Miejsca, w których chciałbyś teraz być
#21
Napisano 02 listopada 2018 - 01:11
- GwEnDoLyN i Ból Nadzieji lubią to
#22
Gość_relic_*
Napisano 02 listopada 2018 - 06:32
- Nelyssa lubi to
#23
Napisano 02 listopada 2018 - 08:14
Załączone pliki
- Nelyssa lubi to
#24
Napisano 02 listopada 2018 - 09:02
Nie ważne gdzie. Ważne z kim...
True.
Wystarczy po prostu być, z tą właściwą osobą, a wtedy miejsce jest bez wiekszego znaczenia.
- matrix i apsa lubią to
#25
Napisano 02 listopada 2018 - 12:49
Prawie podobnie..
Nie wiem gdzie to ale bardzo mi się podoba i chętnie bym się tam przeniosła ![]()
.gif)
Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak
#27
Napisano 02 listopada 2018 - 16:11
#28
Napisano 02 listopada 2018 - 21:39
Na jakiejś wyspie, leżeć na hamaku i pić drinka...
#29
Napisano 02 listopada 2018 - 21:43
- Willow47 lubi to
#30
Napisano 02 listopada 2018 - 23:07
#31
Gość_Liana_*
Napisano 03 listopada 2018 - 22:35
- Willow47, szaser i Nelyssa lubią to
#32
Napisano 04 listopada 2018 - 03:00
daleko
.gif)
Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak
#34
Napisano 04 listopada 2018 - 14:32
W łóżku bez nastawionego budzika na drugi dzień.
#35
Gość_relic_*
Napisano 04 listopada 2018 - 14:35
W dolinie waksmundzkiej.
#36
Napisano 04 listopada 2018 - 15:36
W pokoju z dziewczyną, której nie mam i nie będę miał.
#37
Gość_relic_*
Napisano 04 listopada 2018 - 21:55
#38
Napisano 04 listopada 2018 - 22:05
Mieć kilka lat, kiedy jedynym życiowym problemem jest nachodząca czasem nuda, i rypać w karty.
Załączone pliki
Użytkownik szaser edytował ten post 04 listopada 2018 - 22:05
#39
Napisano 16 listopada 2018 - 13:46

#40
Gość_MartwyDuch_*
Napisano 16 listopada 2018 - 13:49
Gdzieś wspólnie z Complicated_85, Midsy i Lianą przy kawce, wódeczce i ogórkach kiszonych topiąc się w tak miłej rozmowie jak na drodze internetowej
![]()
Użytkownik MartwyDuch edytował ten post 16 listopada 2018 - 14:54
- Complicated_85 i Nelyssa lubią to
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Podpięty O czym teraz myślisz?
|
Swobodnie, rozmownie | Gość_Lady Cassandra_* |
|
|
|
Czego teraz słuchacie ? |
Rozwój osobisty | Haspid |
|
|
|
Być kobietą
|
Swobodnie, rozmownie | Wloczykijka |
|
|
|
Chciałbyś się pożalić ale nie ma do koooogoo |
Swobodnie, rozmownie | JaNieWiem |
|
|
|
Co robisz teraz lub co będziesz robić za chwilę :)
|
Swobodnie, rozmownie | Gość_Lady Cassandra_* |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych







