Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Blokada, strach, ból i głupota.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 Sined

Sined

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 32 postów
  • Gadu-Gadu:66304693
  • Imię:Denis

Napisano 17 sierpień 2018 - 12:37

Sam sobie odpowiedziales - nie zostawiles w swoim zyciu miejsca na nikogo, z jakiegos powodu nie chcesz tego miejsca przeznaczyc - moze anoreksja emocjonalna, moze strach przed bliskoscia, zaangazowaniem. Rozumiem to, ja sobie szukalem na takie potrzeby luznego zwiazku bez zobowiazan i to mi zaspokajalo takie potrzeby, o ktorych mowisz, tylko ze potem sie przyzwyczailem do tego i przez 15 lat tylko takie zwiazki mialem...

Temat moim zdaniem do przegadania z terapeuta definitywnie.

Anoreksja emocjonalna, no poczytałem trochę o tym i taki trochę strzał w 10 hehe. Nie wiem, związki chwilówki nie są dla mnie, nie puszczam sie że tak to powiem. :P

#22 MichalWawa

MichalWawa

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 443 postów
  • Imię:Michał

Napisano 17 sierpień 2018 - 12:54

Anoreksja emocjonalna, no poczytałem trochę o tym i taki trochę strzał w 10 hehe. Nie wiem, związki chwilówki nie są dla mnie, nie puszczam sie że tak to powiem. :P

To zes mi pocisnal, no ale trudno, jest jak jest...

• Sined lubi to
God grant me the serenity
to accept the things I cannot change;
courage to change the things I can;
and wisdom to know the difference.

#23 Sined

Sined

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 32 postów
  • Gadu-Gadu:66304693
  • Imię:Denis

Napisano 17 sierpień 2018 - 12:57

To zes mi pocisnal, no ale trudno, jest jak jest...

Ważne żeby życ w zgodzie ze sobą. Chociaż mam jakiś trop, teraz jakiegos terapeute/psychologa/psychiatre znalezć

Dzięki tak w ogóle, o to mi chodzilo :P

Użytkownik Sined edytował ten post 17 sierpień 2018 - 13:01

#24 Magmie123

Magmie123

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5430 postów

Napisano 02 wrzesień 2018 - 21:11

Mam blokadę w sobie. Nie potrafię nawiązać kontaktów z braćmi czy z koleżankami. Nie wiem co mam zrobić.
Ostatnio zamknięta w sobie jestem, nawet z rodzicami mało rozmawiam.

#25 max123

max123

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 07 wrzesień 2018 - 14:09

Dobrze Cię rozumiem, czuję się tak samo, od pewnego czasu potrzebuję bliskości ale kiedy mam się do tego zabrać nie mam siły, jestem na prawdę przystojny, nigdy nie miałem problemów z kobietami, one same mnie podrywają ale jednak nie jestem w stanie stworzyć teraz bliższej relacji, u mnie dochodzi jeszcze jeden czynnik - jestem prawiczkiem, nie dlatego, że jestem nie śmiały, brzydki, mało towarzyski, nigdy nie chciałem tego robić z byle kim, może jestem za bardzo romantykiem ale jednak uważam, że ten pierwszy raz powinien być z osobą, którą kochasz, z moją byłą dziewczyną do tego nie doszło ponieważ się tego bała a ja nie chciałem jej zmuszać, po zerwaniu długo nie mogłem się pozbierać a teraz wydaje mi się, że fakt tego, że jeszcze tego nie robiłem paraliżuje mnie i przez to jeszcze bardziej boję się stworzyć jakąś relacje, dodam, że w mieście w którym mieszkam uchodzę za "ruchacza", przez presje wywierana na mojej osobie mam z tym jeszcze większy problem, mam 20 lat i wydaję mi się, że od 6 miesięcy zmagam się z depresją.

• selfvenom lubi to

#26 selfvenom

selfvenom

Bywalec

• Bywalec
  • 551 postów
  • Imię:Oliwia

Napisano 09 wrzesień 2018 - 23:04

Dobrze Cię rozumiem, czuję się tak samo, od pewnego czasu potrzebuję bliskości ale kiedy mam się do tego zabrać nie mam siły, jestem na prawdę przystojny, nigdy nie miałem problemów z kobietami, one same mnie podrywają ale jednak nie jestem w stanie stworzyć teraz bliższej relacji, u mnie dochodzi jeszcze jeden czynnik - jestem prawiczkiem, nie dlatego, że jestem nie śmiały, brzydki, mało towarzyski, nigdy nie chciałem tego robić z byle kim, może jestem za bardzo romantykiem ale jednak uważam, że ten pierwszy raz powinien być z osobą, którą kochasz, z moją byłą dziewczyną do tego nie doszło ponieważ się tego bała a ja nie chciałem jej zmuszać, po zerwaniu długo nie mogłem się pozbierać a teraz wydaje mi się, że fakt tego, że jeszcze tego nie robiłem paraliżuje mnie i przez to jeszcze bardziej boję się stworzyć jakąś relacje, dodam, że w mieście w którym mieszkam uchodzę za "ruchacza", przez presje wywierana na mojej osobie mam z tym jeszcze większy problem, mam 20 lat i wydaję mi się, że od 6 miesięcy zmagam się z depresją.

Jezu sory ale mnie to tak mega rozśmieszyło .... znaczy nie twój wpis ale w ten powazny monolog wplecione słowo "ruchacz" :P  :D

kot-i-kicia-ruchomy-obrazek-0097.gif

#27 max123

max123

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 10 wrzesień 2018 - 17:47

Jezu sory ale mnie to tak mega rozśmieszyło .... znaczy nie twój wpis ale w ten powazny monolog wplecione słowo "ruchacz" :P

Masz racje to zaburzyło całą wypowiedź haha :D