Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

już tu byłem

CHAD

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 japis

japis

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 173 postów
  • Imię:jerzy

Napisano 14 wrzesień 2018 - 22:18

Witaj Jerzy na pokładzie... :)

NIE WIEM COŚ ZROBIŁEM ŹLE PRZY MOJEJ PIERWSZEJ ODPOWIEDZI DO CIEBIE, ALE SIĘ "NIE POKAZAŁO"

Ale generalnie napisałem coś, co i tak lepiej obrazuje emotikonka  :wub:

• Liana lubi to

Kocham ludzi, wszelkich bogów już mniej, a ich pośredników nienawidzę, ale rozmawiać mogę ze wszystkimi.

#22 Liana

Liana

Zadomowiony

• Bywalec
  • 1704 postów
  • Imię:Magda

Napisano 15 wrzesień 2018 - 05:47

NIE WIEM COŚ ZROBIŁEM ŹLE PRZY MOJEJ PIERWSZEJ ODPOWIEDZI DO CIEBIE, ALE SIĘ "NIE POKAZAŁO"

Ale generalnie napisałem coś, co i tak lepiej obrazuje emotikonka  :wub:

Jerzy już jestem i nadaję do Ciebie :D Pozdrawiam ziomala...nadaje z niedalekiej Dąbrowy G. Tylko nie mów nikomu ;) Jutro będę mieć więcej czasu to rzucę się na Twój felieton w końcu :)

Pozdrawiam póki co.

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

#23 japis

japis

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 173 postów

Napisano 17 wrzesień 2018 - 07:38

Jerzy już jestem i nadaję do Ciebie :D Pozdrawiam ziomala...nadaje z niedalekiej Dąbrowy G. Tylko nie mów nikomu ;) Jutro będę mieć więcej czasu to rzucę się na Twój felieton w końcu :)

Pozdrawiam póki co.

Pozdrawiam póki co.

No proszę - Dąbrowa G (nie powiem nawet Rydzykowi, żeby się nie wyszczekał  :ph34r: ) - chadzam tam często na poranny spacer po piwo, jak nie mam już benzyny w aucie, albo mam jakieś 1/2 promila "po wczorajszych dyskusjach" ;)  - faktycznie to przecież DG jest o rzut beretem od podjasnogórskiej wsi. :( . A teraz proszę dusz rupę (czy jakoś tak) i przeczytaj mój "obiecany tekst" - trochę długie, ale może 'wytrzymiesz'.

PS Czasowo przeniosłem się do mojej drugiej rodziny do Zakopanego. Zrobiłem już z siecią, a mieszkam u mojego zakopiańskiego brata, słynnego stolarza artystycznego, autora kaplicy na Krzeptówkach - Jana Karpiela - wujek gogle pomoże Ci znaleźć więcej szczegółów o nim. A to nie wszyscy, bo jest jeszcze jego brat Bogdan, siostra Monika i wiekowa głowa rodu, pani Józefa z.d. Walczak. Kocham ich wszystkich 

Dzięki, bądź moją muzą, to machnę jakiś felieton do "Faktów i Mitów'

Kocham ludzi, wszelkich bogów już mniej, a ich pośredników nienawidzę, ale rozmawiać mogę ze wszystkimi.

#24 tośka

tośka

niezadomowiony

• Bywalec
  • 4068 postów
  • Imię:inne

Napisano 21 wrzesień 2018 - 06:09

1537506486-U10731.png

musiało ci sie pomylic :angry: nie ma mowy
  • molenka lubi to
outsider

#25 japis

japis

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 173 postów

Napisano 21 wrzesień 2018 - 06:19

1537506486-U10731.png

musiało ci sie pomylic :angry: nie ma mowy

ok, będę miał spokój