Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Nope'a fantazje nieseksualne.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nope

Nope

Nowy uczestnik

• Grupa z ograniczeniami
  • 51 postów

Napisano 07 październik 2018 - 19:03

Jak trudno wybrać porządny tytuł tematu.

To prawie jak z nickiem, nawet nie próbowałem, po prostu wybrałem coś krótkiego, no i lubię to słowo.

Trochę już tu jestem, od wczoraj? W każdym razie napisałem już kilka postów, wypadałoby się przedstawić i przestać być tym ignorowanym użytkownikiem. Fakt, sam bym olewał nowych, pewnie nawet będę, szkoda czasu na pisanie do kogoś kto może się już na forum nie pojawić.

W każdym razie może teraz coś o mnie. Choć nie specjalnie chcę zdradzać szczegóły mojej egzystencji, w każdym razie jeszcze nie teraz. Szybciej wyjdę z kimś na piwo niż otworzę się tutaj pod tym względem. Pamiętajcie o tym gdy chcecie przestać być na chwilę trzeźwym, zdarza mi się też bywać w Trójmieście i Stolicy.

Zatem nie mam imienia, defekt genetyczny, mówcie mi Dope  B)  Wiek fizyczny różnie, w weekendy 18 lat, w tygodniu spokojnie 40, wiek psychiczny? No, mocne 16  :D  Prawdziwy coś po środku. Choć bliżej do tej czterdziestki, ehh, kiedy to życie zdążyło tak przelecieć? :D Mieszkam w Polsce, na południu, tam gdzie wciąż czuć piękno przyrody i dymu z kominów. Na codzień jestem samotny, po części z wyboru, po części - choć nikt tego nie mówi nigdy wprost - przez mój wygląd i charakter. No i tak - chyba to mnie tutaj głównie sprowadza. Po prostu bym pogadał.

Przez większość czasu pracuję, czasem udaję, że jadę coś zwiedzić, a kończę pijany w barach najbliższych hotelom, taki los gdy nie ma się kogo zabrać.

Jestem poza tym nudny i do bólu przeciętny, jak to facet, lubię pieniądze, kobiety, alkohol w dobrych miejscach, seks, klocki lego (te poważniejsze, np seria technics), sok ananasowy, wosk do włosów, hazard, wszelkie gry barowe - dart, bilard, kręgle, piłkarzyki, rzucanie butelkami w samochody, książki, dobrą i coraz rzadziej ciężką muzykę, zwiedzanie. No i to wszystko w losowej kolejności, zacząłem od pieniędzy bo dziś mordowałem cały dzień plan na najbliższy kwartał i już widzę wszędzie cyfry zamiast liter.

Smutny jestem, znudzony i żałosny. Nie jestem tu po to by to zmienić, nie udało się od dzieciaka to nie uda i teraz, choć jest znośnie mimo wszystko, zwykle dzieje się tyle bym o takich nudnych bzdetach i smutach nie pamiętał.

A! Zapomniałem! Lubię gry komputerowe, z dwa miesiące temu odkryłem platformę Steam i teraz katuję te gierki wieczorami w przerwach między masturbacją, a użalaniem się nad sobą  :lol:

Nie traktujcie wszystkiego co piszę poważnie, moje poczucie humoru jest czarne jak, hmm, przychodzą mi do głowy tylko rasistowskie porównania, to coś na drugi tydzień znajomości. Nie żyje mi się lekko ale lubię sporo aspektów swojego życia. I nie widzę powodu by się ciągle smucić, daję sobie 10%, reszta to żart i zabawa, dlaczego? Po prostu dlatego, że mogę. Czasem uśmiech innych jest ważniejszy od mojego.

Witajcie!

Użytkownik Nope edytował ten post 07 październik 2018 - 19:04

• Belladonna lubi to

#2 nieznajdziesz

nieznajdziesz

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 07 październik 2018 - 19:16

Hey Dope,

mysle ze w pewnym sensie kazdy kto tu jest czuje sie znudzony smutny i zalosny.

Witaj i rozgosc sie, gdybys chcial pogadac to zapraszam. 

Kazdy z nas szuka tu wsparcia i po prostu mozliwosci zdjecia wszystkich masek, ktore co dnia nakladamy, zeby przejsc przez kolejny dzien..

• Milkyway lubi to

#3 Nope

Nope

Nowy uczestnik

• Grupa z ograniczeniami
  • 51 postów

Napisano 07 październik 2018 - 19:22

Hey Dope,

Kazdy z nas szuka tu wsparcia i po prostu mozliwosci zdjecia wszystkich masek, ktore co dnia nakladamy, zeby przejsc przez kolejny dzien..

Ha, pierwszy gość, o jak ładnie, teraz już z górki :)

Jaram się jak, hmm, znowu rasistowskie skojarzenie :D

CHAD mam czy co, tylko papierologię skończyłem na dziś i od razu wesoły nastrój.

Również zapraszam :)

#4 Belladonna

Belladonna

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 62 postów

Napisano 07 październik 2018 - 21:41

Swój do swego.

Plus za poczucie humoru.

Takie z przekąsem.

Takie moje.

Czytając aż się zestresowałam, że mogę Cię znać, bo tyyyle rzeczy wydało mi się takie znajome.

Ale uf, nie. Nie znamy się.

Poleć mi proszę, jakąś czarną komedię.

(Zgadnij czego nie oglądałam.)

an it harm none do what ye will

#5 Nope

Nope

Nowy uczestnik

• Grupa z ograniczeniami
  • 51 postów

Napisano 08 październik 2018 - 04:50

To, że sam jestem błaznem nie oznacza, że oglądam komedie ;) Wolę filmy, które poruszają moje serce :D

Oj, nowych dobrych nie ma od czasów gdy Czarni wciąż musieli walczyć o swoje prawa? Prawa czarnych, dobre, nie? ;)

Obejrzyj jeszcze raz klasykę, Pink Flamingos, Rubber, Martwicę Mózgu. Dedpool może być jeżeli będziesz oglądać z dziećmi, niech się uczą co dobre. Monty Python wciąż ma odcinki, których nie widziałaś, ahh, cóż to był za cyrk!

Allo Allo obejrzyj jeżeli znajdziesz.

#6 Nope

Nope

Nowy uczestnik

• Grupa z ograniczeniami
  • 51 postów

Napisano 08 październik 2018 - 07:29

Z cyklu sukcesy dnia codziennego, odpaliłem po czterech dniach prawie trzydziestoletnią V8.

Chodzi lecz tragicznie nierówno, zatem dopiero początek zabawy.

Ale plus taki, że można się obijać przez resztę dnia

#7 Milkyway

Milkyway

Bywalec

• Bywalec
  • 964 postów

Napisano 08 październik 2018 - 08:45

Hey Dope,

Ja jeszcze dodam,że każdy z nas chce tu rozmawiać,przynajmniej większość.

Z tym,że jednym przychodzi to łatwiej a drugim trudniej - tym się różnimy w konwersacjach

Zapewne znajdziesz jeszcze wiele innych ciekawych ludzi,którzy różnią się z kolei od tego co napisałam wyżej :D

Także rozgość się,wrzuć na luz i czuj się jak u siebie :)

#8 Nope

Nope

Nowy uczestnik

• Grupa z ograniczeniami
  • 51 postów

Napisano 08 październik 2018 - 08:58

Zamierzam się tak czuć ;)
Dzięki :)

#9 czarny Wilk

czarny Wilk

Średniozaawansowany

• Grupa z ograniczeniami
  • 350 postów

Napisano 23 czerwiec 2019 - 16:47

miło cię poznać i też się czuje jak błazen ,źle odbierany ,tu na forum może już wyszedłem na psychopate a w środku duszy czuje się jak małe dziecko co dużo marzy i fantazjuje. W zwykłe dni kiedy wracam do domu z pracy zamieniam się w typa co wszystko już stracił i nie ma szans na poprawe, stres,depresja i wieczny smutek. Kiedy mam więcej dni wolnego a jest to rzadziej to żeeby nie użalać się nad sobą jakim jestem idiotą biore kolarke i jeżdżę po 60,70 km w jedną stronę na dzień jazdy a wieczorem piwko i znów dopada mnie moja karma przekleństwo i czuje się że wogóle co bym ne zrobił jest nie właściwe i bez sensu . W sumie każdy dzień uważam swego życia za nostalgie. W mojej duszy i głowie to tylko mrok i przekleństwo. Szkoda tylko że nawet jak robie rzeczy z adrenaliną ,rzeczy niebezpieczne cudem z tego wychodzę i Lucyfer mnie nie zabierze ze sobą. To jak gra w szachy i czekanie na niewłaściwy ruch.

taki ze mnie idiota że nie zobaczył że to stary temat i już nie aktualny więc przepraszam wszystkich. W sumie i tak każdy tu ma mnie już tu dość więc miłej niedzieli