z motylami w brzuchu jest twój i nikt Tonie tego nie zabierze) a drugie to takie że całe życie udajesz kogoś kim nie jesteś co powoduje u Ciebie stres a w konsekwencji krótsze życie ( a niestety uwielbiamy grać fajniejszych niż jesteśmy bo tak XD). 

Ja zawsze wyznawałam zasadę: być sobą no matter what i to na całego w sumie tzn. np. jak nie wiem co napisac to piszę, że nie wiem bo to czy tamto. Jak mam jakieś obiekcje, dziwne myśli ect. to też o nich piszę. Czasem to może odstraszać - cóż zdarza się ale chyba częściej okazuje się na swój sposób oryginalne (bo kto w dzisiejszych czasach ma odwage mówić prawdę?) albo jeszcze lepiej okazuje się, że druga strona ma tak samo i wtedy zaczyna się prawdziwa szczera rozmowa. Moim zdaniem warto zaryzykowac takie podejscie chociażby raz w ramach eksperymentu. A nuż widelec okaże sie to strzał w dziesiątkę ? A jesli nie, jeśli poniesiecie klęskę to cóż, wiecej tego "błędu" najwyżej nie popełnicie. Wiele do starcenia nie macie jesli dotychczasowe sposoby zawiodły.

Użytkownik amino edytował ten post 30 wrzesień 2020 - 19:53

• ohnowow lubi to

#252 Tawak

Tawak

Napisano 30 wrzesień 2020 - 23:59

@{Zołza}
Nie ma żadnej wojny płci.
Kobiety nie konkurują z mężczyznami, tylko między sobą o najlepszych facetów, a to też niewszędzie. Powszechna rezygnacja z monogamii, z małżeństw sprawia, że ceniony mężczyzna ma coraz częściej wiele partnerek, a nawet potomstwo z wieloma kobietami.
Gra toczy się między samcami. Ja ją przegrałem dziesiątki lat temu.

Użytkownik Tawak edytował ten post 01 październik 2020 - 00:01

#253 SmacznyKeksik

SmacznyKeksik
  • Imię:Magda

Napisano 01 październik 2020 - 09:13

@{Zołza}
Nie ma żadnej wojny płci.
Kobiety nie konkurują z mężczyznami, tylko między sobą o najlepszych facetów, a to też niewszędzie. Powszechna rezygnacja z monogamii, z małżeństw sprawia, że ceniony mężczyzna ma coraz częściej wiele partnerek, a nawet potomstwo z wieloma kobietami.
Gra toczy się między samcami. Ja ją przegrałem dziesiątki lat temu.

Z perspektywy psychologii ewolucyjnej wojna płci to podstawa. Kobiety mają inny interes reprodukcyjny niż faceci i gra się toczy o wypracowanie dobrego kompromisu. Więc to dość wybiórcze postrzeganie psychologii ewolucyjnej, którą tak lubisz się posiłkować w swojej argumentacji nawet, jeśli nie nazywasz jej wprost.

Tak właśnie postępują ci rozmaici "pillowcy" - czytają piąte przez dziesiąte, dokonują potężnych uogólnień i przeredagowań opracowań naukowych (a najczęściej - popularnonaukowych) byle tylko uzasadnić swoją z góry założoną tezę.

Tymczasem to wszystko jest tak złożone i wieloczynnikowe, że nie można tu utworzyć takiej płaskiej narracji :D

• ohnowow lubi to

#254 Tawak

Tawak

Napisano 01 październik 2020 - 09:50

Z perspektywy psychologii ewolucyjnej wojna płci to podstawa. Kobiety mają inny interes reprodukcyjny niż faceci i gra się toczy o wypracowanie dobrego kompromisu. Więc to dość wybiórcze postrzeganie psychologii ewolucyjnej, którą tak lubisz się posiłkować w swojej argumentacji nawet, jeśli nie nazywasz jej wprost.

Kompromis oznacza rezygnację z części swoich oczekiwań, roszczeń.
Dlatego kompromisowym rozwiązaniem dla wielu kobiet jest samotne wychowywanie dziecka z odpowiednimi genami. A tatuś ma już nowe dziewczynki.

Tak właśnie postępują ci rozmaici "pillowcy" - czytają piąte przez dziesiąte, dokonują potężnych uogólnień i przeredagowań opracowań naukowych (a najczęściej - popularnonaukowych) byle tylko uzasadnić swoją z góry założoną tezę.

Niemniej konkluzja jest trafna - nie każdy może (powinien) mieć partnerkę.
Nota bene, kobietom incelaki nie powinny przeszkadzać. Przecież i tak kobiety odrzucają ich a priori i mogą się skupić na lepszych osobnikach. xD