Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Witam

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#41 SARmackiKsiąże

SARmackiKsiąże

Nowy uczestnik

• Grupa z ograniczeniami
  • 25 postów

Napisano 19 sierpień 2018 - 12:17

Karma "jest dla słabych" bo nie zależy od Ciebie. Mściwość to branie spraw w swoje ręce. Ci, którzy wierzą w coś więcej niż karmę zawsze osiągną więcej niż ci, którzy poddają się losowi.
Pierwsza część SAR oznacza search and rescue - akurat był fajny filmik o wyciąganiu człowieka uwięzionego w tonącym samochodzie, macki bo była słodka foka jedząca ośmiornicę - przez co przestałą być taka słodka ale stała się bardziej interesująca. A książe od syna królowej Brytyjskiej, czy też wnuka, obrazek gdzie z różnych ujęć widać inny gest. Zauważyłem powiązanie i tak powstał nick.

#42 Liana

Liana

Zadomowiony

• Bywalec
  • 2369 postów
  • Imię:Magda

Napisano 19 sierpień 2018 - 12:20

Karma "jest dla słabych" bo nie zależy od Ciebie. Mściwość to branie spraw w swoje ręce. Ci, którzy wierzą w coś więcej niż karmę zawsze osiągną więcej niż ci, którzy poddają się losowi.

Słabość to czynienie w złości drugiemu zła...odpłacanie się. Myślę wręcz przeciwnie...siła polega na ignorowaniu tej osoby.

• Gracja i cień wiatru lubią to

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

#43 cień wiatru

cień wiatru

cieniu

• Moderator
  • 6328 postów
  • Imię:Michał

Napisano 19 sierpień 2018 - 12:36

...siła polega na ignorowaniu tej osoby.

Bardzo mądre słowa.
Zgubić się to nic strasznego.
Nie szukać drogi - to jest porażka...

#44 SARmackiKsiąże

SARmackiKsiąże

Nowy uczestnik

• Grupa z ograniczeniami
  • 25 postów

Napisano 19 sierpień 2018 - 12:39

Ignorowanie tego, że ktoś wyrządził Ci zło. Tak tłumaczysz sobie słabość jako siłę? Tak jest łatwiej dla Ciebie?

Siła to siła. Trzeba odwdzięczyć się co najmniej tym samym, a najlepiej uderzyć całymi możliwościami jakie się ma, tak by ten ktoś już nigdy nawet o tym nie pomyślał. Liczy się tylko zwycięstwo, reszta to wymówki nieudaczników.

Od podstawówki nikt nigdy nic mi nie zrobił, tak mi się wydaje, nie przypominam sobie by ktokolwiek wyrządził mi zło. Moje podejście do życia uniemożliwia mi bycie zawiedzionym na kimś. Ludzie są źli, nie wolno o tym zapominać.

W każdym razie nie będę o tym pisać w tym temacie, wygląda mi to na offtop. Ale szanuję Twoje zdanie, jeżeli dobrze na tym wychodzisz - gratuluję.
  • IGOR 22 lubi to
Pierwsza część SAR oznacza search and rescue - akurat był fajny filmik o wyciąganiu człowieka uwięzionego w tonącym samochodzie, macki bo była słodka foka jedząca ośmiornicę - przez co przestałą być taka słodka ale stała się bardziej interesująca. A książe od syna królowej Brytyjskiej, czy też wnuka, obrazek gdzie z różnych ujęć widać inny gest. Zauważyłem powiązanie i tak powstał nick.

#45 Liana

Liana

Zadomowiony

• Bywalec
  • 2369 postów

Napisano 19 sierpień 2018 - 12:44

Czyli mam się zniżać do czyjegoś poziomu bo okazał się świnią? Wiem, że wartości w dzisiejszym świecie się zdewaluowały ale że aż tak? Oko za oko? 

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

#46 Willow47

Willow47

Zadomowiony

• Moderator
  • 7330 postów
  • Imię:Willow

Napisano 19 sierpień 2018 - 13:15

puknij mu żonę lub zwróć uwagę skarbówki na jego dochody, szczególnie, jeśli masz podstawy do donosu - samą pracą jako kierowca na pewno się nie dorobił

Guilty przeczytaj proszę uważnie regulamin forum. Jesteś nowym użytkownikiem, dlatego tym razem ostrzegam słownie.

Dołączona grafika

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#47 IGOR 22

IGOR 22

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 20 postów
  • Imię:IGOR

Napisano 19 sierpień 2018 - 18:37

do wątku wrócę, a teraz proszę o jakieś rady jak wypocząć na urlopie i naprawde odpocząć od pracy, od wszystkiego....

ja nie dam rady tak po prostu przestać

jestem pracoholikiem

jak mam więcej wolnego to cały czas myśle co tam w pracy  :wacko:  nerwica natręctw na tym tle chyba

ktoś ma jakieś rady?

#48 Abc752

Abc752

Bywalec

• Bywalec
  • 712 postów

Napisano 19 sierpień 2018 - 18:54

urlop bogaty w bodźce czy leniwy?

#49 IGOR 22

IGOR 22

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 20 postów
  • Imię:IGOR

Napisano 21 sierpień 2018 - 10:16

czuję  się dzisiaj jak "GÓWNO"  mam okropny natłok myśli, nie wiem co sie dzieje z moją głową.... hmmm... codziennie tak się czuje, jestem na granicy rzeczywistości i szaleństwa

urlop od piątku nad morzem nad jakimś zadupiem, może i dobrze 

może odpocznę od tych ludzi wszystkich których nienawidzę