Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Problemy z alkoholem

alkohol

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
117 odpowiedzi w tym temacie

#101 miriam*

miriam*

Zadomowiony

• Bywalec
  • 2968 postów

Napisano 13 styczeń 2019 - 16:03

No tak ogólnie to wydaje mi się, że kobiety lepiej znoszą samotność :)
  • szmaragd lubi to

#102 Killing me softly

Killing me softly

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 411 postów
  • Gadu-Gadu:10445693

Napisano 13 styczeń 2019 - 16:07

Lepiej znoszą bo mają świadomość, że "mieć faceta" to żaden wyczyn... i mogą to w każdej chwili zmienić, kobiety , które są samotne to ZAZWYCZAJ są samotne z wyboru a nie z przymusu, sytuacja jest zupełnie odwrotna w przypadku mężczyzn, Ci samotni są samotni bo po prostu nie mogą żadnej kobiety uwieść a nie dlatego, że chcą być samotni.

Coś prowadzi mnie za rękę, może Pan, może szatan, sam już nie wiem co to jest

#103 Liana

Liana

Zadomowiony

• Bywalec
  • 3432 postów
  • Imię:Magda

Napisano 13 styczeń 2019 - 16:07

A co za różnica "jakimi słowami określę ten stan", w realu jestem kulturalny i dobry dla kobiet i jakoś nie przynosi to efektów..

Bo może myślisz tylko jednym a one to wyczuwają  :wacko: Miałam kiedyś faceta...był nieziemsko przystojny, pociągający i w ogóle cudny ale widział mnie tylko w kategorii sexu i ja o tym wiedziałam. Rzucił mnie po miesiącu znajomości gdy do niczego nie doszło. 

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.g051.gif

#104 Killing me softly

Killing me softly

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 411 postów

Napisano 13 styczeń 2019 - 16:12

Ciekawe jak kobieta z którą rozmawiam pare sekund, minut może wyczuć, że jestem dla niej miły bo chcę ją....  , proszę Cię :)  przede wszystkim kobiety atrakcyjne fizycznie znają swoją wartość i wiedzą doskonale, że dany facet, który z nią rozmawia i jest miły, fajny itp chciałby się z nią przespać, te z kolei , które sa mniej urodziwe.. traktuje się jak miłe fajne koleżanki i nie ma szans by taka wyczuła jakiś "podstęp" a mimo to jakoś ich też nie ciągnie w tę stronę..

#105 miriam*

miriam*

Zadomowiony

• Bywalec
  • 2968 postów

Napisano 13 styczeń 2019 - 16:14

Ciekawe jak kobieta z którą rozmawiam pare sekund, minut może wyczuć, że jestem dla niej miły bo chcę ją....  , proszę Cię :)  przede wszystkim kobiety atrakcyjne fizycznie znają swoją wartość i wiedzą doskonale, że dany facet, który z nią rozmawia i jest miły, fajny itp chciałby się z nią przespać, te z kolei , które sa mniej urodziwe.. traktuje się jak miłe fajne koleżanki i nie ma szans by taka wyczuła jakiś "podstęp" a mimo to jakoś ich też nie ciągnie w tę stronę..

Twoja mądrość życiowa mnie powala :D

#106 Gość_Cmentarny Lis_*

Gość_Cmentarny Lis_*
  • Gość

Napisano 13 styczeń 2019 - 16:16

Zaczyna sie typowe babskie gadanie - "bo może myślisz tylko jednym" a jak by nie myślał,to by było,że z nim coś nie tak. Po pijaku też czasami jakaś się napatoczyła - nie chwalę się tym,ale działałem na zasadzie "no skoro w innych okolicznościach nie jestem w stanie bzyknąć,to lepiej teraz niż w ogóle" a co do tej śmiesznej kwestii gwałtu - jak ja po pijanemu prowadząc auto kogoś zabiję,to co czy ja to wina?

