Skocz do zawartości

- - - - -

Jest jakiś sposób na kompleksy?

Jakie masz kompleksy?:(

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gość_Milkyway_*

Gość_Milkyway_*
  • Gość

Napisano 03 wrzesień 2018 - 17:22

Sporo faktycznie tkwi w głowie i podejściu, ale moim zdaniem kompleks kompleksowi nierówny. Co innego, gdy dołują mnie boczki na biodrach a co innego, gdy jednak problem jest wyższej wagi, jak wspomniana przez Maćka hyperhydroza. 

Maciek mógłby udać się do lekarza by wypisał mu odpowiednie hormony na tą przypadłość,dobrze dobrane powinny zminimalizować chociaż odrobinę uciążliwość tego stanu..

• Complicated_85 lubi to

#22 Gość_Maciek._*

Gość_Maciek._*
  • Gość

Napisano 03 wrzesień 2018 - 17:48

Maciek ja mam coś takiego ze stopami jakby wsadzić je w wode ale mam to tylko w skarpetkach. Nie jest to tragedia ale jest uciążliwe szczególnie w zime.. bez skarpetek zimno a z nimi woda i tez zimno.

To masz namiastkę tego co w hiperhydrozie Kto.  A tak w ogóle to masz jakieś kompleksy?

Michał, tak sobie radzi, że np. na tańce w rękawiczkach, ubiór dostosowany do zaburzenia ( a nie jaki się chce). Fajnie :/  To zaburzenie nią rządzi, tylko ściemnia, że jest ponad to. 

Ale dziękuję bardzo za podniesienie na duchu.

Milkyway, podziwiam siłę, ja jednak nie jestem w stanie.

Dzięki.

Compli i pewnie jeszcze predyspozycje psychiczne człowieka zakompleksionego.

#23 Gość_Maciek._*

Gość_Maciek._*
  • Gość

Napisano 03 wrzesień 2018 - 17:52

Maciek mógłby udać się do lekarza by wypisał mu odpowiednie hormony na tą przypadłość,dobrze dobrane powinny zminimalizować chociaż odrobinę uciążliwość tego stanu..

Absolutnie to nie pomoże Milkyway.  Hormony mam w porządku, jestem mały, chudy, mało jem i to też żadnego wpływu nie ma. Jedynie gdybym wydłubał gruczoły potowe, albo ten układ nerwowy odpowiedzialny za to, to pomoże.

#24 Gość_bylekto_*

Gość_bylekto_*
  • Gość

Napisano 03 wrzesień 2018 - 19:41

Jakieś tam kompleksy by się znalazly

#25 victoria

victoria

Napisano 03 wrzesień 2018 - 20:09

Ja nie przejmuję się aż tak bardzo swoimi kompleksami. Czasem nad nimi pracuję jak mam więcej weny, siły i ochoty :)

nie mam nic do powiedzenia

#26 Gravi

Gravi
  • Imię:Sebastian

Napisano 03 wrzesień 2018 - 20:11

Calkiem smieszne bo sam mam "napadowe czerwienienie twarzy". Przykro mi i to głupie ale ucieszylem sie jak to przeczytalem :D To jest mega tragiczne i automatycznie wyklucza Cie z dalszej rozmowy, takie dziwactwo w sumie. Chociaz z wlasnego doswiadczenia wiem, ze po X latach to troszke mija. Im wiecej takich "napadów" tym mniej napadow.
Kompleksy. Oho, moglbym wymieniać i wymieniac ale jednak sie tym nie pochwale, zbyt dotykajace. I nie, nie chodzi o penisa... Bardziej o budowe ciala, eeh. Zycze powodzonka.
Setki pytan, tysiace odpowiedzi.
#BedzieGorzej. #NobodyCanSaveMe

#27 Gość_Maciek._*

Gość_Maciek._*
  • Gość

Napisano 04 wrzesień 2018 - 16:51

Jakieś tam kompleksy by się znalazly

A widzisz Kto, na siłę musiałabyś szukać. Ale to dobrze.

Ja nie przejmuję się aż tak bardzo swoimi kompleksami. Czasem nad nimi pracuję jak mam więcej weny, siły i ochoty :)

Victoria, ale żeby nie przejmować się kompleksami, to ot tak się nie da. Coś musi wzmagać w człowieku to nieprzejmowanie się. 

Graviora, nie no, ja Ciebie rozumiem z tym ucieszeniem się, że ktoś ma taki sam problem. Przynajmniej na chwilę mija poczucie samotności.

Z wiekiem rzeczywiście trochę mija, ale pewnie do końca życia nie zniknie.

Powodzenia i Tobie.

I właśnie dzisiaj zostałem zgwałcony psychicznie( napad czerwieni podczas rozmowy na dosyć krępujący temat). A od dawna się nie czerwieniłem. :/ 

#28 Daria_xs

Daria_xs
  • Imię:Daria

Napisano 13 październik 2021 - 11:28

Ja mam bardzo podobny problem :( nie wiedziałam jednak, że to ma jakąś nazwę. Od zawsze się z tym borykam i nie znalazłam żadnego sposobu żeby coś z tym zrobić... A jest mi z tym źle. Strasznie się tego wstydzę. Staram się to po prostu ignorować...

#29 Nann

Nann

Napisano 13 październik 2021 - 11:48

Mam tysiace kompleksow i trzydziestke na karku. Nie wiem czy bylo lepiej jak mialam lat pietnascie, czy teraz. Chyba wtedy.

#30 Wyder

Wyder

Napisano 14 październik 2021 - 10:41

Ja mam kompleks na punkcie swojego ciała, które w szkole było obiektem żartów i drwin ze strony otoczenia. Ale przynajmniej twarz mam przystojną. :D 

#31 Varg

Varg

Napisano 15 październik 2021 - 21:38

ja ogolnie nie mam kompleksów

nie znaczy to że nie mam wad

ale akceptuje wszystko

chcę tylko powiedzieć ważną rzecz którą usłyszałem w radio

druga osoba nie wyleczy cię z kompleksów

( tak jak myśli wiele osób )

druga osoba tylko tuszuje kompleksy

kompleksy się leczy samemu

nie ma innego sposobu :)