Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

obiecany tekst

CHAD gruźlica

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#21 japis

japis

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 173 postów
  • Imię:jerzy

Napisano 14 wrzesień 2018 - 21:48

Zgadza się. Ja się na przykład nie nadaję. Ogólnie opiekowanie się jak najbardziej, ale boję się widoku krwi.

No to - krakowskim targiem - proszę o opiekę. Zupełnie nie krwawię, a w efekcie paradontozy, której nabawiłem się w szpitalu tylko wypadają mi zęby - planuję jakąś formę pamiątkowego naszyjnika :(

Kocham ludzi, wszelkich bogów już mniej, a ich pośredników nienawidzę, ale rozmawiać mogę ze wszystkimi.

#22 miriam*

miriam*

Zadomowiony

• Bywalec
  • 2163 postów

Napisano 15 wrzesień 2018 - 14:26

Jestem zmuszona odmówić, gdyż ostatnio sama wymagam opieki.

#23 japis

japis

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 173 postów

Napisano 17 wrzesień 2018 - 06:59

Jestem zmuszona odmówić, gdyż ostatnio sama wymagam opieki.

OK - rozumiem. Więc czy ja, skromny szaraczek, mogę coś pomóc swoimi słowami, czy tu, czy na privie?

PS. Nie odpowiedziałem natychmiast, bo aktualnie jestem w Zakopanem u przyjaciela Jana Karpiela (poszukaj w sieci jaka to gwiazda stolarstwa artystycznego na Podhalu i w całej Polsce) i musiałem się jakoś zalogować - cóż troszkę mi zeszło, ale szczerze mówiąc przez sobotę byłem bardzo zajęty wspieraniem polskich producentów dobrych alkoholi...

PS2

Moja oferta z głównego cielska postu jest autentycznie autentyczna (już na trzeźwo jak Eliza Orzeszkowa w najlepszym okresie twórczości) :D

Kocham ludzi, wszelkich bogów już mniej, a ich pośredników nienawidzę, ale rozmawiać mogę ze wszystkimi.

#24 miriam*

miriam*

Zadomowiony

• Bywalec
  • 2163 postów

Napisano 17 wrzesień 2018 - 08:44

Pisać możesz, ale może lepiej nie pod wpływem procentów.
  • cień wiatru lubi to

#25 japis

japis

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 173 postów

Napisano 17 wrzesień 2018 - 10:07

Pisać możesz, ale może lepiej nie pod wpływem procentów.

I tu się mylisz - tekst powstał w kilka nocy, pisany ręcznie na korytarzu szpitalnym, a tam o procenty troszkę trudno. Nie jestem abstynentem, ale "pod wpływem" nigdy nie siadam za kierownicę i nigdy nie piszę. Cóż, i tak podziwiam, że dotrwałaś do końca tekstu. Wiem, że pokazałem się w nim bez osłonek i zasłonek typu RODO, czy chorobliwego chowania się za nicki. Rozumiem, że nie podzielasz moich poglądów religijno-politycznych i rozumiem to.

Bardzo serdecznie pozdrawiam :(  :D

#26 miriam*

miriam*

Zadomowiony

• Bywalec
  • 2163 postów

Napisano 17 wrzesień 2018 - 10:17

I tu się mylisz - tekst powstał w kilka nocy, pisany ręcznie na korytarzu szpitalnym, a tam o procenty troszkę trudno. Nie jestem abstynentem, ale "pod wpływem" nigdy nie siadam za kierownicę i nigdy nie piszę. Cóż, i tak podziwiam, że dotrwałaś do końca tekstu. Wiem, że pokazałem się w nim bez osłonek i zasłonek typu RODO, czy chorobliwego chowania się za nicki. Rozumiem, że nie podzielasz moich poglądów religijno-politycznych i rozumiem to.

Bardzo serdecznie pozdrawiam :(  :D

Źle to zinterpretowałeś. Nie dotyczyło to Twojej opowieści o życiu w szpitalu, tylko sam wczoraj wspomniałeś, że nadużyłeś procentów, więc miałam na myśli bieżącą sytuację.
Co do poglądów to na tym forum akceptuję wszystkie :)

#27 japis

japis

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 173 postów

Napisano 17 wrzesień 2018 - 16:11

Źle to zinterpretowałeś. Nie dotyczyło to Twojej opowieści o życiu w szpitalu, tylko sam wczoraj wspomniałeś, że nadużyłeś procentów, więc miałam na myśli bieżącą sytuację.
Co do poglądów to na tym forum akceptuję wszystkie :)

OK, topory wojenne zakopane w Zakopanem. Idę wypalić fajkę pokoju B)  :D

#28 miriam*

miriam*

Zadomowiony

• Bywalec
  • 2163 postów

Napisano 17 wrzesień 2018 - 19:26

Fajkę pokoju to i ja mogę wypalić :)

#29 japis

japis

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 173 postów

Napisano 17 wrzesień 2018 - 20:30

Fajkę pokoju to i ja mogę wypalić :)

Well, well, well. Dam Ci sygnały dymne kiedy będę w pobliżu, żeby Ci podać ogień z mojej niezawodnej zapalniczki Zippo. Śpij spokojnie :rolleyes:  :D

• miriam* lubi to

#30 titanic

titanic

Zadomowiony

• Bywalec
  • 4451 postów

Napisano 19 wrzesień 2018 - 08:54

hehe. Cześć Stary. Przeczytałem kilka zdań i już wiedziałem, że to Ty ;)

Dobrze żeś się pozbierał.

CHAD- ...i wszystko jasne...

#31 matrix

matrix

Zadomowiony

• Bywalec
  • 11151 postów

Napisano 19 wrzesień 2018 - 09:45

Kolega cie wyciągnął na światło dzienne..
Dołączona grafika

#32 japis

japis

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 173 postów

Napisano 19 wrzesień 2018 - 09:46

hehe. Cześć Stary. Przeczytałem kilka zdań i już wiedziałem, że to Ty ;)

Dobrze żeś się pozbierał.

Z tą starością to kocioł garnkowi... Widzisz jestem zabijaką - romantykiem, więc mam wilgotne troszkę oczy. Witaj przyjacielu mądry, nie, witaj PRZYJACIELU! We will stay in touch (wersja obcojęzyczna, żeby prymitywy miały się czym zająć) :D

Cholera - środa dopiero, a tu taka radość - Titaniku drogi :mellow:  :wub:

#33 matrix

matrix

Zadomowiony

• Bywalec
  • 11151 postów

Napisano 19 wrzesień 2018 - 09:50

No dziękuję.. za komplement.. Pycha..
Dołączona grafika

#34 japis

japis

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 173 postów

Napisano 19 wrzesień 2018 - 09:55

Kolega cie wyciągnął na światło dzienne..

Coś Ty - zwyczajnie stopy dobrych metali nie rdzewieją, a post od Titanica to dla mnie radość wygrania w totka (chociaż kasa by mi się przydała, to i tak nie zamieniłbym na kontakt z "człowiekiem-dumą brytyjskiej floty, czemuś na dnie" :D

#35 japis

japis

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 173 postów

Napisano 19 wrzesień 2018 - 10:00

No dziękuję.. za komplement.. Pycha..

:(  :wacko:  :P 

#36 Wiolanta

Wiolanta

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 6 postów
  • Imię:Wioletta

Napisano 20 wrzesień 2018 - 22:49

Przeczytałam uważnie, ale dużo tu nie o tobie...

#37 Wiolanta

Wiolanta

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 6 postów
  • Imię:Wioletta

Napisano 20 wrzesień 2018 - 22:56

Za dużo z życia z psychiatryka. Większość z nas ma dużo do powiedzenia w tym temacie, ale idea to mówić o sobie, o swich emocjach czy odczuciach. A ta historia o złodzieju z piekła rodem z oddziału..no błagam..

#38 japis

japis

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 173 postów

Napisano 20 wrzesień 2018 - 23:05

Za dużo z życia z psychiatryka. Większość z nas ma dużo do powiedzenia w tym temacie, ale idea to mówić o sobie, o swich emocjach czy odczuciach. A ta historia o złodzieju z piekła rodem z oddziału..no błagam..

Wiem, wiem, wiem - wstawiłem to na forum, choć przydługie, ale c'est la vie, osobiście wolę zdecydowanie formy krótsze, a już uwielbiam wymiany zdań...samymi emotikonkami. Do Twojego postu byłoby coś typu

:(  :P  :huh:  :D  :D

#39 japis

japis

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 173 postów

Napisano 20 wrzesień 2018 - 23:27

Przeczytałam uważnie

Bo to i prawda, to nie jest pisanie o tym "co mnie w d..., tzn w duszy strzyka tylko forma reportażu z pobytu w szpitalu, i to najzwyklejszym w świecie.

W psychiatryku byłem 5 razy - dwa razy na oddziale zamkniętym i 3 razy na dziennym, za to raz przez 6 miesięcy. Ale to już tematy na privy. ;)  :ph34r: