Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Czy miłość istnieje...?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#41 victoria

victoria

...se ne vrati...

• Bywalec
  • 7954 postów
  • Imię:EgzotycznE

Napisano 13 październik 2018 - 08:22

Ja uważam, zę miłość istnieje. Zazwyczaj spada na nas nieoczekiwanie, wtedy kiedy najmniej się jej spodziewamy. Rownie niespodziewanie może ta miłość odejść, jeśli o nią nie dbamy i jej nie pielęgnujemy.

• matrix i beatkaok lubią to
nie mam nic do powiedzenia

#42 victoria

victoria

...se ne vrati...

• Bywalec
  • 7954 postów

Napisano 13 październik 2018 - 08:26

Ja jestem skazany na bycie samemu. Próbowałem, ale nic. Nikt nie chciałby być z chorym psychicznie. Nikt mnie nie zrozumie. Jestem zbyt zjebany.

Wydaje mi się, że sam sobie stawiasz bariery i podświadomie bronisz się przed miłością. Nawet gdy miłość będzie w pobliżu na horyzoncie, nie zauwazysz jej, nie przyjmiesz, bo: nie zasługujesz na nią, przeciez nikt nie pokocha chorego...

Przestan stawiać sobie ograniczenia, nie wiesz co cie spotka jutro czy za rok, nie jestes jasnowidzem...

#43 victoria

victoria

...se ne vrati...

• Bywalec
  • 7954 postów

Napisano 13 październik 2018 - 08:29

Stwierdziłem tak po doświadczeniach swoich.

Ale przed tobą napewno jeszcze wiele ciekawych doswiadczen a wsrod nich byc moze milosc? Nie nastawiaj sie negatywnie do milosci, ze ona napewno nie istnieje... ISTNIEJE, tylko TY osobiscie jeszcze na nią nie trafiles, nie doswiadczyles, ale niewykluczone ze jej nie doswiadczysz... Nastaw sie pozytywnie Marku, zacznij wierzyc w pozytywne rzeczy! Z takim pesymizmem daleko nie zajedziesz, a tylko odpychasz wszystkich naokoło...

• matrix i Frozen21 lubią to