#107 Killing me softly

Killing me softly

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 411 postów

Napisano 13 styczeń 2019 - 16:27

Dziękuję Miriam, że doceniasz mój kunszt myślowy :D  , jednakże pisze zupełną prawdę i na to kontrargumentu nikt nie da ;)

#108 Gość_Cmentarny Lis_*

Gość_Cmentarny Lis_*
  • Gość

Napisano 13 styczeń 2019 - 16:42

W takim jednym miejscu w którym pracowałem (gdzie 90% stanowiły kobiety, do tego młode) młodszy kolega powiedział mi,że kierowniczka powiedziała mu,że dziewczyny się skarżą,że je podrywa a on tylko chciał być miły.Jaki z tego wniosek? Lepiej nie być miłym,to przynajmniej niektóre odbiorę cię,że jesteś łobuzem a łobuz kocha najbardziej.najmocniej etc

#109 Killing me softly

Killing me softly

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 411 postów

Napisano 13 styczeń 2019 - 16:50

Kobiety to bezwzględne bestie, jak zobaczą, że chłopak jest miły  itp to go wykorzystują i oczywiście nie w celach sexualnych (o tym to może zapomnieć) tylko w celach "własnego dobra" czyli, przynieś, podaj, zrób za mnie, weź to i tamto itp itd..

pamiętam w poprzedniej robocie, byłem takim miłym chłopczykiem , każda laska na magazynie wołała mnie jak trzeba było palete przewieźć, jakieś pudło podnieść , coś zrobić za nią bo ona jako kobieta  nie jest na tyle silna (to po co się zatrudniają na magazynach.. ) itp itd..., później po pewnym zawodzie miłosnym, gdzie właśnie dla takiej laseczki byłem milutki i miałem nadzieje, że coś będzie więcej a ona mnie oczywiście olała, zaczałem być chamowaty, nie robiłem tego co prosiły itp... , od razu nabrały szacunku i czułem się o wiele lepiej niż poprzednio będąc miłym, a jakże się śmiałem kiedy przychodził do pracy jakiś nowy, młody pelikan i zaraz każda wołała takiego by jej coś pomógł :) oczywiscie ta pomoc to na zasadzie, weź mi to przenieś bo ja nie mam siły...  a ja stałem obok i się śmiałem , pamiętam , że już do mnie żadna z takimi pierdołami nie podchodziła :)

Użytkownik Killing me softly edytował ten post 13 styczeń 2019 - 16:51

#110 Gość_Cmentarny Lis_*

Gość_Cmentarny Lis_*
  • Gość

Napisano 13 styczeń 2019 - 16:55

Czekaj Killing me softly zaraz się wszystkie zlecą tutaj,bo nie wypowiadamy się teraz o nich z pozycji kolan, one sobie mogę po facetach jeździć my nie. Masz stulić mordę i za****lać na księżniczkę. Życie....

#111 Liana

Liana

Zadomowiony

• Bywalec
  • 3432 postów
  • Imię:Magda

Napisano 13 styczeń 2019 - 17:03

@Matterhorn cisza...;)

• miriam* lubi to
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.g051.gif

#112 Gość_Cmentarny Lis_*

Gość_Cmentarny Lis_*
  • Gość

Napisano 13 styczeń 2019 - 17:07

Ciekawe co by było,gdybym nie napisał o tym zlocie ;P

#113 Killing me softly

Killing me softly

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 411 postów

Napisano 13 styczeń 2019 - 17:08

Dziewczyny raczej nie rzucą się na nas bo widzą, że piszemy czystą prawdę, to tak jakby negować , że ziemia jest okrągła

#114 Gość_Cmentarny Lis_*

Gość_Cmentarny Lis_*
  • Gość

Napisano 13 styczeń 2019 - 17:10

W sumie racja,ale znam takie,które by zaraz zaczęły od pięknych "komplementów"  typu mizogin etc

#115 miriam*

miriam*

Zadomowiony

• Bywalec
  • 2968 postów

Napisano 13 styczeń 2019 - 17:26

Pogadajcie sobie najlepiej Panowie sami ze sobą aby powymieniać myśli jakie kobiety są okropne ;)
  • Frozen21 lubi to

#116 Killing me softly

Killing me softly

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 411 postów

Napisano 13 styczeń 2019 - 17:28

my już skończyliśmy :D brak odp z drugiej strony uważam, że brak argumentów po prostu i tyle ;)

