Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Skrywane emocje

Depresja Ból Krzyk

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Klaudyna96

Klaudyna96

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 8 postów
  • Imię:Klaudia

Napisano 22 sierpień 2018 - 20:51

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... chce wykrzyczeć cały ból...... mam dosyć tego co się dzieje w mojej głowie, tego głosu który cały czas mi mówi jaka ja beznadziejna.....niech się uciszy, tego najbardziej pragnę.... kolejny błąd popełniłam i od razu Pan Deprecha krytykujący mnie, pokazujący że nic mi nie wychodzi i nie powinnam być na tym świecie... chciałabym wykrzyczeć te wszystkie emocje, chciałabym poczuć się lepiej... czemu Pan Deprecha uwziął się na mnie? Ja chce normalnie żyć... A to on rządzi moim życiem, czym ja sobie na to zasłużyłam, dlaczego ja?

#2 Gracja

Gracja

czarna żmijka

• Bywalec
  • 625 postów

Napisano 23 sierpień 2018 - 09:53

leczysz się?

#3 Klaudyna96

Klaudyna96

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 8 postów
  • Imię:Klaudia

Napisano 23 sierpień 2018 - 10:08

Ehh nie... wiem że powinnam ale nie znalazłam jeszcze w sobie odwagi żeby pójść do specjalisty

#4 Gracja

Gracja

czarna żmijka

• Bywalec
  • 625 postów

Napisano 23 sierpień 2018 - 10:16

powinnaś to zrobić jak najszybciej, samemu się zamęczysz. jeżeli to depresja to leki pomogą ci załagodzić jej objawy przede wszystkim, psychoterapia też jest bardzo ważna, pomoże ci przezwyciężać swoje codzienne lęki, na pewno uświadomisz sobie co się z tobą dzieje i dlaczego i będzie Ci o wiele łatwiej walczyć z chorobą. :)

#5 molenka

molenka

Molly

• Moderator
  • 13856 postów

Napisano 23 sierpień 2018 - 12:19

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... chce wykrzyczeć cały ból...... mam dosyć tego co się dzieje w mojej głowie, tego głosu który cały czas mi mówi jaka ja beznadziejna.....niech się uciszy, tego najbardziej pragnę.... kolejny błąd popełniłam i od razu Pan Deprecha krytykujący mnie, pokazujący że nic mi nie wychodzi i nie powinnam być na tym świecie... chciałabym wykrzyczeć te wszystkie emocje, chciałabym poczuć się lepiej... czemu Pan Deprecha uwziął się na mnie? Ja chce normalnie żyć... A to on rządzi moim życiem, czym ja sobie na to zasłużyłam, dlaczego ja?

nie zasłużyłaś sobie - to tak nie działa 

długo to trwa? co się u Ciebie w życiu dzieje, czym się zajmujesz?

giphy.gif