Skocz do zawartości


* * * * * 1 głosy

Miejsca, w których chciałbyś teraz być


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
282 odpowiedzi w tym temacie

#41 Gość_Liana_*

Gość_Liana_*
  • Gość

Napisano 16 listopada 2018 - 14:25


Czulej rozmowie na drodze internetowej... :o

#42 Gość_MartwyDuch_*

Gość_MartwyDuch_*
  • Gość

Napisano 16 listopada 2018 - 14:39

Czulej rozmowie na drodze internetowej... :o

Skąd to zdziwienie, ma'am? ;) 



#43 Gość_Liana_*

Gość_Liana_*
  • Gość

Napisano 16 listopada 2018 - 15:07

Ano zdziwienie...ale dzieki za sprostowanie.

#44 Gość_relic_*

Gość_relic_*
  • Gość

Napisano 16 listopada 2018 - 15:20

Może tutaj bym chciał być teraz ... 

Dolina 5 stawów.

 

schronisko-piec-stawow-noc.jpg 



#45 Ból Nadzieji

Ból Nadzieji

    Nowy uczestnik

  • Bywalec
  • 149 postów
  • Imię:Sebastian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Podróżnik, eeem, okolice Trójmiasta :)

Napisano 17 listopada 2018 - 15:13

W sercu ukochanej.
  • Complicated_85 i Nelyssa lubią to
Always look on the bright side of life.

#46 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 666 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 22 listopada 2018 - 21:20

morze-czarne.jpg


Moje forum: www.zzyty-team.net.pl

#47 Kaciapa

Kaciapa

    Nowy uczestnik

  • Bywalec
  • 143 postów
  • Imię:Kasia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano 25 listopada 2018 - 23:42

93579_niebo-schody-chmury-slonce.jpg



#48 matrix

matrix

    Zadomowiony

  • Grupa z ograniczeniami
  • 11 770 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 25 listopada 2018 - 23:48

Oh

Załączone pliki


  • Nelyssa lubi to
Dołączona grafika

#49 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 666 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 29 grudnia 2018 - 06:13

image-3-e1488562126232.jpeg?fit=520%2C41


Moje forum: www.zzyty-team.net.pl

#50 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 666 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 22 stycznia 2019 - 15:05

Teraz chcialabym se byc w jakims strasznym, starym, opuszczonym domu, bo dawno w takim nie bylam :)

 

c7344d100c24d2b2b6f8caa775734c89.gif


Moje forum: www.zzyty-team.net.pl

#51 Killing me softly

Killing me softly

    Średniozaawansowany

  • Bywalec
  • 420 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Catskill

Napisano 22 stycznia 2019 - 20:01

Pojechałbym w góry.. zarówno zimą jak i latem, nie byłem tam już 10 lat lekko...., najgorsze jest to, że nie kasa mnie ogranicza do takiego wypadu tylko... brak osoby towarzyszącej, bo sory ale samemu to sobie nie wyobrazam jechać gdzies na wakacje


Coś prowadzi mnie za rękę, może Pan, może szatan, sam już nie wiem co to jest


#52 Gość_BlankSpace_*

Gość_BlankSpace_*
  • Gość

Napisano 22 stycznia 2019 - 20:11

W jego ramionach.

#53 Daniela2018

Daniela2018

    Zadomowiony

  • Bywalec
  • 2 156 postów
  • Imię:Daniela
  • Płeć:Kobieta

Napisano 26 stycznia 2019 - 14:16

-_- :rolleyes:

 

Jak-zaaran%C5%BCowa%C4%87-przydomowy-tar


  • Nofretette i Nelyssa lubią to

#54 dirtyharry

dirtyharry

    Nowy uczestnik

  • Bywalec
  • 61 postów
  • Imię:Paweł
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano 26 stycznia 2019 - 14:18

W trumnie


"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man"

 


#55 Nofretette

Nofretette

    Weteran forum

  • Bywalec
  • 1 244 postów

Napisano 26 stycznia 2019 - 15:24

http://theguamguide....eaches-on-guam/



#56 Daniela2018

Daniela2018

    Zadomowiony

  • Bywalec
  • 2 156 postów
  • Imię:Daniela
  • Płeć:Kobieta

Napisano 04 lutego 2019 - 13:17

0224_suchy.jpg

 

U mnie śladu po zimie nie ma, więc może tutaj ją znajdę...


jak-wybrac-sanki-dla-dziecka-459034-arti



#57 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 666 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 04 lutego 2019 - 14:56

126-mragowo-jezioro-pilakno.jpg


  • Magmie123 lubi to
Moje forum: www.zzyty-team.net.pl

#58 Gość_BlankSpace_*

Gość_BlankSpace_*
  • Gość

Napisano 04 lutego 2019 - 17:39

Gdzieś w górach.

#59 Gość_relic_*

Gość_relic_*
  • Gość

Napisano 04 lutego 2019 - 17:55

Gdzieś w górach.

 

Góry, ach  :wub:

 

img_4268.jpg 



#60 Gość_BlankSpace_*

Gość_BlankSpace_*
  • Gość

Napisano 04 lutego 2019 - 18:04

Góry, ach  :wub:
 
img_4268.jpg


I tak właśnie można byłoby teraz być.





Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych