Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Brakuje mi drugiej połowy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#1 Obieżyświat

Obieżyświat

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 51 postów
  • Imię:Kuba

Napisano 11 marzec 2019 - 17:58

To taki dobijający ból, być samotnym. Miłość rodzica nie zaspokoi tej potrzeby bycia kochanym z wzajemnością. Tak bardzo zazdroszczę osobom, które potrafią nawiązywać takie relacje. Chciałbym móc wracając z pracy pocałować i uścisnąć ukochaną, ehh jak bardzo chciałbym tego doświadczyć.
  • apsa i redrose lubią to

#2 cień wiatru

cień wiatru

cieniu

• Moderator
  • 9246 postów
  • Imię:Michał

Napisano 11 marzec 2019 - 18:06

@Obieżyświat nie trzeba zazdrościć, każdy człowiek ma inne umiejętności w tym zakresie i to jest naturalne. Jeden jest pewny siebie, śmiały i bezpośredni, inny wycofany, zakompleksiony ale to wcale nie oznacza, że gorszy. Może nawet lepszy, bo nieśmiali, którzy pokonają swój lęk i odważą się nawiązać bliską relację zazwyczaj o nią starannie dbają.
Masz marzenia, a próbujesz je jakoś urzeczywistnić?

Zgubić się to nic strasznego.
Nie szukać drogi - to jest porażka...

#3 Obieżyświat

Obieżyświat

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 51 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 18:13

@Obieżyświat nie trzeba zazdrościć, każdy człowiek ma inne umiejętności w tym zakresie i to jest naturalne. Jeden jest pewny siebie, śmiały i bezpośredni, inny wycofany, zakompleksiony ale to wcale nie oznacza, że gorszy. Może nawet lepszy, bo nieśmiali, którzy pokonają swój lęk i odważą się nawiązać bliską relację zazwyczaj o nią starannie dbają.
Masz marzenia, a próbujesz je jakoś urzeczywistnić?

Mnie generalnie nic nie cieszy, ale stare marzenia staram sie realizować (zwiedzanie świata). Do kobiety się podejść nie boję (o ile jest sama), zamienić słowa też nie, ale nie umiem flirtować, za wolno myślę. Zawsze muszę mieć przemyślane każde słowo, za nudne mam usposobienie żeby mieć partnerkę. Pewnie przez nieustanne zmęczenie i przygnębienie.

#4 Frozen21

Frozen21

Weteran forum

• Bywalec
  • 1120 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 20:28

Mi też

#5 Obieżyświat

Obieżyświat

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 51 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 21:00

Mi też

Razem raźniej :)

#6 Frozen21

Frozen21

Weteran forum

• Bywalec
  • 1120 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 21:11

Razem raźniej :)

Powiedzmy.. Oby tylko po tym deszczu tęcza nam nie wyszła ;)

#7 Graviora

Graviora

BędzieGorzej

• Bywalec
  • 951 postów
  • Imię:Sebastian

Napisano 11 marzec 2019 - 21:17

Mam ogromny problem z samotnoscia, bardzo...

Wczoraj wpadlem na ten filmik, zawsze mozesz sprobowac oszukac sie w ten sposob ;XXXx

• Tawak lubi to
<p>Setki pytan, tysiace odpowiedzi. #BedzieGorzej.

#8 BialaPatola

BialaPatola

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 46 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 21:22

Wczoraj wpadlem na ten filmik, zawsze mozesz sprobowac oszukac sie w ten sposob ;XXXx

"Po prostu nie bądź smutny ziom :)"
IKS DE. Sorry filmik wart tyle co i... No. Niektórzy ludzie faktycznie są samotnikami ale to jest mniejszość. Większość z nas potrzebuje przynajmniej jednej bliskiej osoby

#9 Obieżyświat

Obieżyświat

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 51 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 21:24

Powiedzmy.. Oby tylko po tym deszczu tęcza nam nie wyszła ;)

hehe

Tak średnio pomaga.
Właściwie to wcale.

#10 Husky

Husky

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 52 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 21:24

Oj brakuje nie tylko tobie  :mellow:

#11 Graviora

Graviora

BędzieGorzej

• Bywalec
  • 951 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 21:34

"Po prostu nie bądź smutny ziom :)"
IKS DE. Sorry filmik wart tyle co i... No. Niektórzy ludzie faktycznie są samotnikami ale to jest mniejszość. Większość z nas potrzebuje przynajmniej jednej bliskiej osoby

hehe

Tak średnio pomaga.
Właściwie to wcale.

Tak ten filmik to gowno. Nie pamietam juz o czym on tam pier*olil ale byl otam jedno zdanie typu "Nie wmawiaj sobie samotnosci, naucz sie zyc samemu, ,pogodzic sie ze soba"

I bardziej chodzilo mi o to, zeby zwyczajnie pogodzic sie z tym jak jest. Im wiecej o tym myslisz tym jest tylko gorzej, mysle o tym od kilku lat wiec wiem o czym mowicie. Zreszta chyba od zawsze o tym mysle, a w dup..... Nie mam na to sily. Pisanie nam nie pomoze. 

Milego chlopaki, oby sie udalo Wam kogos spotkac ;)

Użytkownik Graviora edytował ten post 11 marzec 2019 - 21:34

#12 Obieżyświat

Obieżyświat

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 51 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 21:36

Tak ten filmik to gowno. Nie pamietam juz o czym on tam pier*olil ale byl otam jedno zdanie typu "Nie wmawiaj sobie samotnosci, naucz sie zyc samemu, ,pogodzic sie ze soba"
I bardziej chodzilo mi o to, zeby zwyczajnie pogodzic sie z tym jak jest. Im wiecej o tym myslisz tym jest tylko gorzej, mysle o tym od kilku lat wiec wiem o czym mowicie. Zreszta chyba od zawsze o tym mysle, a w dup..... Nie mam na to sily. Pisanie nam nie pomoze. 

Ja to już jestem w zaawansowanej fazie. Nawet kiedyś trzymałem dziewczynę za rękę. Po porady możecie pisać na pw. Tylko spokojnie bo na wszystko nie odpisze.

Użytkownik Obieżyświat edytował ten post 11 marzec 2019 - 21:37

#13 BialaPatola

BialaPatola

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 46 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 21:37

Tylko po co godzić się na coś co nam się nie podoba? W życiu trzeba walczyć o swoje. Jeśli chcesz coś mieć to musisz sobie to wywalczyć i zapracować. Niektórzy mają trudniej niż inni i muszą włożyć więcej pracy, ale nigdy nie można się poddawać

#14 Graviora

Graviora

BędzieGorzej

• Bywalec
  • 951 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 21:38

Tylko po co godzić się na coś co nam się nie podoba? W życiu trzeba walczyć o swoje. Jeśli chcesz coś mieć to musisz sobie to wywalczyć i zapracować. Niektórzy mają trudniej niż inni i muszą włożyć więcej pracy, ale nigdy nie można się poddawać

Zgadzam sie. Co robisz w tym kierunku zeby to poprawic? 

Siedzisz i piszesz o tym tutaj? 

#15 Obieżyświat

Obieżyświat

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 51 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 21:43

Wiem, że to nie do mnie. Osobiście nie zrobiłem prawie nic. Właściwie kilka razy zakładane i usuwane konta na portalach randkowych. Jak wiadomo bezskutecznie. Z drugiej strony przerażała mnie głupota dziewczyn z tych portali. Po każdej rozmowie z nimi moja samotność była mniej bolesna, ale na dłuższą metę potrzeba bliskości jest silniejsza.
  • Graviora lubi to

#16 BialaPatola

BialaPatola

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 46 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 21:50

Nie. Co miałem zrobić to zrobiłem i poznałem kilka wartościowych osób. Teraz jestem w innej sytuacji niż byłem i uważam, że dużo się nauczyłem i rozwinąłem.

A piszę tutaj bo lubię xD. Zwyczajnie lubię to miejsce, byłem tutaj kiedy miałem dużo gorszy okres niż teraz i dostałem od ludzi tutaj wiele wsparcia i poznałem kilka świetnych osób. Mam sentyment do tego forum. Bez urazy mordo, ale sam pewnie dobrze wiesz, że co prawda każdy lubi z siebie coś wyrzucić i ponarzekać ale ostatecznie trzeba działać

Wiem, że to nie do mnie. Osobiście nie zrobiłem prawie nic. Właściwie kilka razy zakładane i usuwane konta na portalach randkowych. Jak wiadomo bezskutecznie. Z drugiej strony przerażała mnie głupota dziewczyn z tych portali. Po każdej rozmowie z nimi moja samotność była mniej bolesna, ale na dłuższą metę potrzeba bliskości jest silniejsza.

Czasem trzeba po prostu dłużej szukać i wykazać się cierpliwością. Jeśli nie będziesz próbować to zwyczajnie na nie trafisz na kogoś kto będzie do ciebie pasować. Tu po prostu wkracza zwykła matematyka, im więcej kobiet poznasz tym większa szansa że trafisz na właściwą

#17 Graviora

Graviora

BędzieGorzej

• Bywalec
  • 951 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 21:55

Tak jak mowisz... 

Fajnie jest miec z kims kontakt, flirtowac ale to nie to samo co obecnosc drugiej osoby. Bliskosc, dotyk, zapach. Poczucie, ze jestes dla kogos wazny i ktos jest wazny dla Ciebie.

Temat rzeka, nie rozwijam bo mam bol istenienia od razu. 

@BialaPatola

Rozumiem, luuz. Ja zwyczajnie napisalem, ze albo godzisz sie z samotnoscia i zyjesz w ten sposob. Odziwo potrzebuje bliskosci a odpycham ludzi, rozumiesz? Wiec albo znajde odpowiednia osobe albo musze sie z tym pogodzic, proste. Dlatgo wrzucilem ten filmik, ze jesli nie tak to szukaj innego wyjscia. Najwazniejsze to pokochac siebie, wtedy bedziesz w stanie pokochac innych, proste ;X 

No nic, jest jak jest ;) Samo sie nic nie zrobi, trzeba dzialac. 

#18 BialaPatola

BialaPatola

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 46 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 21:57

Tak jak mowisz... 

Fajnie jest miec z kims kontakt, flirtowac ale to nie to samo co obecnosc drugiej osoby. Bliskosc, dotyk, zapach. Poczucie, ze jestes dla kogos wazny i ktos jest wazny dla Ciebie.

Temat rzeka, nie rozwijam bo mam bol istenienia od razu. 

@BialaPatola

Rozumiem, luuz. Ja zwyczajnie napisalem, ze albo godzisz sie z samotnoscia i zyjesz w ten sposob. Odziwo potrzebuje bliskosci a odpycham ludzi, rozumiesz? Wiec albo znajde odpowiednia osobe albo musze sie z tym pogodzic, proste. Dlatgo wrzucilem ten filmik, ze jesli nie tak to szukaj innego wyjscia. Najwazniejsze to pokochac siebie, wtedy bedziesz w stanie pokochac innych, proste ;X 

No nic, jest jak jest ;) Samo sie nic nie zrobi, trzeba dzialac. 

To prawda. Chyba faktycznie najpierw należy zaakceptować siebie żeby przestać odpychać innych. Miałem to samo kiedyś. Cały czas mam takie tendencje ale staram się je tłumić

#19 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 217 postów
  • Imię:Natalia

Napisano 11 marzec 2019 - 22:51

Heh, mi też bardzo brakuje drugiej osoby. Kogoś, kto będę wiedziała, że mnie rozumie. Kto spojrzy czasem na mnie i bez słów będzie wiedział, że to jest ten moment, kiedy trzeba po prostu poklepać miejsce obok siebie, zarezerwowane dla mnie, i przytuli.

Brakuje mi kogoś, kto w mroźny wieczór zaparzy mi herbatę i okryje miękkim kocem pytając, jak minął mi dzień. Opowie też o swoim. O kimś, kto pewnego dnia nie będzie wiedział co zrobić i zwróci się do mnie o pomoc, a ja z całym sercem na dłoni zrobię wszystko, co w mojej mocy, by mu pomóc.

Brakuje mi kogoś, z kim pożegnam się rano wychodząc do pracy, po czym po kilku minutach dostanę wiadomość: "już tęsknię".

Brakuje mi kogoś, kto naleje mi kieliszek wina, gdy wrócę sfrustrowana z pracy i pozwoli mi ponarzekać dla samej zasady, bo tego czasem człowiek potrzebuje. A później zaciągnie mnie do łóżka wiedząc, że właśnie teraz jest ten moment, kiedy ta forma rozładowania emocji będzie odpowiednia.

Brakuje mi kogoś przed kim będę mogła się otworzyć. Dla kogo będę na śmierć i życie. Kogoś, z kim trudy dnia codziennego będą wydawały się błahostka i wiedząc, że mam go obok - będę w stanie znieść dosłownie wszystko.

Brakuje mi kogoś, kim mogłabym się opiekować, o kogo mogłabym się troszczyć. Kogos, komu podam rano kawę dokładnie wiedząc, czy i ile słodzi. I że lubi kawę w tym, a nie innym kubku. Bo przecież w tym drugim pije tylko herbatę.

Brakuje mi kogoś, kto swoimi ramionami sprawi, że czuje się bezpieczna, a jednocześnie będzie czuł się dobrze, gdy głaszcze go po głowie i zapewniam, że jestem, że nigdzie się nie wybieram.

Echhhh.. wieczorne pragnienia i małe smutki.

Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.

#20 BialaPatola

BialaPatola

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 46 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 22:57

Heh, mi też bardzo brakuje drugiej osoby. Kogoś, kto będę wiedziała, że mnie rozumie. Kto spojrzy czasem na mnie i bez słów będzie wiedział, że to jest ten moment, kiedy trzeba po prostu poklepać miejsce obok siebie, zarezerwowane dla mnie, i przytuli.

Brakuje mi kogoś, kto w mroźny wieczór zaparzy mi herbatę i okryje miękkim kocem pytając, jak minął mi dzień. Opowie też o swoim. O kimś, kto pewnego dnia nie będzie wiedział co zrobić i zwróci się do mnie o pomoc, a ja z całym sercem na dłoni zrobię wszystko, co w mojej mocy, by mu pomóc.

Brakuje mi kogoś, z kim pożegnam się rano wychodząc do pracy, po czym po kilku minutach dostanę wiadomość: "już tęsknię".

Brakuje mi kogoś, kto naleje mi kieliszek wina, gdy wrócę sfrustrowana z pracy i pozwoli mi ponarzekać dla samej zasady, bo tego czasem człowiek potrzebuje. A później zaciągnie mnie do łóżka wiedząc, że właśnie teraz jest ten moment, kiedy ta forma rozładowania emocji będzie odpowiednia.

Brakuje mi kogoś przed kim będę mogła się otworzyć. Dla kogo będę na śmierć i życie. Kogoś, z kim trudy dnia codziennego będą wydawały się błahostka i wiedząc, że mam go obok - będę w stanie znieść dosłownie wszystko.

Brakuje mi kogoś, kim mogłabym się opiekować, o kogo mogłabym się troszczyć. Kogos, komu podam rano kawę dokładnie wiedząc, czy i ile słodzi. I że lubi kawę w tym, a nie innym kubku. Bo przecież w tym drugim pije tylko herbatę.

Brakuje mi kogoś, kto swoimi ramionami sprawi, że czuje się bezpieczna, a jednocześnie będzie czuł się dobrze, gdy głaszcze go po głowie i zapewniam, że jestem, że nigdzie się nie wybieram.

Echhhh.. wieczorne pragnienia i małe smutki.

Znalezienie kogoś takiego kto będzie nas rozumiał tak dobrze jest trudne, ale najważniejsze to szukać. Chyba najgorsze co można zrobić to czekać na łut szczęścia aż ktoś taki sam na nas trafi. Może tak być, ale to się rzadko zdarza. 

Życzę wam wszystkim tutaj ludzie żebyście kogoś znaleźli dla siebie, tę jedną wyjątkową osobę

• cień wiatru lubi to