#117 szmaragd

szmaragd

Zadomowiony

• Moderator
  • 2572 postów

Napisano 13 styczeń 2019 - 19:25

"mieć faceta" to żaden wyczyn... i mogą to w każdej chwili zmienić, kobiety , które są samotne to ZAZWYCZAJ są samotne z wyboru a nie z przymusu

Nie no, jasne, od tak pstryknąć i już jest. Wcale tak nie jest. Ja prawie do trzydziestki byłam sama a podobno ,,nic mi nie brakuje". Bo pewno wybrzydzałam. No może i tak, bo chciałam kogoś więcej niż patologię spod przysłowiowej ,,budki z piwem" (żeby nie było - do nikogo tu personalnie się nie zwracam).
Niewiele dziewczyn jest samotnych z wyboru. Są takie, które mają dobrą pracę, są wykształcone, mają jakieś zainteresowania no i kogo mają sobie wziąć? Dresa, który ch... i q..wa używa zamiast przecinka i ledwo podstawówkę skończył? A często ci normalnie uganiają się za tymi ,,księżniczkami", na które w kółko narzekają, a one jakimś cudem ciągle kogoś znajdują. 

Może uogólniam, ale takie mam spostrzeżenia.

Kobiety to bezwzględne bestie...

No litości....

Czekaj Killing me softly zaraz się wszystkie zlecą tutaj,bo nie wypowiadamy się teraz o nich z pozycji kolan, one sobie mogę po facetach jeździć my nie. Masz stulić mordę i za****lać na księżniczkę. Życie....

A kto Ci każe za takimi ganiać? Bo są ładne, mają ,,warunki" i nigdy je ,,głowa nie boli"?  Jak pisałam wyżej, takie prawie nigdy nie są same. Jakim cudem, skoro są takie złe.

A wracając do tej znajomej - Killing - ,,spał z nią" to chyba za dużo powiedziane... I nie uważam, że jest ofiarą i że to odbyło się zupełnie wbrew jej woli i poza jej świadomością. No ale w sumie nie było mnie tam więc dokładnie nie wiem.

Jakiś czas temu wybuchły afery o molestowaniu seksualnym w Hollywood. Nagle się okazało, że wszyscy ,,faceci to świnie" i nie ma szans na zrobienie kariery jak tylko się z kimś przespać.  Nie oceniam, nie krytykuję. Ale chyba jedyną osobą, która się wyłamała z tej nagonki na mężczyzn była Pamela Anderson, która powiedziała jakoś tak: ,,skoro umawiasz się z facetem w hotelowym pokoju, to czego oczekujesz, że będziecie rozmawiać? No i zaczął się na nią hejt. A ja się z nią zgadzam. Uważam, że jeżeli kobieta w pewien sposób stwarza takie sytuacje, np. upija się, wiedząc że po pijaku traci kontrolę nad sobą to nie tylko facet jest winien. (oczywiście nie mówię tu o jakichś skrajnościach, jak np. sprawa gwałtu, bo kobieta sprowokowała tym, że miała na sobie koronkowe majtki. I jeszcze kobieta-adwokat tego zbója broniła. Co na to feministki?). Faceci w niektórych sytuacjach  - Panowie wybaczą i nie czytają - wyłączają myślenie i uważam, że to kobieta jako mądrzejsza powinna się wykazać zdrowym rozsądkiem, bo w razie co to ona będzie ponosić większe konsekwencje.  

A tak w ogóle to chyba odbiegliśmy od tematu... No może sama odbiegłam, więc już kończę.

,,Jeśli jestem tym, co posiadam i to stracę, czym wówczas będę? [...] Jeśli jestem tym, kim jestem, nie zaś tym, co posiadam, nikt nie może mnie pozbawić pewności ani zagrozić mojemu bezpieczeństwu i poczuciu tożsamości" - Erich Fromm.

#118 Gość_Cmentarny Lis_*

Gość_Cmentarny Lis_*
  • Gość

Napisano 13 styczeń 2019 - 19:34

Napiszę odp na Twojego posta na priv,bo tutaj raz,że szkoda miejsca,a dwa - drobny off-top się robi