Skocz do zawartości

* * * * * 2 głosy

Czego pragną mężczyźni/kobiety?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
460 odpowiedzi w tym temacie

#461 amino

amino

Napisano 18 wrzesień 2020 - 13:09

Nom coś w tym jest, niestety tego stanu nie da sie utrzymywać wiecznie, a wiec i długotrwałej relacji sie nie da zbudować w ten sposób bo te górki i dołki sa zbyt wyczerpujące na dłuższa metę i człowiek sie wypala w bardzo niefajny sposób. Ja mam ze sobą ten problem, że własnie nie umiem sobie wyobrazić swojego ideału związku. Model, w którym mogłabym sie czuć dobrze poprostu nie istnieje, albo zdaje egzamin tylko na krótką metę tak jak ten podany przez Ciebie. Niezwykle kusząca dla mnie wizja, strasznie emocjonująca i ekscytująca ale wiem, że tak się nia da długo pociągnąć bo po jakimś czasie takiego przyciągania i odpychania z człowieka zostaje wypalony wrak. A ja jestem z tych, którzy się bardzo angażują i ciężko mi się kończy relacje, długo też liżę rany za każdym razem, więc zmienianie partnerów jak już przestaje coś w zwiazku działać też nie wchodzi w grę. No ja sie normalnie do związków nie nadaję. Ale wciąż jeszcze kminię nad tym idealnym rozwiązaniem, które zdaje sie nie istnieć.