Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Pokój podziękowań.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#41 Tawak

Tawak

Napisano 09 wrzesień 2019 - 19:18

@Complicated_85

Cały czas jestem Tobą zaskoczony.

#42 Complicated_85

Complicated_85
  • Gadu-Gadu:3246621
  • Imię:Dominika

Napisano 09 wrzesień 2019 - 19:19

@Tawak <zawstydzony>

"Życie zaczyna się tam, gdzie kończy się lęk". 

"Prawdziwe zwycięstwo to zwycięstwo nad samym sobą".

#43 Complicated_85

Complicated_85

Napisano 30 grudzień 2019 - 17:53

Mija kolejny rok, między innymi kolejny rok na forum :). Chciałam podziękować za waszą obecność, dobre rady, wymiany zdań, niekoniecznie miłe - wszak różnimy się wszyscy i to jest wspaniałe. Mieliśmy również fajne spotkanie w Warszawie, gdzie udało nam się zebrać w całkiem sporym gronie :). Mam nadzieję, że kolejny rok wśród was będzie obfitował w mnóstwo cudownych momentów i jak najmniej tych niemiłych.Wszystkiego dobrego :).

#44 Gość_relic_*

Gość_relic_*
  • Gość

Napisano 30 grudzień 2019 - 19:44

@Complicated_85 No i pięknie :)

Ja również chciałbym podziękować wszystkim użytkownikom za obecność, za aktywność, za kształtowanie pozytywnego przekazu forum. Mam nadzieję, że kolejny rok będzie wolny od animozji, konfliktów, wzajemnej niechęci, a wszelkie urazy pójdą w niepamięć. Dziękuję swoim zwolennikom za poparcie w trudnych chwilach, przeciwnikom za krytykę, która pozwala uczyć się eliminowania własnych uchybień i bycia lepszym dla innych. 

Życzę Wam lepszych Was, takich jakimi widzicie się w Waszych marzeniach :)

#45 Gość_Liana_*

Gość_Liana_*
  • Gość

Napisano 31 grudzień 2019 - 16:13

1577805197-U12873.jpeg

#46 Complicated_85

Complicated_85

Napisano 15 styczeń 2020 - 14:15

Pokój może nieodpowiedni, ale nieważne :). Chciałam podziękować @hawwa za to, jaka jest i że powróciła na forum, urozmaicając tym samym forumowe życie :). Mimo, iż zmagasz się z niemałymi trudami dnia codziennego, dzielnie dajesz radę, stawiasz im czoła i dajesz przykład innym, że mimo tego można żyć i walczyć o lepsze jutro. Życzę Ci wszystkiego najlepszego :wub:.

• hawwa, molenka i Wisienka770330 lubią to

#47 Gość_relic_*

Gość_relic_*
  • Gość

Napisano 15 styczeń 2020 - 14:18

@Complicated_85 przychylam się do tego. Forum zdecydowanie zyskuje z powodu obecności hawwy.

#48 hawwa

hawwa

Napisano 15 styczeń 2020 - 14:19

@Complicated_85  dziękuję  :wub:  jest mi ogromnie miło  :wub:

@Complicated_85 przychylam się do tego. Forum zdecydowanie zyskuje z powodu obecności hawwy.

i Tobie również dziękuję  :wub:

ja jestem zwykły prosty człowiek :)

Wam również życzę wszystkiego dobrego i chciałam jeszcze dopisać, że mimo iż to wirtualna znajomość to cieszę się, że Was poznałam to forum jest też dla mnie jak zapalnik do walki o siebie...  Mam nadzieję, że kiedys uda nam sie Wszystkim spotkać i uścisnąć sobie dłonie :)

Użytkownik hawwa edytował ten post 15 styczeń 2020 - 15:15

• molenka, Wisienka770330, Willow47 i 1 inna osoba lubią to
"Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej." Paulo Coelho

#49 Gość_Liana_*

Gość_Liana_*
  • Gość

Napisano 15 styczeń 2020 - 18:58

Też odbieram pozytywnie naszą koleżankę @hawwa  :)

• hawwa i Complicated_85 lubią to

#50 Complicated_85

Complicated_85

Napisano 21 styczeń 2020 - 17:43

@WhiteBlankPage Chciałam gorąco podziękować za słodyczową przesyłkę :). Będzie jedzone - dziękuję :wub:.

• molenka, victoria, Wisienka770330 i 1 inna osoba lubią to

#51 Wisienka770330

Wisienka770330
  • Imię:Kasia

Napisano 21 styczeń 2020 - 18:08

@WhiteBlankPage dziękuję Kochana z całego serca za paczkę. 💙 . Brak mi słów żeby wyrazić radość i podziękować słowami 😊 .
Dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję 😊 .

Załączone pliki

Użytkownik Wisienka770330 edytował ten post 21 styczeń 2020 - 18:14

• molenka, victoria, Complicated_85 i 1 inna osoba lubią to

#52 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Napisano 21 styczeń 2020 - 19:59

@Complicated_85 @Wisienka770330 cieszę się, że tak szybko doszły. :) Wysyłałam w sobotę. Mocno się uszkodziły podczas transportu?

Smacznego dziewczyny!!! :)
  • Wisienka770330 lubi to

Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.

#53 Wisienka770330

Wisienka770330

Napisano 21 styczeń 2020 - 20:07

@WhiteBlankPage wszystko dotarło w całości 😃 , tylko ta duża czekolada jest na pół przełamana ale takie coś to i mi się zdarza jak wracam z zakupami w torbie do domu 😃 . Będę miała mniej przełamywania jak ją otworzę 😃 . W ogóle 2 smaków jeszcze nigdy nie jadłam i w ogóle cieszę się jak dziecko w piaskownicy 😃 . Rzadko w życiu dostaje prezenty także dla mnie to ogromne szczęście 😃 .
A ptasie mleczko w 1/3 już zjedzone 😊 . Mniam mniam mniam mniam 😊 .
  • molenka lubi to

#54 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Napisano 21 styczeń 2020 - 20:12

@Wisienka770330 uffff to dobrze, że mocno nie ucierpiały, cieszę się. :)
Mam nadzieję, że Dominiki tez w całości w miarę.;p

Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.

#55 Wisienka770330

Wisienka770330

Napisano 21 styczeń 2020 - 20:34

@Complicated_85 korzystając z okazji chcę jeszcze raz z całego serca podziękować Ci Kochana za możliwość oglądania The Returned którego wycofanie z Netflix nie mogłam przeboleć i nie tylko (coś czego nie mam na Netflix wpadło mi w oko jeszcze - Joker którego bardzo chciałam zobaczyć 😊 ) .
Dziękuję za prezent 😊 . I za wsparcie duchowe na forum gdy mam gorsze momenty w domu (ostatnio znów częściej niż zwykle niestety) .
Dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję 😃 .
  • molenka i Complicated_85 lubią to

#56 Complicated_85

Complicated_85

Napisano 22 styczeń 2020 - 08:44

@WhiteBlankPage Duża czekolada tylko przełamana :). Jeszcze raz dzię[email protected]Wisienka770330 Cieszę się, że też mogłam sprawić radość :).

#57 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Napisano 22 styczeń 2020 - 10:34

@Complicated_85 no ale smak na szczęście ten sam ;)