Miejsca, w których chciałbyś teraz być
#41
Gość_Liana_*
Napisano 16 listopada 2018 - 14:25
#42
Gość_MartwyDuch_*
Napisano 16 listopada 2018 - 14:39
Czulej rozmowie na drodze internetowej...
Skąd to zdziwienie, ma'am?
#43
Gość_Liana_*
Napisano 16 listopada 2018 - 15:07
#44
Gość_relic_*
Napisano 16 listopada 2018 - 15:20
Może tutaj bym chciał być teraz ...
Dolina 5 stawów.
- szmaragd, apsa, Complicated_85 i 1 inna osoba lubią to
#45
Napisano 17 listopada 2018 - 15:13
- Complicated_85 i Nelyssa lubią to
#46
Napisano 22 listopada 2018 - 21:20

#47
Napisano 25 listopada 2018 - 23:42

#48
Napisano 25 listopada 2018 - 23:48
Załączone pliki
- Nelyssa lubi to
#49
Napisano 29 grudnia 2018 - 06:13

#50
Napisano 22 stycznia 2019 - 15:05
Teraz chcialabym se byc w jakims strasznym, starym, opuszczonym domu, bo dawno w takim nie bylam ![]()

#51
Napisano 22 stycznia 2019 - 20:01
Pojechałbym w góry.. zarówno zimą jak i latem, nie byłem tam już 10 lat lekko...., najgorsze jest to, że nie kasa mnie ogranicza do takiego wypadu tylko... brak osoby towarzyszącej, bo sory ale samemu to sobie nie wyobrazam jechać gdzies na wakacje
Coś prowadzi mnie za rękę, może Pan, może szatan, sam już nie wiem co to jest
#52
Gość_BlankSpace_*
Napisano 22 stycznia 2019 - 20:11
#53
Napisano 26 stycznia 2019 - 14:16
![]()

- Nofretette i Nelyssa lubią to
#54
Napisano 26 stycznia 2019 - 14:18
W trumnie
"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man"
#56
Napisano 04 lutego 2019 - 13:17

U mnie śladu po zimie nie ma, więc może tutaj ją znajdę...

#57
Napisano 04 lutego 2019 - 14:56

- Magmie123 lubi to
#58
Gość_BlankSpace_*
Napisano 04 lutego 2019 - 17:39
#59
Gość_relic_*
Napisano 04 lutego 2019 - 17:55
Gdzieś w górach.
Góry, ach ![]()
#60
Gość_BlankSpace_*
Napisano 04 lutego 2019 - 18:04
Góry, ach
I tak właśnie można byłoby teraz być.
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Podpięty O czym teraz myślisz?
|
Swobodnie, rozmownie | Gość_Lady Cassandra_* |
|
|
|
Czego teraz słuchacie ? |
Rozwój osobisty | Haspid |
|
|
|
Być kobietą
|
Swobodnie, rozmownie | Wloczykijka |
|
|
|
Chciałbyś się pożalić ale nie ma do koooogoo |
Swobodnie, rozmownie | JaNieWiem |
|
|
|
Co robisz teraz lub co będziesz robić za chwilę :)
|
Swobodnie, rozmownie | Gość_Lady Cassandra_* |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 3
0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych







