Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

już tu byłem

CHAD

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 japis

japis

Średniozaawansowany

• Grupa z ograniczeniami
  • 179 postów
  • Imię:jerzy

Napisano 12 wrzesień 2018 - 05:34

Przede wszystkim - moja ksywka "japis" to nie przekonania polityczne, bo od PIS-u jestem tak daleko, jak ubóstwo od kościoła katolickiego. "Japis" to tylko skrót od JA PISzę, bo pisuję felietony do "Faktów i Mitów" i "Nie" - i tyle w tym temacie.

Na forum "depresji" ładnych kilka lat wstecz już się udzielałem. Choruję na CHAD od ponad 20 lat, w tej chwili został mi już tylko rzut beretem do emerytury.Ponieważ w tej chwili jestem w stanie hipomanii stałem się, po kilku latach spędzonych z kocem na głowie, znów kreatywny i pełny empatii dla innych. Kiedyś pływałem na tratwie z motorkiem i podpisywałem się ksywką "moja depresja" - potem runąłem... Czy ktoś mnie jeszcze pamięta?

Postaram się znów zaistnieć, a ledwie 2 tygodnie temu wróciłem z 4 miesięcznego pobytu w szpitalu z diagnozą... gruźlicy. Napisałem tam ręcznie tekst, który muszę tylko przestukać na kompie i który opublikuję na forum.

Pozdrawiam wszystkich z Titanikiem i Rozanką na czele

Japis

Użytkownik japis edytował ten post 12 wrzesień 2018 - 05:37

Kocham ludzi, wszelkich bogów już mniej, a ich pośredników nienawidzę, ale rozmawiać mogę ze wszystkimi.

#2 Liana

Liana

Zadomowiony

• Bywalec
  • 2369 postów
  • Imię:Magda

Napisano 12 wrzesień 2018 - 05:36

Witaj Jerzy na pokładzie...:)

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

#3 Gość_tośka_*

Gość_tośka_*
  • Gość

Napisano 12 wrzesień 2018 - 06:01

pamietam niechlubnie, głownie twoją relację z d. :angry:
trzeba było pisac na starym koncie
https://www.depresja...5-mojadepresja/
nie musiałbys tłumaczyc

Użytkownik tośka edytował ten post 12 wrzesień 2018 - 06:23

• molenka lubi to

#4 japis

japis

Średniozaawansowany

• Grupa z ograniczeniami
  • 179 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 07:32

Witaj Jerzy na pokładzie... :)

No i tak, niby z końca świata, a odpowiedź najszybciej - co się dzieje z tą geografią. Popsute GPS-y?

Dzięki, pierwszej odpowiedzi się nie zapomina :D

Kocham ludzi, wszelkich bogów już mniej, a ich pośredników nienawidzę, ale rozmawiać mogę ze wszystkimi.

#5 japis

japis

Średniozaawansowany

• Grupa z ograniczeniami
  • 179 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 07:35

pamietam niechlubnie, głownie twoją relację z d. :angry:
trzeba było pisac na starym koncie
https://www.depresja...5-mojadepresja/
nie musiałbys tłumaczyc

Widzisz, stare konto już zbyt bolało... Ale to już na priv'y

Cieszę się, co u Twojego syna?

Autentycznie serdecznie pozdrawiam :rolleyes:

#6 Zaklęta w marmur

Zaklęta w marmur

Flądercia ;)

• Moderator
  • 3633 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 07:49

Witaj.

Bóle bólami a regulamin znasz?

§ 1 KONTO NA FORUM DEPRESJA.WS

1. Niedopuszczalne jest posiadanie więcej niż jednego Konta na Forum Depresja.ws

1a. W przypadku gdy jednak do tego dojdzie, Administracja/Moderatorzy mają prawo zbanować wszystkie Konta danego Użytkownika.

No a życie... jakie życie?
Poprzerywana linia na dłoniach.

#7 japis

japis

Średniozaawansowany

• Grupa z ograniczeniami
  • 179 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 08:06

Witaj.

Bóle bólami a regulamin znasz?

§ 1 KONTO NA FORUM DEPRESJA.WS

1. Niedopuszczalne jest posiadanie więcej niż jednego Konta na Forum Depresja.ws

1a. W przypadku gdy jednak do tego dojdzie, Administracja/Moderatorzy mają prawo zbanować wszystkie Konta danego Użytkownika.

Cóż, regulaminu na pamięć nie znam, ale rozumiem. Proszę więc w całości usunąć moje stare konto "moja depresja" - chcę nie tylko żyć na nowo, ale i pisać na nowo.

Pozdrawiam

#8 molenka

molenka

Molly

• Moderator
  • 13143 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 12:06

No wiesz, trudno byłoby Cię zapomnieć ;) Ale ok, nowy nick, nowe życie, przynajmniej na forum.

p.s. Różana na nasze szczęście już dawno opuściła forum i oby tak pozostało

kotek.gif

#9 XAW

XAW

Zadomowiony

• Administrator
  • 5394 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 13:35

Cóż, regulaminu na pamięć nie znam, ale rozumiem. Proszę więc w całości usunąć moje stare konto "moja depresja" - chcę nie tylko żyć na nowo, ale i pisać na nowo.

Pozdrawiam

Podczas rejestracji przeczytanie Regulaminu jest obowiązkowe. Rejestrując się na forum, zobowiązujesz się do przestrzegania go. Znać go na pamięć nie trzeba, ale jeśli choć raz go przeczytasz w całości, gwarantuję że wiele będziesz z niego kojarzyć, a w razie potrzeby - w każdej chwili możesz do niego zajrzeć.

Niemniej pozostawię Ci nowe konto.

Życzę udanego i spokojnego pobytu na forum.

• molenka, Zaklęta w marmur i cień wiatru lubią to

#10 japis

japis

Średniozaawansowany

• Grupa z ograniczeniami
  • 179 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 13:39

No wiesz, trudno byłoby Cię zapomnieć ;) Ale ok, nowy nick, nowe życie, przynajmniej na forum.

p.s. Różana na nasze szczęście już dawno opuściła forum i oby tak pozostało

Wstyd mi, ale takie były wariactwa manii. A co do Rozanki, mnie troszkę żal - nie wiem co się kryje pod Twoim "na nasze szczęście"? Dobrze przynajmniej, że pamiętam rozsądek i cierpliwość niejakiej Molenki - może znasz? Cieszę się, że się odezwałaś. Tak musiał się ciszyć "syn marnotrawny". Do usłyszenia! -_-

#11 japis

japis

Średniozaawansowany

• Grupa z ograniczeniami
  • 179 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 13:43

Podczas rejestracji przeczytanie Regulaminu jest obowiązkowe. Rejestrując się na forum, zobowiązujesz się do przestrzegania go. Znać go na pamięć nie trzeba, ale jeśli choć raz go przeczytasz w całości, gwarantuję że wiele będziesz z niego kojarzyć, a w razie potrzeby - w każdej chwili możesz do niego zajrzeć.

Niemniej pozostawię Ci nowe konto.

Życzę udanego i spokojnego pobytu na forum.

Dzięki uniżone. Ale w moim wieku jest przepaść między przeczytaniem, a zapamiętaniem - program 60plus jakoś daje mi marne szanse, ale ostatecznie sam się przyznałem :ph34r:

#12 molenka

molenka

Molly

• Moderator
  • 13143 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 14:14

Wstyd mi, ale takie były wariactwa manii. A co do Rozanki, mnie troszkę żal - nie wiem co się kryje pod Twoim "na nasze szczęście"? Dobrze przynajmniej, że pamiętam rozsądek i cierpliwość niejakiej Molenki - może znasz? Cieszę się, że się odezwałaś. Tak musiał się ciszyć "syn marnotrawny". Do usłyszenia! -_-

Pozwól, że tematu Różanej rozwijać nie będę, jedynie podtrzymam, że nasze szczęście z forum odeszła.

No i muszę przyznać, że bajer masz nadal w formie ;)

kotek.gif

#13 Le Pentrec

Le Pentrec

Cham i tłuk, granatem oderwany od pługa!

• Bywalec
  • 644 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 14:40

pisuję felietony do (...) i "Nie"

Już Cię lubię. Co więcej czytuję owe felietony.

#14 japis

japis

Średniozaawansowany

• Grupa z ograniczeniami
  • 179 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 14:53

Już Cię lubię. Co więcej czytuję owe felietony.

Właśnie piszę coś nowego, ale bardziej do "faktów i mitów", ale do "nie" pomysł już mam. Żeby jeszcze ta doba chciała mieć, no, powiedzmy 40 godzin - tak jak napisano o 40-dniowym poście. Ach te bajki i legendy...

Serdecznie pozdrawiam ;)

#15 japis

japis

Średniozaawansowany

• Grupa z ograniczeniami
  • 179 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 14:57

Pozwól, że tematu Różanej rozwijać nie będę, jedynie podtrzymam, że nasze szczęście z forum odeszła.

No i muszę przyznać, że bajer masz nadal w formie ;)

Boże, byle tylko nie pojechać zbyt szybko i za daleko, bo potem łatwiej zbudować coś na nowo, niż odbudowywać z kompletnych ruin - proszę odrobinę przytrzymaj za mnie kciuki. To działa lepiej niż Depakine Chrono. :wub:

#16 Gość_tośka_*

Gość_tośka_*
  • Gość

Napisano 12 wrzesień 2018 - 15:25

napisalam d. zes tu wrocił
jesli ona bedzie na ciebie patrzyc zyczliwie, to i ja tez
w przeciwnym razie, nie mamy co gadac
  • molenka lubi to

#17 japis

japis

Średniozaawansowany

• Grupa z ograniczeniami
  • 179 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 16:18

napisalam d. zes tu wrocił
jesli ona bedzie na ciebie patrzyc zyczliwie, to i ja tez
w przeciwnym razie, nie mamy co gadac

Tego nie wiem, ale nierealny związek młodziutkiej osoby ze starszym o 40 lat facetem MUSIAŁ runąć. Nie rozstaliśmy się machając rękami, tylko z ogólnie rozumianą klasą - ja w skrytości się ucieszyłem jej odejściem do dużo młodszego modelu. Niech im sprzyjają wszyscy możliwi bogowie... I have no information about situation.

Pozdrawiam :(

#18 Gość_tośka_*

Gość_tośka_*
  • Gość

Napisano 12 wrzesień 2018 - 16:23

nierealny związek młodziutkiej osoby ze starszym o 40 lat facetem MUSIAŁ runąć. Nie rozstaliśmy się machając rękami, tylko z ogólnie rozumianą klasą - ja w skrytości się ucieszyłem jej odejściem do dużo młodszego modelu.

nie interesuje mnie jej temat , niewazne

Użytkownik tośka edytował ten post 13 wrzesień 2018 - 06:45

#19 Zaklęta w marmur

Zaklęta w marmur

Flądercia ;)

• Moderator
  • 3633 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 17:44

Proponuję może w obszarze prywatnym poruszać się z większą delikatnością.

Jeśli piszesz sobie o pannie X, czy panu Y, czy o innych aspektach swego życia- ok.

Ale jeśli mówimy o osobie, która była i jest użytkownikiem tego forum, bez jej zgody,czy wiedzy- nie ma prawa to mieć miejsca.

• molenka i cień wiatru lubią to
No a życie... jakie życie?
Poprzerywana linia na dłoniach.

#20 japis

japis

Średniozaawansowany

• Grupa z ograniczeniami
  • 179 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 22:40

Proponuję może w obszarze prywatnym poruszać się z większą delikatnością.

Jeśli piszesz sobie o pannie X, czy panu Y, czy o innych aspektach swego życia- ok.

Ale jeśli mówimy o osobie, która była i jest użytkownikiem tego forum, bez jej zgody,czy wiedzy- nie ma prawa to mieć miejsca.

Nie robię tego, tym bardziej, że ta osoba nie jest uczestnikiem forum - ona była tylko czytelnikiem moich wpisów. Proponuję również uprzedzić delikatnie Tośkę, bo to wtedy ja przestanę z nią gadać... :wacko: