Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

LUTOWE pogaduchy - no i coraz bliżej wiosny!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
305 odpowiedzi w tym temacie

#301 Speedy95

Speedy95

Forumowy Reprezentant Social Menda Crew

• Bywalec
  • 3970 postów
  • Gadu-Gadu:48162724
  • Imię:Michał

Napisano dziś, 13:43

miałem koszmarną noc nie wiem ale chyba przeziębiłem zatoki ponieważ miałem katar taki że oddychać nie mogłem

no i nie spałem wcale no i rano pojechałem do miasta po krople ponieważ czułem że oszaleje bo to była jakaś katorga...

Nie po to jesteśmy mózgiem obdarzeni by godność swą na drobne zamienić 
Ty mi pomożesz i ja ci pomogę raźniej będzie walczyło się z wrogiem 
Bo czasy srogie ja dam lek na zmęczoną duszę Ewenement Selecta
Vienio i Pele - To dla moich ludzi feat Gutek, Luis.

#302 Nelyssa

Nelyssa

Cassandra/Midsy :)

• Bywalec
  • 787 postów
  • Gadu-Gadu:57338688
  • Imię:Karolcia :)

Napisano dziś, 14:17

Wrocilam od kilku dni do sciagania seriali :)

1549316871-U13301.gif

#303 selfvenom

selfvenom

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 384 postów
  • Imię:Oliwia

Napisano dziś, 17:53

Mój dzisiejszy lutowy piątek powinien być 13 dniem ....bo takiego mieć pecha jak ja dzisiaj to trzeba być udanym ....

Wczoraj okazało się bardzo nieoczekiwanie że będę musiała dzisiaj pojechać do Świdwina do psychiatry (4h pociągiem od Poznania) na spotkanie ale nie mogłam sobie pozwolić na przyjazd do rodzinnego miasta ze względu na zawalenie robotą na uczelni więc po spotkaniu miałam także wracać ... po prostu cały dzień w pociągu.

Na porannych zajęciach przypomniałam sobie że zapomniałam wziąć leków a że pociąg był o 10:22 to pojechałam od razu po zajęciach do domu wziąć tą cholerna tabletkę a potem znowu na pociąg. Udało mi się zdążyć na tą 10:22 i wiecie co ? Jechałam może łącznie 5 min gdy Pociąg się wykoleił. Dobrze że udało mu się wyhamować bo poleciałby w skarpę. 2h  siedziałam w zamkniętym pociągu z ludźmi czekając na podstawienie pociagu którym i tak nie mogłam jechać ze względu na to że inne zaplanowane przesiadki itp itd .... no na żaden pociąg bym już nie zdążyła. Wysiąść z pociągu też nie mogłam.... dramat ogólny. Po takim siedzeniu w pociągu zaczęłam dostawać już lęków i ataków bo przecież zamknięta przestrzeń mnóstwo ludzi .... prawie zaczęłam płakać, dusić się aż jakaś Pani zapytała czy może w jakiś sposób mi pomóc. W końcu po przesiadce do innego podstawionego pociągu wysiadłam na następnej stacji czyli NA ZADUPIU z którego musiałam wracać cała roztrzęsiona do domu. Na taxówki (gdzie na każdą miałam zniżkę 50%) łącznie w jeden dzień wydałam około 30 zł a na bilety pociągowe kolejne 40 zł. Nie mówiąc już o tym ze niczego nie załatwiłam, jestem styrana psychicznie i ta sytuacja doprowadziła że naprawdę mam uraz do pociągów... Napisałam reklamacje, pewnie będą to mieć gdzieś co się wydarzyło i może za jeden bilet oddadzą nie wiem ... czas rozpatrywania to 30 dni  :angry:  :angry:

Mam dość !

#304 cień wiatru

cień wiatru

cieniu

• Moderator
  • 8117 postów

Napisano dziś, 18:06

@selfvenom po prostu piątkowa kumulacja.
Dobrze, że nic Ci się nie stało.

Zgubić się to nic strasznego.
Nie szukać drogi - to jest porażka...mysli.gif

#305 Liana

Liana

Zadomowiony

• Bywalec
  • 2964 postów
  • Imię:Magda

Napisano dziś, 19:19

Praca, praca, praca...

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.g051.gif

#306 cień wiatru

cień wiatru

cieniu

• Moderator
  • 8117 postów

Napisano dziś, 19:21

@Liana współczuję ci. To jest straszny automatyzm.

Zgubić się to nic strasznego.
Nie szukać drogi - to jest porażka...mysli.gif