Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Uzależnienie od nikotyny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
121 odpowiedzi w tym temacie

#121 Graviora

Graviora

BędzieGorzej

• Bywalec
  • 951 postów
  • Imię:Sebastian

Napisano 16 styczeń 2019 - 19:35

@Liana Tak jak napisalas : Tabletki za Ciebie nie rzuca palenia, rzucic na jakis czas to nie bylby zbyt wiekszy problem. Pod gorke bedzie z czasem a wydawaloby sie, ze pozniej bedzie lzej :D Eee jak juz nie palisz 6 tyg to zwyczajnie nie daj poniesc sie tej CHECI i nie pal. Motywacja i cala reszta jest do tego potrzebna, znam jednak ludzi co rzucili z dnia na dzien bez niczego, bez powodu, bez motywacji, zwyczajnie rzucili. Mnie mega irytuje to, ze to "on" papieros ma nade mna wladze, tragedia.

Sprobowac zawsze moge, probowalem wiele razy. Wkrotce moze znajdzie sie jakas wieksza motywacja do tego... Rzucic a probowac to roznica tak troszku heh. 

Okej podesle Ci na pw, tzn podaj email na pw to Ci wysle. Trzymam kciuki !

I to podsumowanie : ręczę ci, że nie zapalę już w swoim zyciu żadnego papierosa  ;) Zrobię wszystko aby do tego nie doszło... <zwatpienie?>

Podczas gdy mam checi do zycia, motywacje i lepsze dni to recze za wszystko, jestem w 100 % siebie pewny, zaczynam, dzialam a jak pozniej jeb*ie to wszystko na raz. 

Jestes/bylas moja "matka" wiec na pewno jestes madrzejsza i postaram sie od Ciebie uczyc, pokaz synowi ze mozna! 

Użytkownik Graviora edytował ten post 16 styczeń 2019 - 22:25

• molenka lubi to
<p>Setki pytan, tysiace odpowiedzi. #BedzieGorzej.

#122 Gość_BlankSpace_*

Gość_BlankSpace_*
  • Gość

Napisano 17 styczeń 2019 - 20:21

@nicram1985 gratuluję spektakularnego wyniku!
Ja jakiś czas temu próbowałam rzucić z desmoxanem, ale sytuacja z M. wcale mi nie pomagała, nie paliłam chyba przez cztery dni.
Może kiedyś znów spróbuję.